Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:19:22

Jako że jestem bezrobotna 1 marca mam zgłosić się w urzędzie pracy, złożyć podpis.
Problem w tym że wyjeżdzam na tydzien, już w niedzielę.
Myślicie że jest możliwość żeby mogła podpisać się jutro?
Wyjazdu niestety nie mogę przełożyć.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:22:03

nie masz telefonu? zadzwoń i się spytaj

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:22:19

Jestes tam zarejestrowana po to aby być dyspozycyjna bo nie masz pracy,a oni daja CI ubezpieczenie. Idz dziś i powiedz,że masz 1 marca jakiś zabieg lub wizyte u dentysty i nie bedziesz po prostu w stanie sie przyjść i podpisać.

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:23:26

Wystarczy,ze pojdziesz do Urzedu Pracy i sie zapytasz czy było by takie cos mozliwe.Kiedys pamietam jak byłam w urzedzie to jakas dziewczyna przyszła i sie pytała,kiedy ma stawinnictwo,bo po prostu nie pamietała daty.Okazało sie,ze przyszła 2 dni wczesniej,ale zgodzili sie,zeby podpisała w ten dzien co przyszła.Nie było zadnego problemu,wiec zajdz do nich i pogadaj:)

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:23:27

to kwestia dogadania sie w urzędzie,chyba do 5 dni roboczych możesz przesunąc termin podpisu(prośbę należy skierować na piśmie)

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:24:29

Jest cos takiego jak urlop w UP wiec mozesz isc albo zadzwonic i zapytać jak to wygląda.

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:24:37

Zadzwoń i zapytaj!
Spróbuj ustalić inny termin wizyty.

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:26:59

Cytat
Vaniiliiiova
Jestes tam zarejestrowana po to aby być dyspozycyjna bo nie masz pracy,a oni daja CI ubezpieczenie. Idz dziś i powiedz,że masz 1 marca jakiś zabieg lub wizyte u dentysty i nie bedziesz po prostu w stanie sie przyjść i podpisać.

Tylko że mnie nie będzie cały tydzień, albo i dłużej.
Tak więc jak mi przesunie jeden dzień to mnie nie ratuje.
Jutro pójdę i zapytam, mam nadzieję że nie będzie problemu
Cytat
minuta
to kwestia dogadania sie w urzędzie,chyba do 5 dni roboczych możesz przesunąc termin podpisu(prośbę należy skierować na piśmie)

Tylko że ja jadę już w niedzielę.
Dlatego tak mi zależy żeby już jutro się podpisać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 09:29 przez chinczyk_.

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:28:51

Cytat
chinczyk_
Cytat
Vaniiliiiova
Jestes tam zarejestrowana po to aby być dyspozycyjna bo nie masz pracy,a oni daja CI ubezpieczenie. Idz dziś i powiedz,że masz 1 marca jakiś zabieg lub wizyte u dentysty i nie bedziesz po prostu w stanie sie przyjść i podpisać.

Tylko że mnie nie będzie cały tydzień, albo i dłużej.
Tak więc jak mi przesunie jeden dzień to mnie nie ratuje.
Jutro pójdę i zapytam, mam nadzieję że nie będzie problemu

to idz wczesniej i powiedz,ze myslałas,ze to dzis:d popros czy nie mozesz podpisac i tyle;p

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:29:39

ja tak raz miałam, chociaż uprzedziłam, ze nie mogę przyjść bo mam ważną sprawę i mnie wykreślili

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:29:40

Ja pracuję w PUP.
A możesz iść teraz i powinni Ci potwierdzić gotowość do pracy z Twojej własnej inicjatywy te kilka dni wcześniej i wystawić kolejny nowy termin za 4 m-ce. Jest taka możliwość, ewentualnie możesz zgłosić wyjazd poza miejsce zamieszkania na 10 dni ( pamiętaj taka możliwość jest tylko raz w roku )

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:35:57

koleżanka też miała taki problem i pomimo że była w urzędzie i powiedziała że w dniu podpisu nie może się stawić bo idzie do szpitala powiedzieli że bez problemu może póżniej ,jak sie okazało została wyrejestrowana pomimo zaświadczenia ze szpitala...:(..bo nie miała ich zgody na piśmie

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:35:59

Cytat
Anetrix
Ja pracuję w PUP.
A możesz iść teraz i powinni Ci potwierdzić gotowość do pracy z Twojej własnej inicjatywy te kilka dni wcześniej i wystawić kolejny nowy termin za 4 m-ce. Jest taka możliwość, ewentualnie możesz zgłosić wyjazd poza miejsce zamieszkania na 10 dni ( pamiętaj taka możliwość jest tylko raz w roku )

Ale chyba zasiłek za te 10 dni nie przysługuje, tak?

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:41:55

Ja miałam taką sytuacje, że w ostatniej chwili wieczorem przed wizytą w urzędzie dowiedziałam się, że mogę iść na ''dzień próbny'' do pracy.
Zadzwoniłam następnego dnia do Pani z urzędu, powiedziałam jaka sytuacja i wyznaczyła mi inny dzień.

Podpis w urzędzie pracy

23 lut 2012 - 09:45:21

Możesz zglosić tzw. brak gotowości do podjęcia pracy, jak któraś dziewczyna wczesniej napisała na nie dłużej niż 10 dni w ciągu roku kalendarzowego, zasilek za te dni nie przysluguje.
Jest jeszcze jedno rozwiązanie, możesz iść do PUP i wyłączyć się na własną prośbę, wtedy po powrocie możesz bez problemu pójść ponownie się zarejestrować, ubezpieczenie zdrowotne obowiązuje jeszcze przez 30 dni od wyrejestrowania więc go nie stracisz na ten okres.

Anetrix, czym sie zajmujesz w PUP?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupowałaś kiedyś na którejś z tych stron?