Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:52:09

Myślałam, że to pojedyncze sytuacje, ale to się dzieje notorycznie i lekko mówiąc - irytuje..
Ogólnie, chodzi mi o to, że dużo dziewczyn ma wystawione rzeczy na sprzedaż i na wymianę. Przyznam, że wolę się wymieniać, dlatego często przyciskam ikonkę "wymień" i zadaje pytanie czy dziewczyna znalazłaby coś na wymianę. I co dostaje w odpowiedzi?
Najczęściej nic >.<
Chciałabym zaznaczyć, że przyciśnięcie ikonki "odrzuć" nie boli.. Nie boli również odpisanie, nawet jednym słowem.. Rozumiem to, że nie wszystkie dziewczyny mają dostęp do internetu 24/h, ale raz dziennie, nawet na dwa dni chyba można wejść i odpisać na propozycje transakcji? Nie wiem jak reszta, ale mnie po prostu ściska jak wchodzę w moje zakładki wymian i widzę większość moich pytań bez odpowiedzi..

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:54:28

ja odpisuję zawsze, a przynajmniej się staram. i tego oczekuje od innych.

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:55:29

Nie wiem jak innych, ale jeśli mam napisane, że się nie wymieniam i nie odpowiadam na pyt. dotyczące wymiany a rzecz jest tylko na sprzedaż dziewczyny niektóre piszą po 5 razy z tym samym pytaniem, to na prawdę to drażni !;-)
P.S. mimo ze mam napisane ze nie odp. na wymiane to i tak zawsze odpiszę..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 19:55 przez miska474.

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:56:57

Też się z tym spotkałam, przy chęci zakupu czegoś.wkurza mnie to bardzo gdy czekam czekam i nic i nie rozumiem czemu nie zależy komuś na sprzedaży,ale cóż zrobić...

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:57:43

Też mnie to wkurza jak mi się spodoba jakiś ciuszek,pytam się o niego,jakie ma wymiary etc etc,a tu zero odpowiedzi.To po co w takim razie ma ten ktoś tu konto?Nie chce sprzedawać,niech konto usunie,to nie jest trudne.

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 19:59:28

Też mnie to denerwuje ...

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 20:00:36

bo tu spora ilosc nastolatek ktore chca sie polansowac i dowartosciowac . a jak przychodzi do pokazania swojej dojrzalosci to juz nie ma chetnych

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 20:00:48

Ja zawsze odpisywałam, ale skończyło się to dosyć szybko.. A to dlatego, że mam wyraznie napisane czego szukam, więc kiedy dostaję kolejne pytanie o wymienę od osoby, która nie ma niczego w swojej szafie z rzeczy których szukam to po prostu nie chce mi się odpisywać.. Jeżeli komuś nie chce się przeczytać czego szukam to dlaczeo mi ma się chcieć odpisywać ???? To działą w dwie strony...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Czy Wy nie umiecie odpisywać?

15 lut 2012 - 20:01:15

jest to irytujace i dość niezrozumiałe.
Ale.. jest już o tym sporo watków. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sponsoring