Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:07:35

hej dziewczyny a mogę prosić też jakieś dane tej "pani" na priv

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:12:56

ja też bym prosiła o jakieś dane tej kobietki :D tak na wszelki wypadek, bo z tego co czytam to interesy z nią nie należą do najprzyjemniejszych :)

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:14:18

Coś mi się wydaję ,że wydam na paliwo ,ale Ją odwiedze ,ja na 100 % tak tego nie zostawie. Nie dośc ,że wysłała mi fałszywe potwierdzenie to jeszcze oszukuje nagminnie inne dziewczyny ..
a co do policji to na all... też zostałam oszukana na 200 zł ,po zgłoszeniu na policję ... NIC Z TYM NIE ZROBILI.. A OSOBA "TA" NADAL SPRZEDAJE PRZETERMINOWANE KOSMETYKI ... NIE ROZUMIEM TEGO



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 18:17 przez aniulek1799.

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:20:27

Ja nie wysyłam paczki dopóki nie pojawią się pieniązki na koncie.
Ostatnio dziewczyna mi napisała : `może mi pani jutro wysłać paczkę? mogę potwierdzenie przelewu wysłać`. Nie odpisałam, poczekałam na przelew,który był następnego dnia rano i wysłałam paczkę wtedy.

zweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 1/5

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:23:02

ja nie wysyłam produktu dopoki nie otrzymam wpłaty na konto.

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:23:05

raz jedyny raz zaufałam...i wysłałam

ale nie popouszczę jej ;) jak bedzie trzeba do przejade ok 300km do niej

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:25:17

Cytat
qarolcia89
raz jedyny raz zaufałam...i wysłałam

ale nie popouszczę jej ;) jak bedzie trzeba do przejade ok 300km do niej


Tak samo uczynię :)

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:30:12

DZIEWCZYNY!JA JUZ ROZPOCZELAM SLEDZTWO,JAKO OSZUKANA PRZEZ NIA!!!KORESPONDUJE Z OSZUKANYMI OSOBAMI NA ALLEGRO,STARAM SIE DOWIEDZIEC JAK NAJWIECEJ,WIEM,ZE SA WSZCZETE PRZECIWKO NIEJ PROCESY PRZEZ BOLESLAWIECKA POLICJE,ALE TO BYLO W GRUDNIU,A ONA NADAL DZIALA!!!!ONA MA 15 LAT!!!!!JA JADE W PRZYSZLYM TYGODNIU DO NIEJ,ALE OBAWIAM SIE,ZE POD WSKAZANYM ADRESEM NIE BEDZIE TAKOWEJ OSOBY.KONTO BANKOWE ,Z KTOREGO KORZYSTA JEST NA MALZENSTWO.WIECEJ INFO NA PRIV.NIE DARUJE JEJ!!!!!!

<moderacja - wyłącz CapsLock>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 19:13 przez moderator.

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:30:56

dziewczyny, czy może mi któraś wysłać dane tej dziewczyny na priv ? będę wdzięczna ;]

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:32:16

Cytat
aniulek1799
Coś mi się wydaję ,że wydam na paliwo ,ale Ją odwiedze ,ja na 100 % tak tego nie zostawie. Nie dośc ,że wysłała mi fałszywe potwierdzenie to jeszcze oszukuje nagminnie inne dziewczyny ..
a co do policji to na all... też zostałam oszukana na 200 zł ,po zgłoszeniu na policję ... NIC Z TYM NIE ZROBILI.. A OSOBA "TA" NADAL SPRZEDAJE PRZETERMINOWANE KOSMETYKI ... NIE ROZUMIEM TEGO




proszę ze mną o kontakt prywatny,prosze wysłać mi na emaila <moderacja - nie podawaj adresu na forum, od tego są wiad. priv> link do tej osoby ktora sprzedaje kosmetyki Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO tez zostałam oszukana!!!!!!!!!!!!!!
Cytat
justynkamalinka
Cytat
aniulek1799
Coś mi się wydaję ,że wydam na paliwo ,ale Ją odwiedze ,ja na 100 % tak tego nie zostawie. Nie dośc ,że wysłała mi fałszywe potwierdzenie to jeszcze oszukuje nagminnie inne dziewczyny ..
a co do policji to na all... też zostałam oszukana na 200 zł ,po zgłoszeniu na policję ... NIC Z TYM NIE ZROBILI.. A OSOBA "TA" NADAL SPRZEDAJE PRZETERMINOWANE KOSMETYKI ... NIE ROZUMIEM TEGO




proszę ze mną o kontakt prywatny,prosze wysłać mi na emaila <moderacja - nie podawaj adresu na forum, od tego są wiad. priv> link do tej osoby ktora sprzedaje kosmetyki Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO tez zostałam oszukana!!!!!!!!!!!!!!
Cytat
dunkowska
DZIEWCZYNY!JA JUZ ROZPOCZELAM SLEDZTWO,JAKO OSZUKANA PRZEZ NIA!!!KORESPONDUJE Z OSZUKANYMI OSOBAMI NA ALLEGRO,STARAM SIE DOWIEDZIEC JAK NAJWIECEJ,WIEM,ZE SA WSZCZETE PRZECIWKO NIEJ PROCESY PRZEZ BOLESLAWIECKA POLICJE,ALE TO BYLO W GRUDNIU,A ONA NADAL DZIALA!!!!ONA MA 15 LAT!!!!!JA JADE W PRZYSZLYM TYGODNIU DO NIEJ,ALE OBAWIAM SIE,ZE POD WSKAZANYM ADRESEM NIE BEDZIE TAKOWEJ OSOBY.KONTO BANKOWE ,Z KTOREGO KORZYSTA JEST NA MALZENSTWO.WIECEJ INFO NA PRIV.NIE DARUJE JEJ!!!!!!



no to fest,jestem w szoku,mnie oszukała na all e gro na 150 zł, jak i 10 innych osob. jakas cwaniara.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 19:11 przez moderator.

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:38:07

podacie jej imie i nazwisko?? prosze

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:40:10

Cytat
justynkamalinka
Cytat
aniulek1799
Coś mi się wydaję ,że wydam na paliwo ,ale Ją odwiedze ,ja na 100 % tak tego nie zostawie. Nie dośc ,że wysłała mi fałszywe potwierdzenie to jeszcze oszukuje nagminnie inne dziewczyny ..
a co do policji to na all... też zostałam oszukana na 200 zł ,po zgłoszeniu na policję ... NIC Z TYM NIE ZROBILI.. A OSOBA "TA" NADAL SPRZEDAJE PRZETERMINOWANE KOSMETYKI ... NIE ROZUMIEM TEGO




proszę ze mną o kontakt prywatny,prosze wysłać mi na emaila <moderacja - nie podawaj adresu na forum, od tego są wiad. priv> link do tej osoby ktora sprzedaje kosmetyki Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO tez zostałam oszukana!!!!!!!!!!!!!!



Cytat
justynkamalinka
Cytat
aniulek1799
Coś mi się wydaję ,że wydam na paliwo ,ale Ją odwiedze ,ja na 100 % tak tego nie zostawie. Nie dośc ,że wysłała mi fałszywe potwierdzenie to jeszcze oszukuje nagminnie inne dziewczyny ..
a co do policji to na all... też zostałam oszukana na 200 zł ,po zgłoszeniu na policję ... NIC Z TYM NIE ZROBILI.. A OSOBA "TA" NADAL SPRZEDAJE PRZETERMINOWANE KOSMETYKI ... NIE ROZUMIEM TEGO




proszę ze mną o kontakt prywatny,prosze wysłać mi na emaila <moderacja - nie podawaj adresu na forum, od tego są wiad. priv> link do tej osoby ktora sprzedaje kosmetyki Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO tez zostałam oszukana!!!!!!!!!!!!!!

ta osoba ma kilka kont na allegro ,2 z nich są zawieszone zmienia nick i zakłada konta na inne osoby ,ma również 3 konta bankowe z tego co mi wiadomo.Sprzedaje kosmetyki tzn sama je zużywa, a wlewa tam różne rzeczy :D np do podkładu Revlon wlała mi jakiś podkład made in china :D pokazałam to kosmetyczce i potwierdziła . PO PROSTU SZOK CO LUDZIE ROBIĄ DLA KILKU GROSZY !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 19:16 przez moderator.

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:41:19

właśnie czytam o niej komentarze na innym portalu. ludzie ją tam chcą zlinczować normalnie. ale wszystko na własne życzenie...

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:46:20

proszę o link tej osoby

UWAGA NA SZAFIE

01 lut 2012 - 18:47:26

podajcie mi na priv jej inne konta na all eg ro.dziewczyny,moim zdaniem ona to czyta,piszmy do siebie na priv,bo tak to juz wiele wie ta <moderacja - kultura wypowiedzi>
acha,prosze o nazwe tego forum



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 19:17 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIENAWIDZĘ WALENTYNEK...