Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 13:24:07

Jak w temacie, dziewczyny czy korzystacie z ofert groupona? Przychodza mi na maila oferty i nie powiem bo są nieraz bardzo atrakcyjne, ale jakoś mam obawy i sama nie wiem czy skorzystać. Jak to w ogóle wygląda i na czym dokładnie polega?
Hallo nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 13:27 przez karoli26.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 13:36:05

mnie tez ciekawiły ale nigdy nie skorzystałam , raz oglądałam program na tvn style "zawody 24 h" czy cos takiego , ktory właśnie opowiadał o tych kuponach i za duzo sie dowiedzialam wiec teraz juz nie chce ich:)

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 13:59:08

Moja koleżanka kiedyś korzystała i była bardzo zadowolona, kupiła wtedy sprzęt narciarski w bardzo okazyjnej cenie. Niestety nie mam teraz z nią kontaktu, bo wyjechała i nie mam jak zapytać o szczegóły.

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:03:35

Ja raz wykupilam przez Groupona wizyte u dentysty hehe ale cena byla okazyjna skalling piaskowanie przeglad usuwanie kamienia itp . Po kupienia danej oferty dostaje sie 2 kody i musialam zadzwonic do tej przychodni umowic sie na wizyte i podajac wlasnie kod z groupona . Pani stomatolog bardzo mila sympatyczna i mimo ze daleko to bede teraz tam jezdzic :)

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:04:41

MOja znajoma ostatnio kupiła kupon do salonu fryzjerskiego, a kiedy chiała telefonicznie umówic termin nikt nieodpowiadał, więc osobiście wybrała się do tego salonu i okazało się, że akurat jest nieczynny przez bodajże 3tyg.
Ja osobiście nigdy nie korzystałam, bo mam jakieś obawy przed takimi 'promocjami'

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:07:39

ja korzystałam dwa razy. raz byłam u kosmetyczki i było super a raz u fryzjera i była tragedia. chodziłam w czapce dosłownie

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:08:12

Ja korzystałam. Wykupiliśmy weekend (3dni) w Milówce i 1 kolacją z butelką wina, z 2 śniadaniami i 1 obiadokolacją w tym mieliśmy 1h w jacuzzi i saunę i bon 50zł/2os. do wykorzystania w barze. Wszystko było ok, byliśmy w sumie zadowoleni. Jeden mankament, kupon nazywał się Romantyczny weekend dla dwojga, a my dostaliśmy pokój z 2 małymi łózkami ;/ nie dało się ich nawet połączyć tak były zrobione. Wyciągnęliśmy materace na podłogę i tak spaliśmy, bo na 1 małym nie dało rady w dwójkę.
Z kolei znajoma wykupiła miesięczny karnet fitness w Krk. Szukała tego miejsca z godzinę, okazało się, że znajduje się w starej piwnicy, na małej powierzchni w jednym pomieszczeniu znajdowała się "siłownia" (ponoć pamiętająca jeszcze PRL hehe) i kawałeczek wolnej przestrzeni na fitness. Do tego straszliwy smród itd. Szybciej uciekła niż tam weszła i tym sposobem straciła 90zł.
Więc zależy jak się trafi. Jeżeli chodzi o kupowanie kuponów na np jakichś sprzęt itp to radze najpierw poszukać tej rzeczy na all... bo prawdopodobnie będzie taniej na all... właśnie. Już kilka rzeczy takich widziałam.

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:09:19

ja korzystałam dwukrotnie...
1. kosmetyczka - 3X mikrodermabracja, byłam zadowolona
2. fryzjer maseczka spa+ścięcie+modelowanie oj.... to był koszmar !!! to nic, że weszłam do bardzo renomowanego salonu w moim mieście, skoro obsłużyła mnie nowa pracownica, popełniła masę błędów ścinając mi włosy... i niestety modelowanie tez nie okazało się jej dobrą stroną ://// nawet nie potrafiła szczotki dobrze trzymać... nie wiem skąd ją wytrzasnęli ... gdyby nie to, że groupon był już opłacony i dałam go w kasie... to bym nie zapłaciła za usługę bo dosłownie nie było za co.... miałam gorzej wymodelowane włosy niz wtedy kiedy weszłam do salonu........

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:11:22

Ja myślę, że to bardzo fajna stronka ;) Nie korzystałam jeszcze, ale śledzę codziennie okazje i jedno mogę powiedzieć... Bardzo się opłaca tam kupować, są tm bardzo tanie wycieczki ;) można zaoszczędzić sporo kaski ;)

zweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 1/5

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:12:46

nie korzystalam..

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:13:39

znajomi wykupili kolacje w jakiejś restauracji w Warszawie. Co wyglądało tak, Ci z groupona byli upchani w jeden wielki stół. Jedzenie takie sobie, kelnerzy niemili dla ich stolika. Potraktowani jak jacyś z marginesu, także kolacja była nieprzyjemna.


natomiast znajoma, która w tym eksperymentuje poleca wszelkie masaże, zawsze jest zadowolona, a znowu fryzjera odradza.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:14:23

ja tez wykupilam sobie na aqua fitness, akurat mialam sie zapisac tam, a tu prosze taki groupon, ze zamiast 110 zl, zaplacilam niecałe 50! muesze jeszcze tylko tam zadzwonic i sie umowic dokladnie, groupon wazny do konca maja
kolezanka kupila kiedy bilety do kina 5d za 7 zl, 50 procent taniej i tez byl dlugo wazny, jak sie poznalysmy, polecialysmy do tego kina, to pani nawet pozwolila nam wejsc na poczte i odczytac kod, jak dla mnie sa to fajne okazje, ostatnio byly podklady revlona, juz mialam chec na nie.. ale akurat sie skonczyla oferta, wiec czekam na kolejna! :)
aha bo tu dziewczyny pisza, ze fryzjer to koszmar wszystkie, a wlasnie moja kolezanka korzystala z fryzjera i przyznam, ze swietnie sie spisał, ona tez byla bardzo zadowolona.. trzeba trafic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 14:17 przez ronsjer.

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:15:35

Ja korzystałam 2 razy.
1-metamozfoza- byla tragiczna. Ale nie wspominam tego dnia zle.
2-fryzjer byl okay, wszystko ladnie i porzadnie, ale daleko od centrum i jechalam ponad godzine tramwajem w 1 str :p
Wykupilam teraz 3 dni w hotelu w Krk z chlopakiem na walentynki i zobaczymy jak bedzie :)
Moje kolezanki byly z groupona w barcelonie, wenecji, itp. i byly bardzo zadowolone i polecaly :)
Wiec pewnie zalezy na co sie trafi. Ja tam ryzykuje! :)

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:15:53

Ja się zastanawiałam właśnie nad fryzjerem, ale widzę, że nie ma co ryzykować i pozostanę przy swojej sprawdzonej. Kusi mnie bon na mikrodermabrazję z kwasami AHA za 49złw Krk. Myślicie, że się opłaca?

Korzystacie z GROUPON-a???

31 sty 2012 - 14:16:04

ja zawsze wykupuje chłopakowi kupony na soczewki ;) np za 30 zł wart 60zł ;)
kupony do restauracji też się opłaca.
kursy językowe jak są to często po prostu mają mało osób w tych grupach (np. język chiński czy rosyjski) i tak im się opłaca.
najgorzej jest z wycieczkami, bo nie wychodzą tak tanio jak się to wydaje.
a to jest po prostu czysta reklama. groupon zabiera 90 % tych pieniędzy, te firmy mają grosze za to.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ostrzezenie na ALLEGRO