Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:25:04

Cytat
Judzia19
Przecież możesz co miesiąc płacić na prawko po 200zł na przykład,godzą się na to ;);) a nie brać kredyty i zapłacić 2x więcej ;)

mozna, ale na egzamin zapisza mnie po splacie, czyli prawko moge tym sposobem robic nawet rok...

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:31:24

moim skromnym zdaniem to powinnas pójść do szkoł ktora rozkłada koszt na raty,mi nawet to sami zaproponowali,także nie pchaj sie w pożyczki bankowe bo bedziesz musiała im zwrócić dwa razy tyle,także nie szukaj banku tylko dobrej szkoły jazdy powodzenia

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:34:21

nie wiem jakie pole do popisu z ta dobra szkola bede miala u sibie w miasteczku, ale chyba faktycznie podzwonie po szkolach i sie dowiem...
z tym, ze w jednej mi wlasnie powiedzieli jak pisalam wyzej, ze egzamin dopiero po splacie;/

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:36:40

to poszukaj w innej szkole... Nie każda ma takie warunki.
Najlepiej byłoby gdybyś przedstawiła mniej więcej sytuację i zapytała, czy nie da się od razu zacząć kursu.
Raczej się zgodzą. Szukaj, nie masz tylkojednej szkoły prawa jazdy, jest ich wiele i każdawalczy o klienta, bo to też konkurencja, więc jakaś na pewno Ci pójdzie na rękę.
Spokojnie. Podzwoń, dowiedz się.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:40:45

To widze,że u Ciebie nie idą na rękę kursantom.Kiepsko jak dopiero po całości zapisują,ale rozumiem,że zabezpieczają się takim czymś.
Ja swoje też wpłacałam w ratach i to w jakich chciałam i kiedy chciałam.Nawet ostatnią wpłaciłam dzień przed egzaminem jak szłam na wewnętrzny.
To zmienia postać rzeczy,że potrzebujesz całą gotówke.A gdybyś wyjaśniła im całą sytuacje i czy nie zrobiliby dla Ciebie małego wyjątku...Wtedy mogłabyś spokojnie sobie tam wpłacać...Bo szkoda z tymi kredytami,weźmiesz 1500 zł,a później prawie drugie tyle do spłacenia:/

A jeszcze jakbyś zapytała się u siebie w gminie,ops,czy tam up,czy nie dopłacają do tego.Wiem,że kiedyś taka akcja była,może u Ciebie też jeszcze takie coś jest;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:45 przez Victoria09.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:41:26

Wiadomo, że nigdzie nie dadzą dokumentów do egzaminu, jeśli nie zapłacisz wszystkiego. Ale pamiętaj, że kursu nie zrobisz w tydzień, szczególnie w małej miejscowości. Najpierw z 2-3 tygodnie zajęcia teoretyczne, potem kilkadziesiąt godzin do wyjeżdżenia, a nie każda szkoła ma tyle instruktorów i samochodów, żeby wyjeździć w miesiąc wszystkie godziny.. Dopiero potem możesz zapisać się na egzamin. Lepiej teraz rozbić to sobie na 3-4 raty, bo potem dojdą Ci wydatki za benzynę i będziesz spłacać kredyt, a dodatkowo płacić za dojazd do szpitala..

Victoria, ale wewnętrzny jest i tak po wyjeżdżeniu wszystkich jazd, więc to żadnej różnicy nie robi, prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:42 przez nasty_89.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:43:57

Cytat
Victoria09
To widze,że u Ciebie nie idą na rękę kursantom.Kiepsko jak dopiero po całości zapisują,ale rozumiem,że zabezpieczają się takim czymś.
Ja swoje też wpłacałam w ratach i to w jakich chciałam i kiedy chciałam.Nawet ostatnią wpłaciłam dzień przed egzaminem jak szłam na wewnętrzny.
To zmienia postać rzeczy,że potrzebujesz całą gotówke.A gdybyś wyjaśniła im całą sytuacje i czy nie zrobiliby dla Ciebie małego wyjątku...Wtedy mogłabyś spokojnie sobie tam wpłacać...Bo szkoda z tymi kredytami,weźmiesz 1500 zł,a później prawie drugie tyle do spłacenia:/

moze by i poszli na reke, ale glupio by mi bylo wykozystywac sytuacji i zaslaniac sie choroba dziecka... to takie niezreczne...
Cytat
nasty_89
Wiadomo, że nigdzie nie dadzą dokumentów do egzaminu, jeśli nie zapłacisz wszystkiego. Ale pamiętaj, że kursu nie zrobisz w tydzień, szczególnie w małej miejscowości. Najpierw z 2-3 tygodnie zajęcia teoretyczne, potem kilkadziesiąt godzin do wyjeżdżenia, a nie każda szkoła ma tyle instruktorów i samochodów, żeby wyjeździć w miesiąc wszystkie godziny.. Dopiero potem możesz zapisać się na egzamin. Lepiej teraz rozbić to sobie na 3-4 raty, bo potem dojdą Ci wydatki za benzynę i będziesz spłacać kredyt, a dodatkowo płacić za dojazd do szpitala..

Victoria, ale wewnętrzny jest i tak po wyjeżdżeniu wszystkich jazd, więc to żadnej różnicy nie robi, prawda?

nawet jakbym miala zdawac pol roku to zawsze mniej niz rok robienia na raty... a wydatki i tak sa i tak. za benzyta i tak placimy takze nic sie nie zmieni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:47 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:50:11

Na Twoim miejscu nie brałabym kredytu tylko tak, jak radzą dziewczyny rozłóż sobie cała kwotę na raty. Jak ja robiłam prawko to wpisowe było chyba 100zł a później każdy dawał kiedy chciał i ile chciał, ale tak aby w połowie kursu była juz połowa pieniedzy wpłacona. Wraz z zakończaniem kurs trzeba było mieć wszystko opłacone. Poszukaj takiej szkoły jazdy, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i będzie miała dobrą opinię. Powodzenia :)

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:51:40

nie dawno robiłam prawko ;) i można się dogadać że miesięcznie będziesz wpłacała daną kwote

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:55:02

Cytat
nasty_89
Wiadomo, że nigdzie nie dadzą dokumentów do egzaminu, jeśli nie zapłacisz wszystkiego. Ale pamiętaj, że kursu nie zrobisz w tydzień, szczególnie w małej miejscowości. Najpierw z 2-3 tygodnie zajęcia teoretyczne, potem kilkadziesiąt godzin do wyjeżdżenia, a nie każda szkoła ma tyle instruktorów i samochodów, żeby wyjeździć w miesiąc wszystkie godziny.. Dopiero potem możesz zapisać się na egzamin. Lepiej teraz rozbić to sobie na 3-4 raty, bo potem dojdą Ci wydatki za benzynę i będziesz spłacać kredyt, a dodatkowo płacić za dojazd do szpitala..

Victoria, ale wewnętrzny jest i tak po wyjeżdżeniu wszystkich jazd, więc to żadnej różnicy nie robi, prawda?
Nie rozumiem w czym napisałaś,że różnicy nie robi...
Jedynie moge odpowiedzieć,że jednak nie wszystkie ośrodki zapisują na egzamin dopiero po wpłacie wszystkiego,choćby przykład mojego.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:59:00

Cytat
Victoria09
Cytat
nasty_89
Wiadomo, że nigdzie nie dadzą dokumentów do egzaminu, jeśli nie zapłacisz wszystkiego. Ale pamiętaj, że kursu nie zrobisz w tydzień, szczególnie w małej miejscowości. Najpierw z 2-3 tygodnie zajęcia teoretyczne, potem kilkadziesiąt godzin do wyjeżdżenia, a nie każda szkoła ma tyle instruktorów i samochodów, żeby wyjeździć w miesiąc wszystkie godziny.. Dopiero potem możesz zapisać się na egzamin. Lepiej teraz rozbić to sobie na 3-4 raty, bo potem dojdą Ci wydatki za benzynę i będziesz spłacać kredyt, a dodatkowo płacić za dojazd do szpitala..

Victoria, ale wewnętrzny jest i tak po wyjeżdżeniu wszystkich jazd, więc to żadnej różnicy nie robi, prawda?
Nie rozumiem w czym napisałaś,że różnicy nie robi...
Jedynie moge odpowiedzieć,że jednak nie wszystkie ośrodki zapisują na egzamin dopiero po wpłacie wszystkiego,choćby przykład mojego.

Pisałaś o wewnętrznym.. A co z tego, że przeprowadzą egzamin wewnętrzny, skoro i tak wydadzą Ci dokumenty niezbędne do egzaminu w WORDzie dopiero po wpłacie?

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 17:11:44

Cytat
nasty_89
Cytat
Victoria09
Cytat
nasty_89
Wiadomo, że nigdzie nie dadzą dokumentów do egzaminu, jeśli nie zapłacisz wszystkiego. Ale pamiętaj, że kursu nie zrobisz w tydzień, szczególnie w małej miejscowości. Najpierw z 2-3 tygodnie zajęcia teoretyczne, potem kilkadziesiąt godzin do wyjeżdżenia, a nie każda szkoła ma tyle instruktorów i samochodów, żeby wyjeździć w miesiąc wszystkie godziny.. Dopiero potem możesz zapisać się na egzamin. Lepiej teraz rozbić to sobie na 3-4 raty, bo potem dojdą Ci wydatki za benzynę i będziesz spłacać kredyt, a dodatkowo płacić za dojazd do szpitala..

Victoria, ale wewnętrzny jest i tak po wyjeżdżeniu wszystkich jazd, więc to żadnej różnicy nie robi, prawda?
Nie rozumiem w czym napisałaś,że różnicy nie robi...
Jedynie moge odpowiedzieć,że jednak nie wszystkie ośrodki zapisują na egzamin dopiero po wpłacie wszystkiego,choćby przykład mojego.

Pisałaś o wewnętrznym.. A co z tego, że przeprowadzą egzamin wewnętrzny, skoro i tak wydadzą Ci dokumenty niezbędne do egzaminu w WORDzie dopiero po wpłacie?
Ach o to:) Ale napisałam przecież,że wewnętrzny miałam dzień przed egzaminem w WORDzie,więc chyba już te niezbędne dokumenty dawno musiały być tam dostarczone.Mnie Instruktor zapisywał na egzamin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poznamy się???:) łódź