Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

28 minut temu

sklep detailingowy

52 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 15:54:55

jeśli zły dział to przepraszam. nie mam pojęcia gdzie umieścić ten post...

czy brała, któraś z was kredyt na prawo jazdy, lub inny w niewielkiej kwocie ( ok1500 zl) ?
w jakim banku jest najkorzystniejszy? zalezy mi na jak najniższych ratach miesięcznych, gdyż z kasa kiepsko (tzn za dożo wydatków). na stronie banku credit agricole jest wszytsko ogólnikowo napisane, a mnie najbardziej interesuje wysokość raty miesięcznie i na ile rat można taka pożyczkę rozbić. a możne w innym banku są korzystniejsze warunki? bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje:)




p.s. kredyt chce wziac dlkatego, ze mi sie spieszy... dojazdzamy cotydzien z dzieckiem 240 km do krk do szpitala i nie ma nas kto wozic... kazdy pracuje, a co tydz brac urlop to tez sie krzywo w robocie na to patrza. zreszta umiesz liczyc, licz na siebie... niestety



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:09 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 15:58:40

Spóbuj w banku w którym masz konto, a Credit Agricole odradzam na stronie PKO BP jest kalkurator kredytowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 15:59 przez karola84.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:17

A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:48

Powiem Ci szczerze, że na Gruperze itp. Masz bardzo tanie prawo jazdy.
1500 zł to drogo.

N Gruperze widziałam ostatnio za 700 zł wszystko :) Warto popatrzeć, bo może nie trzeba pakować sie w kredyt.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:56

mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota

Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...
a co to jest ten gruper?:) jakas szkola jazdy? w kazdym miescie to jest?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:06 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:07:47

Cytat
goska_201
mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota
Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...

Przedstaw sytuację właścicielowi szkoły jazdy. Prawo jazdy można spłacać w ratach i jestem pewna, że jakoś się ugadacie.
Nie ma sensu pakować się w kredyty...
Ja zaczynałam robić prawko na początku grudnia, zaraz mam egzamin i wiem, że szkoły nauki jazdy przyjmują kursantów, którzy płacą w ratach. I wcale nie muszą się strasznie z tym spieszyć. I to nie są oprocentowane raty tak, jak w bankach.
Jesli masz taką sytuację, pogadaj z kim trzeba, wszystko bedzie dobrze. Tylko żeby nie przyszło Ci do głowy brać kredytów w jakims providencie. Powodzenia :)

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:10:35

Akeelah, tak myślę, chodziło o groupon (www.groupon.pl). Tam rzeczywiście można znależć oferty kursów za pół ceny w danym mieście.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:11:33

ale po co od razu kredyt??? przecież spokojnie możesz sobie spłacać w ratach kurs.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:12:37

Cytat
MrOwl
Cytat
goska_201
mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota
Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...

Przedstaw sytuację właścicielowi szkoły jazdy. Prawo jazdy można spłacać w ratach i jestem pewna, że jakoś się ugadacie.
Nie ma sensu pakować się w kredyty...
Ja zaczynałam robić prawko na początku grudnia, zaraz mam egzamin i wiem, że szkoły nauki jazdy przyjmują kursantów, którzy płacą w ratach. I wcale nie muszą się strasznie z tym spieszyć. I to nie są oprocentowane raty tak, jak w bankach.
Jesli masz taką sytuację, pogadaj z kim trzeba, wszystko bedzie dobrze. Tylko żeby nie przyszło Ci do głowy brać kredytów w jakims providencie. Powodzenia :)

z tego co wiem to mozna rozlozyc u nas na jakies 3,4 raty, a dla mnei wazne jest zeby byly jak najnizsze

o nigdy w zyciu providenta! juz raz wzielam dla brata i teraz tylko problemy mam...
patrzylam na ten grupon tak z grubsza i to sie tyczy wiekszych mias, a ja mieskzam w malej miescinie i nie moge spobie pozwolic na dojezdzanie gdzies dalej i tak kurs pochlonaby mi troche czasu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:16 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:13:35

Cytat
karola84
Akeelah, tak myślę, chodziło o groupon (www.groupon.pl). Tam rzeczywiście można znależć oferty kursów za pół ceny w danym mieście.

Moja siostra chyba na gruperze wykupywała właśnie za pół ceny i na razie jest zadowolona. Tylko nie wiem gdzie mieszkasz, bo najwięcej ofert a tego typu stronach jest w dużych miastach.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:15:26

te niskie kredyty są masakrycznie oprocentowane, nawet w bankach, ja bym się w to nie pakowała... szczególnie, że potem utrzymanie samochodu i benzyna też dużo kosztują...

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:20:21

i u nas jest jescze cos takiego, ze na egzamin zapisza cie dopiero wtedy jak splacisz raty za prawko... a majac kredyt/pozyczke zaplacilabym odrazu calosc i dlugosc zdawania bylaby juz uzalezniona ode mnie...

wiem, ze to jest najgorsze pchac sie w pozyczki, ale kurcze za bardzo wyjscia nie mam;/

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:23:22

Przecież możesz co miesiąc płacić na prawko po 200zł na przykład,godzą się na to ;);) a nie brać kredyty i zapłacić 2x więcej ;)

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:23:55

Musisz przejść się po bankach, każdy ma inne warunki, szczególnie jak teraz zaostrzono mocno przyznawanie kredytów.. Popytaj o zdolność, a przy okazji wyliczą Ci przykładowe raty.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:24:47

Cytat
Camelia1989
ale po co od razu kredyt??? przecież spokojnie możesz sobie spłacać w ratach kurs.
tak :) u mnie można ale po 100 zł miesiecznie min .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poznamy się???:) łódź