Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

30 minut temu

dresy na ulice

40 minut temu

Studia online

53 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 15:54:55

jeśli zły dział to przepraszam. nie mam pojęcia gdzie umieścić ten post...

czy brała, któraś z was kredyt na prawo jazdy, lub inny w niewielkiej kwocie ( ok1500 zl) ?
w jakim banku jest najkorzystniejszy? zalezy mi na jak najniższych ratach miesięcznych, gdyż z kasa kiepsko (tzn za dożo wydatków). na stronie banku credit agricole jest wszytsko ogólnikowo napisane, a mnie najbardziej interesuje wysokość raty miesięcznie i na ile rat można taka pożyczkę rozbić. a możne w innym banku są korzystniejsze warunki? bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje:)




p.s. kredyt chce wziac dlkatego, ze mi sie spieszy... dojazdzamy cotydzien z dzieckiem 240 km do krk do szpitala i nie ma nas kto wozic... kazdy pracuje, a co tydz brac urlop to tez sie krzywo w robocie na to patrza. zreszta umiesz liczyc, licz na siebie... niestety



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:09 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 15:58:40

Spóbuj w banku w którym masz konto, a Credit Agricole odradzam na stronie PKO BP jest kalkurator kredytowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 15:59 przez karola84.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:17

A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:48

Powiem Ci szczerze, że na Gruperze itp. Masz bardzo tanie prawo jazdy.
1500 zł to drogo.

N Gruperze widziałam ostatnio za 700 zł wszystko :) Warto popatrzeć, bo może nie trzeba pakować sie w kredyt.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:02:56

mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota

Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...
a co to jest ten gruper?:) jakas szkola jazdy? w kazdym miescie to jest?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:06 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:07:47

Cytat
goska_201
mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota
Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...

Przedstaw sytuację właścicielowi szkoły jazdy. Prawo jazdy można spłacać w ratach i jestem pewna, że jakoś się ugadacie.
Nie ma sensu pakować się w kredyty...
Ja zaczynałam robić prawko na początku grudnia, zaraz mam egzamin i wiem, że szkoły nauki jazdy przyjmują kursantów, którzy płacą w ratach. I wcale nie muszą się strasznie z tym spieszyć. I to nie są oprocentowane raty tak, jak w bankach.
Jesli masz taką sytuację, pogadaj z kim trzeba, wszystko bedzie dobrze. Tylko żeby nie przyszło Ci do głowy brać kredytów w jakims providencie. Powodzenia :)

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:10:35

Akeelah, tak myślę, chodziło o groupon (www.groupon.pl). Tam rzeczywiście można znależć oferty kursów za pół ceny w danym mieście.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:11:33

ale po co od razu kredyt??? przecież spokojnie możesz sobie spłacać w ratach kurs.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:12:37

Cytat
MrOwl
Cytat
goska_201
mam w getin, bede musiala sie tam tez dowiedziec, ale wydaje mi sie ze nie beda zbyt ciekawe propozycje:) tym bardziej, ze to nie duza kwota
Cytat
MrOwl
A nie możesz poczekac parę miesięcy i odkładać? Kredyt jest oprocentowany, nie warto pchac się w kredyty, kiedy nie ma się z czego ich spłacać i ma się za dużo innych wydatków.

o to chodzi, ze nie moge. jakbym mogla to bym w ogole nie robila. co tydzien musimy z dzieckiem dojezdzac 240 km do szpitala i juz nie ma nas kto wozic, bo kazdy zawala prze to prace...

Przedstaw sytuację właścicielowi szkoły jazdy. Prawo jazdy można spłacać w ratach i jestem pewna, że jakoś się ugadacie.
Nie ma sensu pakować się w kredyty...
Ja zaczynałam robić prawko na początku grudnia, zaraz mam egzamin i wiem, że szkoły nauki jazdy przyjmują kursantów, którzy płacą w ratach. I wcale nie muszą się strasznie z tym spieszyć. I to nie są oprocentowane raty tak, jak w bankach.
Jesli masz taką sytuację, pogadaj z kim trzeba, wszystko bedzie dobrze. Tylko żeby nie przyszło Ci do głowy brać kredytów w jakims providencie. Powodzenia :)

z tego co wiem to mozna rozlozyc u nas na jakies 3,4 raty, a dla mnei wazne jest zeby byly jak najnizsze

o nigdy w zyciu providenta! juz raz wzielam dla brata i teraz tylko problemy mam...
patrzylam na ten grupon tak z grubsza i to sie tyczy wiekszych mias, a ja mieskzam w malej miescinie i nie moge spobie pozwolic na dojezdzanie gdzies dalej i tak kurs pochlonaby mi troche czasu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 16:16 przez goska_201.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:13:35

Cytat
karola84
Akeelah, tak myślę, chodziło o groupon (www.groupon.pl). Tam rzeczywiście można znależć oferty kursów za pół ceny w danym mieście.

Moja siostra chyba na gruperze wykupywała właśnie za pół ceny i na razie jest zadowolona. Tylko nie wiem gdzie mieszkasz, bo najwięcej ofert a tego typu stronach jest w dużych miastach.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:15:26

te niskie kredyty są masakrycznie oprocentowane, nawet w bankach, ja bym się w to nie pakowała... szczególnie, że potem utrzymanie samochodu i benzyna też dużo kosztują...

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:20:21

i u nas jest jescze cos takiego, ze na egzamin zapisza cie dopiero wtedy jak splacisz raty za prawko... a majac kredyt/pozyczke zaplacilabym odrazu calosc i dlugosc zdawania bylaby juz uzalezniona ode mnie...

wiem, ze to jest najgorsze pchac sie w pozyczki, ale kurcze za bardzo wyjscia nie mam;/

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:23:22

Przecież możesz co miesiąc płacić na prawko po 200zł na przykład,godzą się na to ;);) a nie brać kredyty i zapłacić 2x więcej ;)

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:23:55

Musisz przejść się po bankach, każdy ma inne warunki, szczególnie jak teraz zaostrzono mocno przyznawanie kredytów.. Popytaj o zdolność, a przy okazji wyliczą Ci przykładowe raty.

kredyt na prawo jazdy

28 sty 2012 - 16:24:47

Cytat
Camelia1989
ale po co od razu kredyt??? przecież spokojnie możesz sobie spłacać w ratach kurs.
tak :) u mnie można ale po 100 zł miesiecznie min .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poznamy się???:) łódź