Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

Pogrzeb

28 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nasze sny

27 sty 2012 - 20:45:17

Cześć dziewczyny! :)
Od razu proszę, jeżeli wątek jest umieszczony w złej kategorii... :-)

Tak sobie pomyślałam, że można założyć wątek, w którym byśmy opowiedziały sobie swoje zwariowane, niezapomniane, albo i te gorsze sny :-) Ja jednak staram się pamiętać to co dobre, więc zacznę...

Kilka lat temu- kiedy to jeszcze nigdy nie byłam w solarium, umówiłam się z koleżanką, że kiedyś tam pójdziemy... Ja nie miałam pojęcia, jak to tam wszystko wygląda... Oczywiście bałam się, że w środku się zamknę, nie otworzy się i zesmaże się na śmierć :D Ale mniejsza z tym. Po prostu byłam taka przejęta tym wszystkim (hahaha), że w nocy przyśniło mi się, że jestem na solarium i już się rozebrałam, położyłam się.. Ale uznałam, że nie będę rozbierać dołu z bielizny... Tak mi się śniło.. Potem się obudziłam. Było rano.. A ja byłam bez spodenek od piżamy (w samych majtkach), a koszulkę miałam maxymalnie podwiniętą, tak że był odsłonięty cały mój brzuch..... hahaha :) mina mojej siostry, z którą dzielę pokój był bezcenny, bo nie wiedziała, dlaczego w nocy wstałam i się rozebrałam, a potem jak gdyby nigdy nic poszłam dalej spać :D

Oczywiście rozgadała to we wsi i niektórzy mieli ze mnie ładną polewkę :D


nie wierzę, że jestem sama...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 17:51 przez moniaczek3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z Allegro,doradzcie!:-)