Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 14:49:21

Jutro studniówka .
i problem
poniewaz mam sukienke bez ramiączek ,tzn moge mieć z ramiączkami ale wole bez ,rowniez stanik chcialbym miec bez ramiczek ,
mam silikonowy ale podobno spada ,
wiec chcialam ubrac zwykly i na to sukienke .

gdy stoje to nic mi nie zjedza ,
boje sie ze gdy usiada sukienka troche sie spusci.. bo prawie zawsze tak jak jest.
o stanik się nie boje .
i teraz moje pytanie co zrobić zeby sukienka nie spadala ,
tzn nie obsuwala się , i stanik ..;

czytalm o tasmie dwu stronnej lub poprostu szycia sukienki i stanika delkitanie .

jakies pomysly ;>

podobno jest cos takiego co mozna kupic w pasmanteri aby sukienka nie spadala .

tylko nie wiem jak to sie nazywa

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 14:52:10

Nie wiem, ale moze lekko doszyj sukienke do stanika?;)

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 14:56:21

tak mysle , lub tasma , bo stanik silikonwy sie nie sprawdza :)

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 14:56:38

ja zawsze podpinam małymi agrafkami, nie widac a nie spada:) potem łatwo odpiąć, nie drogie i skuteczne rozwiązanie, przynajmniej dla mnie

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:00:55

jest taka silikonowa tasiemka która się przykleja do ciała. Np w sukienkach z h&m często jest i pewnie można ja kupić w pasmanterii i samemu sobie doszyć:)

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:04:44

pojde dziś do pasmanetri i zapytam co maja ,

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:29:47

ja zszywałam stanik z sukienką :p

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:32:43

Moja mama też zszywała delikatnie stanik z sukienką i było ok :) Ja mam za rok studniówkę i na pewno nie zdecyduję się na sukienkę bez ramiączek po tym,co stało się u nas w tym roku :D

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:32:53

mi krawcowa z tyłu sukienki wszyła gumeczkę i było ok.

taśmy dwustronnej nie polecam - próbowałam, masakra!

jak masz pewność, co do stanika, spróbowałabym przyszyć do niego kieckę :)

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:40:18

Cytat
ecri16
Moja mama też zszywała delikatnie stanik z sukienką i było ok :) Ja mam za rok studniówkę i na pewno nie zdecyduję się na sukienkę bez ramiączek po tym,co stało się u nas w tym roku :D

co się stało? zsunęła się dziewczynie sukienka?

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:44:33

Cytat
janette86y
Cytat
ecri16
Moja mama też zszywała delikatnie stanik z sukienką i było ok :) Ja mam za rok studniówkę i na pewno nie zdecyduję się na sukienkę bez ramiączek po tym,co stało się u nas w tym roku :D

co się stało? zsunęła się dziewczynie sukienka?

Żeby tylko.. Dziewczyna miała piersi dość pokaźne,mocne DD albo nawet E, ogólnie szczupła to ona nie jest. Sukienka oczywiście bez ramiączek, coś jak tuba. Tańczyła z nauczycielem od matmy, ten ją tak przechylił,położył na swojej ręce-wiecie o co chodzi. Nie chcący drugą ręką przytrzymał jej materiał na plecach i cała sukienka spadła jej z piersi, razem z jakimś dziadowskim stanikiem bez ramiączek-kamerzysta oczywiście wszystko uwiecznił :D

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 15:47:36

Ja na studniówkę też miałam sukienkę bez ramiączek i poszłam bez stanika. Nie było w ogóle widać, że go nie mam... A sukienka trochę się ześlizgiwała jak szalałam na parkiecie ale poprawiałam i tyle, bez kłopotu :)

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 16:43:09

Cytat
ecri16
Cytat
janette86y
Cytat
ecri16
Moja mama też zszywała delikatnie stanik z sukienką i było ok :) Ja mam za rok studniówkę i na pewno nie zdecyduję się na sukienkę bez ramiączek po tym,co stało się u nas w tym roku :D

co się stało? zsunęła się dziewczynie sukienka?

Żeby tylko.. Dziewczyna miała piersi dość pokaźne,mocne DD albo nawet E, ogólnie szczupła to ona nie jest. Sukienka oczywiście bez ramiączek, coś jak tuba. Tańczyła z nauczycielem od matmy, ten ją tak przechylił,położył na swojej ręce-wiecie o co chodzi. Nie chcący drugą ręką przytrzymał jej materiał na plecach i cała sukienka spadła jej z piersi, razem z jakimś dziadowskim stanikiem bez ramiączek-kamerzysta oczywiście wszystko uwiecznił :D


OMG hehehe tego balu nie będzie miło wspominać. Ciekawe kto był bardziej czerwony ze wstydu ona czy ten nauczyciel.heh

bezramiaczke problem

27 sty 2012 - 17:38:48

Cytat
janette86y
Cytat
ecri16
Cytat
janette86y
Cytat
ecri16
Moja mama też zszywała delikatnie stanik z sukienką i było ok :) Ja mam za rok studniówkę i na pewno nie zdecyduję się na sukienkę bez ramiączek po tym,co stało się u nas w tym roku :D

co się stało? zsunęła się dziewczynie sukienka?

Żeby tylko.. Dziewczyna miała piersi dość pokaźne,mocne DD albo nawet E, ogólnie szczupła to ona nie jest. Sukienka oczywiście bez ramiączek, coś jak tuba. Tańczyła z nauczycielem od matmy, ten ją tak przechylił,położył na swojej ręce-wiecie o co chodzi. Nie chcący drugą ręką przytrzymał jej materiał na plecach i cała sukienka spadła jej z piersi, razem z jakimś dziadowskim stanikiem bez ramiączek-kamerzysta oczywiście wszystko uwiecznił :D


OMG hehehe tego balu nie będzie miło wspominać. Ciekawe kto był bardziej czerwony ze wstydu ona czy ten nauczyciel.heh

Dokładnie,teraz jak się mijają na korytarzu to obydwoje na twarzy mają wszystkie odcienie czerwieni :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Już nie wiem co z tym zrobic...