Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:09:59

Słyszałyście o wypadku w Dąbrowie Górniczej? Facet wyjechał pod prąd i spowodował wypadek w którym zginęła młoda dziewczyna( kierowca innego samochodu). Często przejeżdżam tą trasą i na samą myśl, ze mnie miałoby to spotkać to aż ciarki przechodzą. jakim trzeba być ograniczonym umysłowo kretynem żeby spowodować taki wypadek ! szkoda dziewczyny...
w necie jest filmik nagrany przez świadka wypadku

http: //www.sadistic.pl/dabrowa-gornicza-czolowka-citroen-c5-i-fiat-panda-vt101012.htm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 11:17 przez karoDG.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:12:39

A ile jest codziennie takich wypadków w całej Polsce..
Ostatnio dużo jeżdżę i to jest przerażające co się dzieje na drogach i jak jeżdżą (a raczej nie potrafią jeździć) niektórzy ludzie...

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:13:24

nie słyszałam o tym,ale czołowka to napewno musiało strasznie wygladac.Szkoda dziewczyny i do tego jeszcze młodej...Miała całe zycie przed soba a przez jakiegos kretyna! straciła je:(Współczucia rodzinie dziewczyny,bo wiem,co czuja po stracie corki...

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:17:06

i to jest właśnie wkurzające! jedzie sobie jakiś wariat zupełnie nie odpowiedzialny i niszczy komuś życie. komuś kto jedzie spokojnie, zgodnie z przepisami. co za świat.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:21:34

nie słyszałam, a to moje okolice, jeżdżę bardzo często do Dąbrowy.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:23:05

Cytat
Hooney_M
A ile jest codziennie takich wypadków w całej Polsce..
Ostatnio dużo jeżdżę i to jest przerażające co się dzieje na drogach i jak jeżdżą (a raczej nie potrafią jeździć) niektórzy ludzie...

Dokładnie. Codziennie dojeżdżam do pracy 33km i jak tak patrzę to bym takim od razu prawko zabrała. Wyprzedzają na zakrętach, nie patrzą, czasami mam wrażenie, że co niektórzy kierowcy mózgu nie maja. Najgorzej jeżdżą Ci co mają służbowe samochody osobowe są przedstawicielami handlowymi, głównie mężczyźni. A mówią, że "baba" za kółkiem to pomyłka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 11:25 przez villemo225.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:23:45

Mój ojciec był swego czasu kierowcą zawodowym w małych ciężarówkach. Ile wypadków jest codziennie - masakra. A jak się wtedy zawsze bałam o tatę jak jeździł w trasy...

Kiedyś straciliśmy w podobny sposób koleżankę - też czołówka, ale z osobówką. Pijany kierowca. I temu d*kowi nic. A ona miała 22 lata i osierociła córeczkę :((( A wiecie co jest najgorsze? Kara dla tego pijaka! Znikoma :(

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:29:05

niektórzy ludzie nie powinni mieć prawo jazdy. cieszę się, ze coraz bardziej utrudniają egzaminy chociaż i tak najważniejsze jest trzeźwe myślenie, umiejetność ocenienia własnych możliwości i wyobraźnia a tego brakuje wielu kierowcom, którzy myślą że sa panami na drodze i wszystko im wolno. w moim pierwszym poście dodałam ten filmik na którym widac z jaką prędkością ten pacan jechał, szok

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:36:36

Cytat
karoDG
niektórzy ludzie nie powinni mieć prawo jazdy. cieszę się, ze coraz bardziej utrudniają egzaminy chociaż i tak najważniejsze jest trzeźwe myślenie, umiejetność ocenienia własnych możliwości i wyobraźnia a tego brakuje wielu kierowcom, którzy myślą że sa panami na drodze i wszystko im wolno. w moim pierwszym poście dodałam ten filmik na którym widac z jaką prędkością ten pacan jechał, szok

Z utrudnianiem egzaminów to są plusy i minusy, bo tak naprawdę to utrudniają, bo więcej osób będzie oblewało i będzie z tego większy zysk. Nie oszukujmy się, ale egzamin na prawo jazdy przygotowuje tylko do egzaminu, a nie prawdziwej jazdy na drodze. Nic więc dziwnego, że taka osoba zda prawko, a nie potrafi jeździć, aż się sama nie nauczy. No i druga sprawa to kary dla kierowców. Gdyby faktycznie zaczęli porządnie karać to może ludzie by się opamiętali. Przecież "kary: za spowodowanie wypadku po pijaku są śmieszne. To samo z przekraczaniem prędkości. Ja nie mówię, że jeżdżę idealnie i nigdy prędkości nie przekroczyłam, ale znam swoje możliwości i staram się jeździć ostrożnie.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:51:34

Cytat
villemo225
Cytat
karoDG
niektórzy ludzie nie powinni mieć prawo jazdy. cieszę się, ze coraz bardziej utrudniają egzaminy chociaż i tak najważniejsze jest trzeźwe myślenie, umiejetność ocenienia własnych możliwości i wyobraźnia a tego brakuje wielu kierowcom, którzy myślą że sa panami na drodze i wszystko im wolno. w moim pierwszym poście dodałam ten filmik na którym widac z jaką prędkością ten pacan jechał, szok

Z utrudnianiem egzaminów to są plusy i minusy, bo tak naprawdę to utrudniają, bo więcej osób będzie oblewało i będzie z tego większy zysk. Nie oszukujmy się, ale egzamin na prawo jazdy przygotowuje tylko do egzaminu, a nie prawdziwej jazdy na drodze. Nic więc dziwnego, że taka osoba zda prawko, a nie potrafi jeździć, aż się sama nie nauczy. No i druga sprawa to kary dla kierowców. Gdyby faktycznie zaczęli porządnie karać to może ludzie by się opamiętali. Przecież "kary: za spowodowanie wypadku po pijaku są śmieszne. To samo z przekraczaniem prędkości. Ja nie mówię, że jeżdżę idealnie i nigdy prędkości nie przekroczyłam, ale znam swoje możliwości i staram się jeździć ostrożnie.

oczywiście zgodze się z Tobą. najgorsze jest to jak ktoś dostanie prawko i myśli że jest świetnym kierowca a przecież umiejętności zdobywa się latami poprzez praktyke bo na kursie nauki jazdy to uczą obsługi samochodu, przepisów, ale to wszystko trwa za krótko by czuć się pewnie na drodze. Oczywiście w niektórych przypadkach to nawet wieloletnie doświadczenie nic nie da skoro czlowiek zaczyna jeździć na pamięć i nie zwraca uwagi na znaki.

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:54:52

Masakra;/ Co z tego że ja jade przepisowo jak jakiś idiota w każdej chwili może we mnie wjechać...

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 11:54:58

[*] nie moge się nadziwić, jakim trzeba być idiotą... szkoda tylko dziewczyny, bo ona zgineła, a winowajca żyje. Zawsze w takich przypadkach pytam sie dlaczego tak sie stalo? głupota?bezmyślność? brak słow:(

wypadek czołówka

27 sty 2012 - 12:20:18

a ja Wam tylko powiem od siebie, ze dobrze jezeli taki kretyn ginie sam, nie ciagnac nikogo za soba. mialam niestety okazje uczestniczyc w pewnym sensie w skutkach wypadku. moj narzeczony jechal droga, na ktorej byl wypadek. byl pierwszy na miejscu zdarzenia. gowniarze jechali ponad 120, gdy bylo slisko, snieg...wpadli w dzrewo, dziewczyna zlamana w kregoslupie, chlopak bez polowy twarzy, drugi bez nogi. probowal udzielic im pomocy...nie bylo wlasciwie czemu, zgon na miejscu...przyszedl do domu i wygladal jak wrak. to bylo tydzien temu...a ja wciaz sie o niego martwie, co prawda w sobote 2 godziny go uspokajalam...

mam prawo jazdy, nie jezdze szybko, nie wyprzedzam na zakretach i szlag mnie trafia jak ktos prostych zasad nie przestrzega a potem ktos ginie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezramiaczke problem