Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:30:36

Cześć, nie długo mam 18-naste urodziny i mam zamiar wyprawić je w domu bedzie kilka osób tylko najbliźsi znajomi.
Zastanawiam się czy to dobry pomysł jak myslicie jakie zakąski moge przygotować ewentualne zabawy i atrakcje, mam wątpliwości co do tego wszystkiego bo jedna osoba zasugierowała, że to żałosne chodź ja tak nie uważam.

ps.wiadomo alkochol będzie tylko zastanawiam się ile na głowe ?
z górę dziękuje za odpowiedz.
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:39 przez -toksyczna.

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:40:47

Alkohol !
Przekaski? Tort, chipsy i inne duperele. Choc ja bym sie bala w domu, zaraz Ci sie ktos zerzyga, cos stlucze. Nie, nie, ja bym nie robila:D Ale jesli masz zaufanie, i sa to osoby ktore sa dosc odpowiedzialne to spoko;D

zweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:42:22

według mnie to dobry pomysł!

zweryfikowana
Posty: 1.613
Ostrzeżenia: 1/5

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:43:52

Też będę miała w domu i także uważam, że to nie jest taki zły pomysł, ale jeszcze nie wiem co przygotuję. Chętnie poczytam :)

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 1/5

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:46:15

mój kuzyn kupował po 2 piwa, jeśli komuś to nie wystarczało to dokupował sobie sam :d
były devlaye ( nie wiem kompletnie jak to się pisze:D ) kuleczki ziemniaczane do tego, zapiekanka, tort, chipsy, sałatka, koreczki, kanapki i było super!! nie ma sensu robić więcej bo to się nie pozjada ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:49 przez kingaapsik.

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:46:17

Jeśli jedna z zaproszonych osób stwierdziła, że to żałosne .. To jej nie zapraszaj! Domówki są najlepsze, potańczyć też można, uwielbiam domówki :D!

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:46:19

na pewno nie sałatki ( po nich się zwraca :D )
jakieś przekąski , możesz zrobić pizze, placek cebulowy mega dobry :)
jakieś paluszki chipsy itd :)
a ile alkoholu to zależy czy wódka czy piwo czy coś innego ;)
parówki w cieście, może bigos :P

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:47:01

Ja miałam 18-tkę w domu,z rodziną, bez szaleństw ;).

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:47:40

wiec tak ja rowniez robilam 18stke w domu-co prawda 2 lata temu no ale:)
Kup takie rozne podtsawowe rzeczy jak:paluszki, czipsy, popcorn, ciastka etc. Mozesz kupic tez np pizze <nie musi byc zamawiana, mozesz kupic nawet zamrozona i wstawic sobie do piekarnik-tansza wersja>. U mnie byly tez np ptysie-na samym poczatku, zeby wiadomo, nie "zeslodzilo sie" z pozniejszym tortem. Alkohol? To zalezy od towarzystwa, u mnie bylo 12 osob i kupilam 2 butelki o,5 i dwie butelki 0,7. Zabawy? Ja np robilam w salonie z muzyka dance i normalnie dyskoteka sie rozkrecila, rodzice spali na pietrze no ale wiesz, bez halasu sie nie obedzie, chyba ze robisz takie spokojno nudne urodziny. Jak sie rozkreci towarzystwo to i w butelke sie zagra i w pokera rozbieranego;) Ale jak juz powiedzialam-zalezy od towarzystwa:)
AAA i to nie jest zalosne-tez sie obawiam ze bedzie tzw przymul itp ale zobaczysz-jesli odpowiednio sie rozkreci bedziesz miala zajebista imprezke:)
AAAA i akurat ja nie musialam"sprzatac " po kims, bez przesady xD

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:48:43

Cytat
Krakersikx3
Alkohol !
Przekaski? Tort, chipsy i inne duperele. Choc ja bym sie bala w domu, zaraz Ci sie ktos zerzyga, cos stlucze. Nie, nie, ja bym nie robila:D Ale jesli masz zaufanie, i sa to osoby ktore sa dosc odpowiedzialne to spoko;D
też tak uważam .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:49 przez believe.

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:53:03

Ej ja miałam 18stke w domu! Nie uważam, że to żałosne !
I tak nie było - mam większy dom jednorodzinny, zaprosiłam najbliższych z klasy i znajomych - ok 12 osob.
Zabawa była super - rodzice wrócili późno po ok 4 w nocy jak juz sprzątaliśmy.
Alko był już także nikt nie musiał przynosić - kupiłam dwie skrzynki piwa i było też wino - nikt się nie skończył bo nikt nie pomieszał.

Jeśli zaprosisz zaufane osoby i nie rozniosą Ci chaty to będzie bardzo fajnie.

Przygotowałam jedzenie, pizze, przekaski, tort.

Jakiś specjalnych rozrywek nie było - same się znalazły ;)

powodzenia ;)

zweryfikowana
Posty: 1.613
Ostrzeżenia: 1/5

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 20:54:43

Cytat
hellojza
Jakiś specjalnych rozrywek nie było - same się znalazły ;)
Mam nadzieję, że i u mnie się znajdą ;)

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 21:01:31

Cytat
buteleczka
Cytat
hellojza
Jakiś specjalnych rozrywek nie było - same się znalazły ;)
Mam nadzieję, że i u mnie się znajdą ;)

My np oglądalismy jakiś program/bajke dla dzieci i mielismy niezły ubaw - a potem porozsówalismy stoły i tańczyliśmy ;P

18-nastka w domu ?

21 sty 2012 - 21:02:51

Ja nie miałam w domu, ale byłam w tym roku na kilku 18-stkach w domu i było naprawdę fajnie. To nie zależy od miejsca, ale od towarzystwa. :) A do jedzenia oprócz chipsów itp., to zazwyczaj sa jakieś tosty, pizza ;)

18-nastka w domu ?

22 sty 2012 - 12:48:01

o matko, dziewczyno, nie rób tego jak chcesz mieszkac nadal w warunkach w jakich mieszkasz:) osiemnastka w domu to stres nawet jelsi masz najporzadniejszych znajomych pod słońcem. no, chyba, ze bezalkoholowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spełniam prosbe !