Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:39:00

mnie najbardziej smieszy jak laski uzywane rzeczy z primarka sprzedaja za kolosalne pieniadze... moze ciuchy i ladne, ale ten caly primark to szmelc nad szmelcami. jak mozna uzywane spodenki (ze sladami uzytkowania) za 45 zl sprtzedawac? albo zmechacona spodnice za 40! :)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:40:29

Cytat
goska_201
mnie najbardziej smieszy jak laski uzywane rzeczy z primarka sprzedaja za kolosalne pieniadze...

no wreszcie ktoś zauważył, że ten cały primark to jak nasze pepco;p

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:46:32

A czy macie może wrażenie że ruch na szafie się zmniejszył? ja wcześniej sprzedawałam kilka razy w miesiącu - teraz jakoś mało, co do cen to różnie to bywa... są ceny przesadne i niektóre dziewczyny dużo cwaniakują... całe szczęście to od Nas zależy czy kupimy cos od danej Szafowiczki czy też nie :)))

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:47:18

Cytat
Goszk
Cytat
goska_201
mnie najbardziej smieszy jak laski uzywane rzeczy z primarka sprzedaja za kolosalne pieniadze...

no wreszcie ktoś zauważył, że ten cały primark to jak nasze pepco;p

gdybym nie mieszkala za granica i nie chodzila tam na zakupy to pewnie tez bym pelno w gaciach miala na widok tych szmat :)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:58:19

Ja mam porządne ciuchy a ceny niewielkie wiec to jest ok, ostatnio tez zakupilam torebke za 20 zl i okazala sie tez swietna za te pieniazki ;)

a niektore po prostu chca zarobic i ceny sa z kosmosuu

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:04:46

Ja ostatnio kupiłam używaną torebkę AMISU za 45zł już razem z przesyłką i kiedy ją dostałam to była bez żadnych śladów używania praktycznie. Więc są tutaj jeszcze uczciwe osoby, które nie są tutaj zarobić, a jedynie dorobić i nie sprzedają po kolosalnych cenach.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:05:48

Każdy ustala taką cenę jaka mu się podoba, a jeśli Ci ona nie pasuje to przecież nikt nie zmusza do zakupu...Ostatnio dobiło mnie targowanie się jednej dziewczyny przy rzeczy za 30zł, która stwierdza, że to PRZECIEŻ SZAFA! No i? To znaczy, że chyba mamy oddawać ciuchy za darmo lub za przysłowiowego grosza, bo to SZAFA PRZECIEŻ....

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:08:18

Też jestem tego zdania,że niektóre ceny są dużo zawyżone.Kiedyś jeszcze można tutaj coś znaleźć w niskiej cenie teraz to już rzadkość ...

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:16:10

Każdy chciałby wszystko za darmo. Skoro nie odpowiada Ci szafa, zapraszam do sklepu. To po pierwsze, po drugie zaś na tym polega wolny rynek, że każdy ustala sobie cenę jaka mu się żywnie podoba, a Tobie jak nie odpowiada nie kupujesz. Kropka. Biadolenie, że to czy tamto drogie brzmi jak naciąganie.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:29:20

Sprzedawałam sukienkę za 10zł. Dostałam komentarz 'Cena już z przesyłką?' :) Mimo to, że sukienka była właściwie nowa

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:33:20

Cytat
whatsername87
ale co to za problem?:> jak ja widzę ceny z kosmosu za jakieś schodzone szmatki, to po prostu nie kupuję;)
wolny rynek, każdy może sobie ustalać ceny dowolnie, a czy znajdzie kupca to już jego sprawa
popieram w 100%

dziewczyny ską takie ceny?

21 sty 2012 - 11:35:56

gdyby w Polsce nie bylo tak jak jest to i my bysmy nie sprzedawali tak drogo, sępimy,na zachodzie jest inny ustrój i ludzie kupuja za grosze i sprzedaja za jeszcze wieksze, badz nawet oddają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 11:36 przez stokrotka170.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:38:05

Cytat
tineth
a może one zapłaciły za nie z 300 zł i były w nich tylko kilka razy? to wtedy te 70 zł to nic:P zależy z której strony się na to patrzy:P
no prosze cie,,,,,,,chyba za 3 zł z lumpu ,,osoba ktora stac na torebki za 300 zł raczej nie przesiaduje na szafie i jej nie wystawia,,,:)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 11:43:38

Cytat
rozgwiazda7
Każdy ustala taką cenę jaka mu się podoba, a jeśli Ci ona nie pasuje to przecież nikt nie zmusza do zakupu...Ostatnio dobiło mnie targowanie się jednej dziewczyny przy rzeczy za 30zł, która stwierdza, że to PRZECIEŻ SZAFA! No i? To znaczy, że chyba mamy oddawać ciuchy za darmo lub za przysłowiowego grosza, bo to SZAFA PRZECIEŻ....
nikt nie mowi zeby za darmo dawac ,ale wciskanie innym starych wyciuranych szmat z lumpexu za ceny jak ze sklepów i wciskanie ze kupione w firmowce to juz lekka przesada ,a wiekszosc tu takich rzeczy,,,,,nikt nikomu nie karze owszem ale patrzac na to odechciewa sie zakupow na tym portalu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakoś mam już dosyć tych wątków,a Wy:)