Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 09:54:25

jeśli nie w tym temacie to może przenieście go.

wczoraj przeglądałam buty i torebki na codzień, zastanawiająć się czy może nie zakupić sobie czegoś. ale już nie wiem co mysleć, kiedyś było fajnie, teraz dziewczyny biorą ceny z kosmosu. rozumiem jak nowe to ok, ale za buty używane bądź torebkę ponad 70 zł? czy tylko mnie to tak razi?


<moderacja>korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 11:35 przez moderator.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 09:57:31

nie wiem czemu tak, po prostu moze szkoda im sprzedac po mega zanizonej cenie. mi sie wydaje ze uzywane rzeczy mam w miare tanio, a nowe z metka to wiadomo.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 09:57:55

kazdy ustala swoje ceny ale w galanteri sa one strasznie wysokie :( moze probuj sie targowac;p

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 09:58:49

Mnie też to razi chcą po prostu dorobić !
Ale takim sposobem im tego nikt nie kupi.
Polityka jest taka, że trzeba wystawić coś po okazyjnej cenie.
Szkoda, że inne tego nie rozumią.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:00:11

ale co to za problem?:> jak ja widzę ceny z kosmosu za jakieś schodzone szmatki, to po prostu nie kupuję;)
wolny rynek, każdy może sobie ustalać ceny dowolnie, a czy znajdzie kupca to już jego sprawa

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:04:32

W zasadzie, jeśli sprzedaje się coś używanego, to jest zasada, aby najpierw pierwotną cenę podzielić na pół, a dopiero potem (!) ustalać cenę, w zależności od stanu oferowanej rzeczy, biorąc pod uwagę jej zniszczenia w wyniku eksploatacji.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:15:29

a może one zapłaciły za nie z 300 zł i były w nich tylko kilka razy? to wtedy te 70 zł to nic:P zależy z której strony się na to patrzy:P

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:19:49

Też się nad tym zastanawiam nie raz...

Niektóre sprzedałyby nawet używane majtki z targu za 20zł :)

Ja zaniżam bardzo ceny, żeby sprzedać. 3zł za koszulę to chyba niewiele? Jednak równowaga musi być zachowana jak widać, więc jedna za 3żł, druga za 50zł... :/

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:21:16

Ważny jest stan rzeczy :) ja ostatnio sprzedałam dziewczynie płaszcz za 25 zł a ona wystawiła go tutaj za 80 zł.. xD Każdy ustala ceny jakie chce :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 10:23 przez anniaaaaaa.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:22:10

Cytat
tineth
a może one zapłaciły za nie z 300 zł i były w nich tylko kilka razy? to wtedy te 70 zł to nic:P zależy z której strony się na to patrzy:P

dokladnie!
ja też słyszę że 30zł za spódnicę to za dużo, ale ja ją kupilam za 140zl a miałam na sobie parę razy. już wolę ją trzymać w szafie dla zasady niż oddać za 10zł. pewnie autorka ma rację w wielu przypadkach ale nie wszyscy tu oszukują i sprzedają rzeczy z lumpów;/

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:32:22

Moim zdaniem takie sprawy powinno rozpatrywac sie indywidualnie dla danego przedmiotu. Bo np: sama miałam (już sprzedane) szpilki, za które zapłaciłam dokładnie 299,90zł, a miałam je na sobie raz, przez jakieś 2-3h na domówce więc nawet fleki nie były zarysowane - wyglądały jak po wyjęciu z pudełka :P poza tym to nie były bazarowe szpileczki, które rozpadną się po 3 założeniach, tylko pożądnie wykonane i wyprofilowane buty więc dlaczego miałabym je sprzedac za 50zł? ;) zwłaszcza, że akurat wtedy potrzebowałam pieniędzy na strasznie drogą specjalistyczną karmę dla mojego chorego psa. Więc w niektórych przypadkach rozumiem co kieruje dziewczynami wystawiając takie a nie inne ceny, ale zawsze można się potargowac ;)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:34:27

Ja sprzedajze nowe rzeczy z metka, przede wszystkim firmy ASOS. Dla mnie jest śmieszne to, że ostatnio dziewczyna chciała sie ze mna targowac, pomyslałam: "No dobrze, ile bede w stanie to opuszcze" (bo biznes jako tako mi sie opłaca majac jeszcze pośrednikaz Polski..,ale mniejsza! ;) ) Buty kosztuja u mnie jakos ponad 200zł., a ona 100zł. dam wiecej nie! Masakra... Do interesu doplacac nie bede...

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:35:41

Cytat
LaCoka
Moim zdaniem takie sprawy powinno rozpatrywac sie indywidualnie dla danego przedmiotu. Bo np: sama miałam (już sprzedane) szpilki, za które zapłaciłam dokładnie 299,90zł, a miałam je na sobie raz, przez jakieś 2-3h na domówce więc nawet fleki nie były zarysowane - wyglądały jak po wyjęciu z pudełka :P poza tym to nie były bazarowe szpileczki, które rozpadną się po 3 założeniach, tylko pożądnie wykonane i wyprofilowane buty więc dlaczego miałabym je sprzedac za 50zł? ;) zwłaszcza, że akurat wtedy potrzebowałam pieniędzy na strasznie drogą specjalistyczną karmę dla mojego chorego psa. Więc w niektórych przypadkach rozumiem co kieruje dziewczynami wystawiając takie a nie inne ceny, ale zawsze można się potargowac ;)

właśnie, zawsze można się dogadać i targować (w granicach rozsądku) :))

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:36:36

Cytat
LaCoka
Moim zdaniem takie sprawy powinno rozpatrywac sie indywidualnie dla danego przedmiotu. Bo np: sama miałam (już sprzedane) szpilki, za które zapłaciłam dokładnie 299,90zł, a miałam je na sobie raz, przez jakieś 2-3h na domówce więc nawet fleki nie były zarysowane - wyglądały jak po wyjęciu z pudełka :P poza tym to nie były bazarowe szpileczki, które rozpadną się po 3 założeniach, tylko pożądnie wykonane i wyprofilowane buty więc dlaczego miałabym je sprzedac za 50zł? ;) zwłaszcza, że akurat wtedy potrzebowałam pieniędzy na strasznie drogą specjalistyczną karmę dla mojego chorego psa. Więc w niektórych przypadkach rozumiem co kieruje dziewczynami wystawiając takie a nie inne ceny, ale zawsze można się potargowac ;)


Zgadzam sie w 100% ! :)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 10:37:50

zastnawiam sie czy kiedykolwiek, ktokolwiek będzie tu zadowolony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakoś mam już dosyć tych wątków,a Wy:)