Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:36:14

ja mam wszytskie rzeczy nowe lub w idealnym stanie, wiec wiadomo, ze nie odda sie tego prawie za darmo jak niektore dziewczyny mi proponuja. moim zdaniem czasami niektorzy przesadzaja ze swoimi propozycjami cen. jednak mimo wszytsko mam sporo chetnych na moje rzeczy, weic nie narzekam ;)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:36:45

mnie najbardziej razi, gdy proponujac wymiane, dziewczyny kieruja sie cena rzeczy... mam na szafie rzeczy za grosze, a wcale nie znaczy ze sa gorsze... ostatnio dziewczyna chciala sie ze mna wymienic- stroj kapielowy za... plasz zimowy!!! czy to aby racjonalne? bo ona miala w takiej samej kwocie cenowej co moj plaszcz... czy to jest normalne? bo wlasnie zauwazylam, ze wiekszosc tak do wymian podchodzi... czyli mialam wystawic plaszcz za np. 70zl i czekac az ktos moze na niego spojrzy? a ceny i owszem niektorzy maja z kosmosu, ale zwracanie uwagi, ze np. na All... to samo jest tansze, spotyka sie z wielkim oburzeniem... checi wzbogacenia sie niektorym przeslania swiat!

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:39:09

ja tego nie ogarniam, to już jest którys taki wątek...

CO WAS TO OBCHODZI ZA ILE KTOŚ WYSTAWIA RZECZY??

nie macie naprawdę innych problemów? nawet jak kupili to za 2 zł a wystawiają za 100 to ICH SPRAWA, nikt Wam nie każe kupować! Sama kiedyś kupiłam tutaj używane buty za 80zł, przechodziłam w nich dwa sezony i byłam przeszczęśliwa, bo świetnie się sprawdziły, bo faktycznie były to dobre buty a nie badziewie, więc czemu ktoś miał mi je sprzedać za 10zł? Dziewczyny często mają naprawdę dobre rzeczy, za które same sporo dały albo po prostu są fajne, więc czemu mają Wam je oddawać za psie pieniądze bo Wy chciałybyście to mieć? Naprawdę, rozbawiają mnie te wątki, kojarzą mi się z takim plotkowaniem pod blokiem który sąsiad sobie co ostatnio kupił, za ile, skąd ma na to pieniądze itd. nie ma przymusu kupowania, każdy może wystawić za ile chce a jak Wam ceny nie odpowiadają - nie kupujecie. Proste, nie wiem czym się tu bulwersować...

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:44:56

To prawda, niektore laski przesadzają z cenami...Zawyzaja strasznie ceny. Ja na szczescie mam ceny niskie i duzo chetnych ostatnio:)))

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:54:04

Ja staram się osobiście sprzedawać wszystko w niskich cenach ale równie często odnoszę wrażenie, że niektóre koleżanki zawyżają ceny. Żądają bajońskich sum za coś co czasem nawet nie nadaje się już do użytku. Moim zdaniem takie zachowanie jest śmieszne.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:55:13

z mojego punktu widzenia to ludzie już tu chyba niczego nie kupują,ani drogich rzeczy i nawet tanich,które wyglądem i jakością nie różnią się od tych drogich.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:58:26

Cytat
Sepulturka
rzeczy noszone nigdy nie beda warte tyle co nowe :)

Hmm, to zależy. :) Ja zbytnio nie widzę różnicy między zakupioną rzeczą, która była ubrana przez dziewczynę raz i deklaruje, że nie ma oznak uzytkowania, a rzeczami, które przez dwa miesiące leżą na sklepie i cały czas ktoś je przymierza :). Niestety, parę razy spotkałam się z tym, że rzeczy "nowe", wcale takie nie były- naderwane szwy, szminka...pot ;). No ale owszem, były z metką. ;)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 18:59:48

no i po co tyle hałasu.. nie kupować.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:03:29

Cytat
nikol24
no i po co tyle hałasu.. nie kupować.

zgadzam się w 100%

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:03:51

Ja widzę że sporo dziewczyn czeka na łosia, który im zapłaci ich wygórowane ceny. Bo sporo rzeczy nie jest warta pieniędzy, jakie chcą użytkowniczki. Wiele razy spotkałam się z takimi przekrętami. Zwykła chciwość. I jeszcze ktoś taki chce się wymieniać, brrrr.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:06:18

Racja - jeśli kupujemy coś za 200 zł na jeden wieczór etc. to dlaczego mamy sprzedawać za 40 zł?

ale ogolnie ja zawsze mówie - nie odpowiada ci cena - zaproponuj swoją.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:13:19

To wszystko zależy od tego za ile ktoś kupił. Ja sama widząc w sklepach szmaty po 200 zł zastanawiam się kto tyle da;) Ale jeśli uważasz że cena jest zbyt wysoka zawsze możesz się zapytać za ile ją kupiono i co to za firma:)

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:20:00

Cytat
Mattylda
ja tego nie ogarniam, to już jest którys taki wątek...

CO WAS TO OBCHODZI ZA ILE KTOŚ WYSTAWIA RZECZY??

nie macie naprawdę innych problemów? nawet jak kupili to za 2 zł a wystawiają za 100 to ICH SPRAWA, nikt Wam nie każe kupować! Sama kiedyś kupiłam tutaj używane buty za 80zł, przechodziłam w nich dwa sezony i byłam przeszczęśliwa, bo świetnie się sprawdziły, bo faktycznie były to dobre buty a nie badziewie, więc czemu ktoś miał mi je sprzedać za 10zł? Dziewczyny często mają naprawdę dobre rzeczy, za które same sporo dały albo po prostu są fajne, więc czemu mają Wam je oddawać za psie pieniądze bo Wy chciałybyście to mieć? Naprawdę, rozbawiają mnie te wątki, kojarzą mi się z takim plotkowaniem pod blokiem który sąsiad sobie co ostatnio kupił, za ile, skąd ma na to pieniądze itd. nie ma przymusu kupowania, każdy może wystawić za ile chce a jak Wam ceny nie odpowiadają - nie kupujecie. Proste, nie wiem czym się tu bulwersować...
chodzi o to, że niektóre specjalnie zawyżają ceny. jeśli nie podoba Ci się ten wątek to poprostu nie komentuj, tyle ode mnie.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:23:05

pewnie,że dziewczyny kupują w lumpach za grosze a potem sprzedają na portalach za naprawdę niezłą kasę ,wystarczy iść na dostawy do lumpa i zobaczyć że mało się nie pozabijają jak jest coś z firmową metką ,osobiście znam kilka osób które tak robią (są na każdej dostawie )a potem wystawiają to za wiele większą kasę.

dziewczyny skąd takie ceny?

21 sty 2012 - 19:23:45

Cytat
sis_bsq
jeśli nie podoba Ci się ten wątek to poprostu nie komentuj, tyle ode mnie.
tak się składa że wątków na ten temat było już wiele, wystarczyło poszukać a nie zakładać kolejny bo takie narzekanie nic nie da. Prawda jest taka że każdy ustala cenę jaką chce a Ty jeżeli uważasz że jest za drogo to nie kupujesz i tyle.

Wątek zamykam. Proszę poszukać sobie innych wątków na ten sam temat!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obraz w domu