Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:10:14

Nie wiem czy był już taki wątek czy go powiele :/
jeśli tak to wybaczcie..

Otóż chodzi o to ze ost co raz czesciej widze na szafie - kosmicznie wymyslone ceny za przesylke.
Nie chodzi mi o ubrania bo dotad spotkalam sie raczej z rozsadnymi kosztami przesylek w granicach 6-10 zł

Ale smiac mi sie chce jak widze cieniutkie 4 branzoletki ala lilou a przesylka 8 zł
czy kolczyki zwykłe piórka bez metalowych ozdób i przesylka 7 zł

okej mozecie powiedziec - to nie kupuj jak Ci nie pasuje. (a spotkalam sie juz z takimi odpowiedziami na delikatne zwrocenie uwagi dziewczynie sprzedajacej lekkie kolczyki za 5 zł a przesylka 7zł)



Co sadzicie o tym ? tez was to smieszny i jednoczesnie denerwuje.
moze macie jeszcze inne spostrzezenia dotyczace przesylek.
pozdrawiam

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:12:59

ja np zawsze najniszą cene daje 6 zł .tak wiem ze najtansza przesyłka bedzie kosztowac 4,50 czy 4,90 ale nie zapominajcie ze kopert nie fundujemy :D

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:13:55

To i tak nie przesadziła z tym 7 zł.. Nieraz widziałam przesyłki lekkich rzeczy po 12 złotych..

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:14:09

No wiesz,każdy może sobie ustalić jaką kwotę chce,Ciebie nikt nie zmusza do zakupu...
Tak to jest,że przeważnie każdy chce jeszcze zarobić na tej przesyłce czy tutaj na Szafie czy na All.
Jak cena przsyłki mi nie odpowiada to po prostu nie kupuję.
Mnie kiedyś dziewczyna chciała tutaj naciągnąć,licząc sobie za przesylkę 2 rzeczy (lekkiej tuniki i apaszki) prawie 30zł. Śmiech na sali :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 11:15 przez Hooney_M.

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:14:56

Dokładnie,ceny za przesyłkę jakie oferują dziewczyny są kosmiczne!

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:14:59

Jak mi cena nie odpowiada to nie kupuję. Czasem jak mi bardzo zależy to pytam skąd taka cena przesyłki i parę razy sie, zdarzyło, że została obniżona;)

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:15:26

i ja bym sie nie burzyla ze za kolczyki chce 7 zł, ok 6 zł zaplaci za przesylke + koperta i to takie straszne ze sobie doliczy tą 1 zł? moze musi dojezdzac na poczte i tą zł przeznacza na bilet?

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:15:34

Widziałam ostatnio 7 zł za list ekonomiczny -hahhaha! Nie mylić z poleconym ekonomicznym .

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:16:31

Cytat
kara2606
ja np zawsze najniszą cene daje 6 zł .tak wiem ze najtansza przesyłka bedzie kosztowac 4,50 czy 4,90 ale nie zapominajcie ze kopert nie fundujemy :D


Kolczyki - wysyłka 3,75.. Mała koperta bąbelkowa (a nie każdy taką wysyła) - złotówka. Więc jednak trochę sporo jak na taką pierdółkę.

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:16:49

Niestety to jest powszechne i nie tylko tu.Ja czescier robie zakupy na all i wczesniej jak cos kupowalam to nie zwracalam uwagi na koszty wysylki i potem po zakupi patrze a tu za cienka bluzke na ramiaczka musze zaplacic 11 zl,albo za buty gdzie ja tez czesto wysyllam ludziom buty np kozaki i placilam 12-13 zl zalezy od ciezkosci a nawet 11 zl a tu na all pare razy byly ceny za takie wysylki 16-20 zł.Jesli drogie sa przesylki to sie nie kupuje u takich osob i tyle.Nawet zwrocenie im uwagi nic nie da,bo co im to zrobi?chca tyle i koniec.Zmusic ich nie zmusisz do obnizki za wysylke.

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:17:18

Cytat
nasty_89
Cytat
kara2606
ja np zawsze najniszą cene daje 6 zł .tak wiem ze najtansza przesyłka bedzie kosztowac 4,50 czy 4,90 ale nie zapominajcie ze kopert nie fundujemy :D


Kolczyki - wysyłka 3,75.. Mała koperta bąbelkowa (a nie każdy taką wysyła) - złotówka. Więc jednak trochę sporo jak na taką pierdółkę.

a tak jak pisalam wczesniej, moze musi dojechac na poczte ?:)

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:17:47

mowicie o kopertach . heh ja rzadko kiedy dostaje paczuszke w kopercie 'babelkowej' czesciej w zwyklej papierowej no i poleconym ekonomicznym.

dziewczyny sie wycfanily przesylka 7-8 zł a koperta zwykla.

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:17:47

Do mnie kiedyś dziewczyna napisała (troche temu nawet założyłam o tym watek) żebym jej zapłaciła jeszcze za bilet w 2 strony bo musi dojechac na poczte :D

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:18:00

kurde ale nie przesadzajmy przeciez do tego dochodzi koperta babelkowa z reszta dla mnie 7-8 zł to norma za przesyłke,ale przegięciem było jak ostatnio zamówiłam kostium dla syna lekki i żeby było na szybko(poczta)zapłaciłam 18zł(niestety zalezało nam na tym konkretnym)

KOsmiczne ceny za przesylke

19 sty 2012 - 11:18:52

no niestety ale wysyłka czesto kosztuje za taka rzecz no moze 5zł bysmy dały poleconym ale koperta?
ja staram się jak najmniej liczyc za wysyłkę ale i czasami mi się zdarzy ze wezme za wysyłke mnij niz musze zapłacić. no ale zycie, ja chce sprzedac ciuszki ktorych nie uzywam a nie zarabiać na tym kokosów wiec zalezy jakie kto ma podejscie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zatrzymanie przez policję