Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:46:44

o tak ja sie spotkałam. W zwiazku z tym, ze sprowadzam odzież z Niemiec w jednej dostawie miałam takie majtki:). śmieliśmy się z nich do rozpuku. Zostawiłam je w domu wyjęłam gąbeczki z pośladków i mam super ściskajace modelujące gaciorki pod spodnie:):)
Używam ich bez gąbeczek bo mam sporą pupę:D

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:46:44

no dokładnie jak murzynka , Witam w klubie hehe :)

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:56:45

ja mam te pierwsze:) z tym że mam duużą pupę i te figi nie tyle mi ją jeszcze powiększyły co po prostu uniosły do góry i trzymały ją "w ryzach" dzięki czemu była trochę bardziej wypukła:) kupiłam je z okazji wesela, miałam obcisłą sukienkę. ALE nie byłam z nich do końca zadowolona ponieważ mają sztywne zakonczenia, te lamówki więc trochę się to odznaczało przy bardzo obcisłym ubraniu.
Duzo bardziej polecam szorty z wysokim stanem ponieważ prawie w ogóle nie widac ich pod ubraniem a sylwetka jest ładnie wymodelowana - pupa podniesiona:)

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 12:36:49

Cytat
Sacroom
Pozostałe mają dziwnie umiejscowioną gąbkę. Te mają wzdłuż pośladków. A gąbka umiejscowiona poziomo pod tyłkiem chyba byłaby niewygodna..
Ale to wszystko są majtki bez gąbek, jak w temacie- ich działanie ma się opierać tylko na specjalnym układzie szwów.

Cytat
ciemnowlosa
ja mam te pierwsze:) z tym że mam duużą pupę i te figi nie tyle mi ją jeszcze powiększyły co po prostu uniosły do góry i trzymały ją "w ryzach" dzięki czemu była trochę bardziej wypukła:) kupiłam je z okazji wesela, miałam obcisłą sukienkę. ALE nie byłam z nich do końca zadowolona ponieważ mają sztywne zakonczenia, te lamówki więc trochę się to odznaczało przy bardzo obcisłym ubraniu.
No właśnie o to mi chodzi- o uniesienie, bo trudno żeby bielizna bez dodatkowych wkładek zauważalnie powiekszała jakąś część ciała ;) . Powiedz mi, jak jest z rozmiarem tych fig, tzn. jaki kupiłaś a jaki nosisz zazwyczaj? Pytam bo mam gorset ze stringami z Mitexu i mimo że noszę 40/42 M-ka jest na mnie trochę za lużna, mógłby o wiele mocniej ściskać w pasie. Te majtki moim zdaniem te nie powinny być za luźne, bo w takim wypadku "nie utrzymają pupy w ryzach" ;) .

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 12:40:31

Nie mam ich, ale jakiś czas temu widziałam takie w TK MAXXie.

niezweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 1/5

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 12:42:52

mam piękny tyłek tak więc nie potrzeba mi takich majtek;]

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 12:44:26

straszne spadochrony. Wolałabym ćwiczyć wypady codziennie niż takie coś założyć

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 12:46:33

na allegro tego pelno - kiedys byly za ponad 100zl teraz chyba widzialam za jakies 30zl - takie majty z poduszkami (jak w stanikach)

cycki pusz ap, <moderacja>pusz ap, doklejone rzesy, doczepione wlosy, przylepione pazury, namalowana opalenizna - WOW! rasowa kobieta :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 20:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż Douglas ! Pytanie