Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:02:48

Hej. Ostatnio natrafiłam na kilka modeli majtek reklamowanych jako push up. Przeszukałam kilka sklepów stacjonarnych w moim mieście (Kielce) i niestety w żadnym nie natrafiłam na takie- chciałam obejrzeć jak wyglądają i jaka jest rozmiarówka (bo tabele podane przez prodeucenta często mijają się z rzeczywistością, z jednej firmy noszę M a z innej XL). Czy któraś z Was miała takie majteczki, jak je oceniacie? Dodam że mam figi Triumph z gąbkowymi wkładkami i dają naprawdę super efekt, z tym że raczej nie są do noszenia w każdych warunkach i na każdą okazję ;)

Mitex Ola:


Mitex Ila:


Eldar Verona:


Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:06:52

szczerze, pierwszy raz się z tym spotykam ; )
więc nie pomogę ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:09:23

masakra
nie lubie stanikow push-up pomimo ze nosze rozmiar A
a tego juz wogole bym nie zalozyla,;/

wystarczy mi moj prawdziwy tylek

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:11:35

nie miałam z takimi doświadczenia ;d wystarczy mi mój odstający tyłeczek, który do najmniejszych nie należy ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:15:02

hahaha sorry nie mogę się powstrzymać czego to nie wymyślą hahaha:D potem koles rozbiera laske cycki sztuczne, tyłek sztuczny hahaha:)

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:15:59

ogolnie podoba mi sie taki odstajacy tylek, ktory mozna uzyskac taka bielizna, ale nie mialam nigdy z nia do czynienia i chyba balabym sie zalozyc - ze np. gabka sie przesunie...

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:16:57

Niektóre kobiety mają małe pupy i marzą nawet o tym aby delikatnie odstawały. Nie widzę w tym nic złego. Chociaż mojej przydały by się jakieś wyszczuplające hehe. Kto jak lubi :) pozdrawiam .

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:18:59

a mój tyłek jest<moderacja> więc nie potrzebuję takich cudów :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 11:47 przez moderator.

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:19:22

Cytat
LuxLuxBaby
szczerze, pierwszy raz się z tym spotykam ; )
więc nie pomogę ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:21:20

Żę niby powiekszają tyłek?? na moją płaszczyzne moze i to by było dobre hehe

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:23:12

Pierwsze słyszę :-D ja mam dość zgrabny tyłeczek nie potrzeba mi push-up żadnego ;D

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:28:28

Chciałabym podkreślić że post ten kieruję do dziewczyn które mają "doświadczenie" z tego typu bielizną i mogą coś rzeczowego na jej temat powiedzieć, chwała tym którym natura nie poskąpiła pięknych tyłeczków ale niestety nie kazda ma tyle szczęścia ;) . Sama bardzo chętnie bym wypróbowała wszystkie trzy modele, z tym że mogę je zamówić jedynie przez internet, do tego nie są tanie (30-50zł)...

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:41:00

Żartowałam z tym tyłeczkiem :) też jestem szczupła, ale nie marzy mi się powiększanie tyłka. Wolałabym żeby wynaleźli majtki, które likwidują cellulit :D A na Twoim miejscu wybrałabym Mitex Ila. Wygladają tak naturalnie. Pozostałe mają dziwnie umiejscowioną gąbkę. Te mają wzdłuż pośladków. A gąbka umiejscowiona poziomo pod tyłkiem chyba byłaby niewygodna..

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:42:35

jestem w szoku czego to ludzie nie wymyślą..:O Niestety mam pupe jak J.Lo wiec mi to nie potrzebne :)

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:45:51

Cytat
pakusia509
jestem w szoku czego to ludzie nie wymyślą..:O Niestety mam pupe jak J.Lo wiec mi to nie potrzebne :)


hehehe ja tak samo
mam tyłek jak murzynka wiec mi takich nie trzeba :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A Tobie jaki numer wywinęła?...