Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

22 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:02:48

Hej. Ostatnio natrafiłam na kilka modeli majtek reklamowanych jako push up. Przeszukałam kilka sklepów stacjonarnych w moim mieście (Kielce) i niestety w żadnym nie natrafiłam na takie- chciałam obejrzeć jak wyglądają i jaka jest rozmiarówka (bo tabele podane przez prodeucenta często mijają się z rzeczywistością, z jednej firmy noszę M a z innej XL). Czy któraś z Was miała takie majteczki, jak je oceniacie? Dodam że mam figi Triumph z gąbkowymi wkładkami i dają naprawdę super efekt, z tym że raczej nie są do noszenia w każdych warunkach i na każdą okazję ;)

Mitex Ola:


Mitex Ila:


Eldar Verona:


Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:06:52

szczerze, pierwszy raz się z tym spotykam ; )
więc nie pomogę ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:09:23

masakra
nie lubie stanikow push-up pomimo ze nosze rozmiar A
a tego juz wogole bym nie zalozyla,;/

wystarczy mi moj prawdziwy tylek

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:11:35

nie miałam z takimi doświadczenia ;d wystarczy mi mój odstający tyłeczek, który do najmniejszych nie należy ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:15:02

hahaha sorry nie mogę się powstrzymać czego to nie wymyślą hahaha:D potem koles rozbiera laske cycki sztuczne, tyłek sztuczny hahaha:)

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:15:59

ogolnie podoba mi sie taki odstajacy tylek, ktory mozna uzyskac taka bielizna, ale nie mialam nigdy z nia do czynienia i chyba balabym sie zalozyc - ze np. gabka sie przesunie...

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:16:57

Niektóre kobiety mają małe pupy i marzą nawet o tym aby delikatnie odstawały. Nie widzę w tym nic złego. Chociaż mojej przydały by się jakieś wyszczuplające hehe. Kto jak lubi :) pozdrawiam .

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:18:59

a mój tyłek jest<moderacja> więc nie potrzebuję takich cudów :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 11:47 przez moderator.

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:19:22

Cytat
LuxLuxBaby
szczerze, pierwszy raz się z tym spotykam ; )
więc nie pomogę ;p

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:21:20

Żę niby powiekszają tyłek?? na moją płaszczyzne moze i to by było dobre hehe

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:23:12

Pierwsze słyszę :-D ja mam dość zgrabny tyłeczek nie potrzeba mi push-up żadnego ;D

Figi majtki push up bez wkładek

12 sty 2012 - 23:28:28

Chciałabym podkreślić że post ten kieruję do dziewczyn które mają "doświadczenie" z tego typu bielizną i mogą coś rzeczowego na jej temat powiedzieć, chwała tym którym natura nie poskąpiła pięknych tyłeczków ale niestety nie kazda ma tyle szczęścia ;) . Sama bardzo chętnie bym wypróbowała wszystkie trzy modele, z tym że mogę je zamówić jedynie przez internet, do tego nie są tanie (30-50zł)...

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:41:00

Żartowałam z tym tyłeczkiem :) też jestem szczupła, ale nie marzy mi się powiększanie tyłka. Wolałabym żeby wynaleźli majtki, które likwidują cellulit :D A na Twoim miejscu wybrałabym Mitex Ila. Wygladają tak naturalnie. Pozostałe mają dziwnie umiejscowioną gąbkę. Te mają wzdłuż pośladków. A gąbka umiejscowiona poziomo pod tyłkiem chyba byłaby niewygodna..

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:42:35

jestem w szoku czego to ludzie nie wymyślą..:O Niestety mam pupe jak J.Lo wiec mi to nie potrzebne :)

Figi majtki push up bez wkładek

13 sty 2012 - 11:45:51

Cytat
pakusia509
jestem w szoku czego to ludzie nie wymyślą..:O Niestety mam pupe jak J.Lo wiec mi to nie potrzebne :)


hehehe ja tak samo
mam tyłek jak murzynka wiec mi takich nie trzeba :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A Tobie jaki numer wywinęła?...