Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYJAŚNIAM! nie chodzi mi o pieniądze, mylący tytuł. tylko o to ,że większość Polek nie stać na takie szafy, więc cóż nam z oglądania tego, czym mamy się inspirować? chodzi mi o sam fakt, że możnaby było zwrócić uwagę też na te biedniejsze szafy.




oglądam właśnie VIDEO tą babską szafę.. wszystkie te właścicielki szaf mają tyle ciuchów że mnie to przeraża! wszystko prawie firmowe, 100 par butów, wszystko z asosa i innych firmówek, skąd one biorą tyle pieniędzy?! wkurza mnie że nie pokażą kogoś z ''normalną'' szafą, czyli 5 par butów, 3 pary spodni i parenaście koszulek, i np żeby pokazały stylizacje jakie można z tego zrobić...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 00:47 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

dostaja pieniadze od mamy i taty ;d lub meza

bo pracują? dlaczego Ciebie to wkurza? mają to wystawiają, nie widzę w tym nic złego.

ja właśnie zaczynam rzeźbić bloga o tym, jak dobrze wyglądać nie wydając majątku. Muszę tylko jakieś fotki porobić. mam zamiar właśnie poopisywać, jak wyhaczam coś w sklepach i takie tam różne bzdety ;) może jutro z rana trochę się pobawię. Doskonale Cię rozumiem. Mnie do tej pory irytuje to... w sumie nie wiem. to obnoszenie się z tym. z jednej strony super, że jest w czym wybierać, no ale po co mieć milion tych samych rzeczy? ech

muszę przyznać że faktycznie jak na to też patrzę to się z tobą zgodzę...

Mam te same przemyslenia...

może prowadzi sklep internetowy z butami ?

Mnie to nie wkurza mają niech mają :) Ale właśnie mogliby pokazać zwykłe tak jak mówisz rzeczy itp . i np różne style. Bo z tego co zauważyłam to wszystkie te dziewczyny miały ubrania w takim samym stylu.. Co za sztuka zrobić stylizacje z tylu ubrań?

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ChloeStore
bo pracują? dlaczego Ciebie to wkurza? mają to wystawiają, nie widzę w tym nic złego.

dokładnie :)

Cytat
ChloeStore
bo pracują? dlaczego Ciebie to wkurza? mają to wystawiają, nie widzę w tym nic złego.

wiem , że pracują. ale myśle że takich jak one jest 5 % Polek, a resztę nie stać na takie zakupki w londynie 10 razy w roku itd. to po co to pokazują..? żebyśmy zazdrosciły?
tzn nie wkurza mnie że mają tyle ciuchów! :D to fajnie, zarabiają to maja, ale dla odmiany mogłyby pokazać jakąś uboższą szafę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 00:10 przez amandus0.

Cytat
justaana
Ooo ja bym chciała założyć bloga np sh- jak się dobrze ubrać za grosze ^^ Mam praktycznie same ciuchy z sh, więc może by mi to wyszło :D

załóż z chęcią obejrzę :P

Cytat
justaana
Ooo ja bym chciała założyć bloga np sh- jak się dobrze ubrać za grosze ^^ Mam praktycznie same ciuchy z sh, więc może by mi to wyszło :D

jak będzie tak daleko, to rzucę Wam adresem ;p ja też mam mnóstwo rzeczy z sh, naprawdę. i nie narzekam :D

Cytat
tailorshop
Cytat
justaana
Ooo ja bym chciała założyć bloga np sh- jak się dobrze ubrać za grosze ^^ Mam praktycznie same ciuchy z sh, więc może by mi to wyszło :D

jak będzie tak daleko, to rzucę Wam adresem ;p ja też mam mnóstwo rzeczy z sh, naprawdę. i nie narzekam :D

ja też mam :d nie no ogólnie szok, jak slyszę a jedyne 600 zł za buciki to nie wiem czy ja taka biedna jestem, czy one takie bogate :O

Cytat
amandus0
Cytat
ChloeStore
bo pracują? dlaczego Ciebie to wkurza? mają to wystawiają, nie widzę w tym nic złego.

wiem , że pracują. ale myśle że takich jak one jest 5 % Polek, a resztę nie stać na takie zakupki w londynie 10 razy w roku itd. to po co to pokazują..? żebyśmy zazdrosciły?
tzn nie wkurza mnie że mają tyle ciuchów! :D to fajnie, zarabiają to maja, ale dla odmiany mogłyby pokazać jakąś uboższą szafę.

widać Twoją zazdrość skoro tak się burzysz :) na szafie jest mnóstwo różnych dziewczyn z różnymi zwartościami szaf wystarczy poszukać, a nie denerwować się bo ta ma wszystko z asosa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

INTERNET-TO TU POZNAŁAM CHŁOPAKA!