Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:17:46

Fajne kolega ma podejście. "Bo policja będzie stała", szkoda, że nie pomyślał "bo mogę spowodować wypadek"...

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:24:11

co wy gadacie, to jest zależne od wagi ile trzyma. ja ważąc 50 kg mam wiadomo wieksza banie niz ktoś kto waży 150 kg nawet wypijąc tyle samo. na chemii miałam takie zadania ze się obliczało dla kobiety i dla mężczyzny ile godzin trzyma bo to tez jest ważne ;)

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:27:38

Wiesz,to że zadałaś to pytanie świadczy o Twoim braku odpowiedzialności oraz rozsądku.
Dobrze,że chociaż kolega nie postradał rozumu przez Sylwestra.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:34:47

Koleżance chyba trochę się pomyliło ;) też oglądałam wiadomości i pół litra wódki trzyma 24h a nie setka <hahaha> i tu powstaję plotka z źle wysłuchanych wiadomości :)

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:36:58

Nie zaryzykowałabym jazdy po sylwestrze, nawet jak wytrzeźwieje to będzie "wczorajszy" (kac), a to też nie sprzyja koncentracji.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:46:41

alkomat teoretycznie nie wykrywa alkoholu w wydychanym powietrzu po 12 godzinach, ale jeśli duzo wypije to może pokazac coś, a w badaniu krwi na pewno pokaże. Po co ryzykowac? :)

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:49:57

Cytat
Pssotkaa
Wiesz,to że zadałaś to pytanie świadczy o Twoim braku odpowiedzialności oraz rozsądku.
Dobrze,że chociaż kolega nie postradał rozumu przez Sylwestra.

no ja poprostu nie wiem , ktos mi kiedys mowil ze jedno piwo schodzi 3 godziny, wiec nie wiedzialam ile wodka poprostu, a ze jej nie pije to mnie to nei interesowalo jakos

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:54:39

To że Ty popijesz i wydaje ci się że jesteś świadoma i możesz prowadzić nie znaczy ze 'wódka Cię już nie trzyma' To największa głupota i kolega ma rację, lepiej nie ryzykowac swojego życia dla kilka kieliszków.
Albo nie pić wcale, albo się gdzieś tam na miejscu przespać kilka godzin i dopiero wracać
Myslmy rozsądnie zebyśmy dobrze weszli w ten 2012 rok :)

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:56:26

kolega ma rację ;> wiem bo na prawko chodze i mówili niedawno ;]

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 15:58:11

Cytat
kamiqa
To że Ty popijesz i wydaje ci się że jesteś świadoma i możesz prowadzić nie znaczy ze 'wódka Cię już nie trzyma' To największa głupota i kolega ma rację, lepiej nie ryzykowac swojego życia dla kilka kieliszków.
Albo nie pić wcale, albo się gdzieś tam na miejscu przespać kilka godzin i dopiero wracać
Myslmy rozsądnie zebyśmy dobrze weszli w ten 2012 rok :)

aha no to juz wiem skad takie obuzenie u niektorych. oczywiscie nie mielismy zamiar wracac odrazu po sylwku tyko tam spac, neich sie sylwek np skonczy o 4 no to bysmy np wrocili nie wiem 18 nast dnia, no ale i tak nadal chyba bedzie siedziec w organizmie

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:00:16

zalezy ile wypije

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:01:32

Cytat
stokrotka003
No pewnie że ma racje, a ja bym radziła kiedy się skończy impreza to niech kolega wyruszy do najbliższego posterunku policji i sobie zmierzy alkomatem zawartość alkoholu we krwi-policja mu to udostępni:)
Tak, z tym, że jeśli alkomat wykaże alkohol we krwi, to policjant zabierze prawo jazdy i dowód rejestracyjny do czasu, gdy całkowicie nie wytrzeźwieje. Ja radzę koledze nie pić w ogóle.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:01:48

nie jezdzi sie ani na bani ani na kacu, tyle wszystkiego
kampania az huczala w tv, ale wiadomo, ze to nikogo nie obchodzi...

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:04:06

To zależy od tego ile wypije ,a przede wszystkim jakie ma spalanie .
Czasami organizm bardzo wolno spala i alkohol długo utrzymuje się w organizmie .

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:04:31

najwyżej po zabawie dłużej tam zostańcie, np. do wieczora. a kolega niech nie pije długo, wcześnie niech skończy. jak jest tam komisariat to zawsze moze iść zbadać się alkomatem czy może jechać:) w tamtym roku mój kumpel pił do 22 od 16 jakoś. nie był pijany, ale rano musiał jechać do weterynarza z psem. poszedł na komisariat i miał 0.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjaciółki..