Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:37:44

Jak powiedzieć współlokatorce, żeby sprzątała kuwetę swojego kota częściej niż raz w tygodniu? ;/
Ja sprzątam 2 razy dziennie minimum kuwetkę mojej kici, a w jej kuwecie pełno zeschniętych kup ;/

jak jej to powiedzieć? tak wprost mi głupio ;/

No ale kuwety stoją w kuchni i to nie jest higieniczne!!

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:40:55

Powiedz jej poprostu ze to nie higieniczne bo kuwety stoja w kuchni, bez owijania w bawełne

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:41:30

Ja bym powiedziała prosto z mostu No bez przesady to nie koniec swiata ze jej zwrocisz uwage:) przynajmniej bedzie wiedziala na przyszlośc, chyba ze jest osobą obrazajaca sie o wszystko to musisz jakos delikatnie..

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:42:13

o rany.. ja sprzatam za raz jak tylko kotek się załątwi - bo inaczej nie pojdzie 2 raz się załątwić jak mu nie posprzatam. Może poporstu deliktnie zasugeruj, zacznij rozmawiac o kotku i powiedz, ze Twoim zdaniem i jeśli mogłabys prosic... niech częsciej dogląda kotka.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:42:22

możesz sprzątnąć przy okazji tą drugą jak sprzątasz po swoim kocie ;]

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:42:28

może jej powiem czy są szanse żeby sprzątała kuwetę częściej niż raz na tydzień, bo jednak stoją w kuchni ;p

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:44:24

Otruj Kota :) powiedz ze zdechł przez kupy - zartowałam :) zmien lokatorke a kota sobie zostaw:) też zartowąłam... cóz to jest bardzo delikatna sprawa nie zdziwiłoby mnie to że jak jej o tym powiesz to strzeli focha :)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:44:26

Cytat
lawenda89
może jej powiem czy są szanse żeby sprzątała kuwetę częściej niż raz na tydzień, bo jednak stoją w kuchni ;p

o i idealnie :D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:45:08

Hmm, moze zasugeruj cos w stylu : ale cos nieprzyjemnie pachnie, a dziwne bo sprzątałam juz dzis kuwete... hehe moze załapie, ja tez codzien wyprzatam kuwete mojej,nie wyobrazam sobie inaczej, tym bardziej ze ciagle sika, neiwiem musze isc z nia do weta.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:45:43

Cytat
PatrycjaForsycja
możesz sprzątnąć przy okazji tą drugą jak sprzątasz po swoim kocie ;]
no chyba żartujesz, już kilka razy to robiłam i już nie mam zamiaru
sprowadziła sobie kota to niech za nim sprząta!

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:48:23

ja musze mojej powiedziec zeby sprzatała po sobie kibel to jest dopiero ból! dobrze ze tylko do konca miesiaca z nia mieszkam to przeboleje

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:48:31

Przy okazji sprzątania "swojej" kuwety powiedz do niej że prosisz ją o sprzątanie częściej. Tylko nie mów czy mogłabyś..... Powiedz, że prosisz o sprzątanie częściej. W razie wątpliwośći powiedz, że ty też zaczniesz sprzątać raz w tygodniu wtedy nikt nie wytrzyma w tym odorze.
Swoją drogą nie wyobrażam sobie postawienia kuwety w kuchni, nie macie łazienki???

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:49:11

powiedz zeby sprzątała częsciej, a jak jej nie odpowiada to niech sobie do swojego pokoju wstawi;) na pewno zacznie robic to czesciej;p

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:56:01

ja nie widzę problemu prostu z mostu powiedzieć byle kulturalnie ot i po problemie miej nadzieje:)

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:56:13

Posprzątaj kuwetę choć raz na dzień ma droga,
bo ja już nie wytrzymię dłużej tego smroda.
Na szafie już żem była szukać dziś pomocy
przez ten straszny smród nie mogę zasnąć w nocy.

Ej a nie da się normalnie?..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem hepi