Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:08:20

fuj! raz w tygodniu ? porabalo ja ? nie dosc ze smrod kocich odchodow szkodliwy dla ludzi (tak tak to moze wywolac chorobe) to jeszcze szkodzi kotu ktory w to wlazi

Prosto z mostu i bez owijania! Z zes trafila na czyscioszka pff.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:11:16

ale się watek o kociej kupie zrobił

ja bym jej powiedziała, że jest niehigienicznie wdychać odór kocich sików i mogłybyście sprzątać codziennie. raz ty dwie kuwety, kolejnego dnia ona dwie. chyba przeżyjecie?

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:14:58

Cytat
lawenda89

na razie nie planuję ;)
nie wiem jak ona, ale raczej też nie ;p

Ale co za różnica czy teraz czy później? Kocie kupki nie będą pytały kiedy planujesz. A glistki się mnożą.
Ja bym taką syfiarę zjechała po pierwszym tygodniu! Się ma kota, to się o kota i strefę "wokół" kota dba!

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:20:18

Cytat
madziutex
Cytat
lawenda89

na razie nie planuję ;)
nie wiem jak ona, ale raczej też nie ;p

Ale co za różnica czy teraz czy później? Kocie kupki nie będą pytały kiedy planujesz. A glistki się mnożą.
Ja bym taką syfiarę zjechała po pierwszym tygodniu! Się ma kota, to się o kota i strefę "wokół" kota dba!

DOKLADNIE TAK JEST !!!

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:28:05

Cytat
madziutex
Cytat
lawenda89

na razie nie planuję ;)
nie wiem jak ona, ale raczej też nie ;p

Ale co za różnica czy teraz czy później? Kocie kupki nie będą pytały kiedy planujesz. A glistki się mnożą.
Ja bym taką syfiarę zjechała po pierwszym tygodniu! Się ma kota, to się o kota i strefę "wokół" kota dba!

to mniej więcej tak samo jakbyśmy z kosza tydzień nie wyrzucały naszych synków pieluch z kupami :). by milo było w domu :)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:38:52

Powiedz jej że przeczytałaś dziś na szafie jak często należy czyścić kocią kuwetę. Podziel się z nią ciekawostką ;) Albo prosto z mostu, no przecież to nic obraźliwego :D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:40:47

Przypomina mi się piosenka Wydry, jak czytam tytuł tego wątku ;D
A refren leciał tak:

"Boże mój, jak ja jej to powiem, że ja już dłużej tak nie mogę?!"

tralalalaa... ;D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:44:23

Cytat
reginna
Otruj Kota :) powiedz ze zdechł przez kupy - zartowałam :) zmien lokatorke a kota sobie zostaw:) też zartowąłam... cóz to jest bardzo delikatna sprawa nie zdziwiłoby mnie to że jak jej o tym powiesz to strzeli focha :)

padłam, grzana:)))

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 14:47:15

Cytat
kiciek1985

to mniej więcej tak samo jakbyśmy z kosza tydzień nie wyrzucały naszych synków pieluch z kupami :). by milo było w domu :)

Głowice atomowe Iranu, to mały pikuś przy sile rażenia takiej broni biologicznej...

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:09:56

Powiedz: " Stara, ale Ci jedzie z kuwety" i to najlepiej przy znajomych. Może się uda [;

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:14:50

Wyrzygałabym się zanim cos w waszej zasranej kuchni zjadła !!!!!!!!!

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:17:11

a jej kot w ogóle chce się do tej kuwety załatwiać? przecież to czyste zwierzątka, moja koleżanka jak dwa dni nie posprzątała to na trzeci dzień miała kupę koło kuwety i nauczyła się wygospodarowywać czas na sprzątanie;p

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:19:47

kocham wszystkie zwierzeta ale nigdy bym kota nie trzymała w domu ,jestem uczolona na koci smród ,nawet czyste koty zadbane gdzie codziennie sie sprzata kuwete,maja specyficzny koci smród ,całe mieszkacie cuchnie tym smrodem ,i nie da sie go wytępic ,na sam amysl rzygac mi sie chce,mam małę dzieci i w ogole jak mozna mieskzac z kotami w takim smrodzie obrzydliwosc ,kot to powinien mieszkac na strychu łowic mysze ,nawet jak pisze zadbnany i czysty kot wydziela specyficzny smród koci ktory jest szkodliwy dl aczłwoieka ,nawet mała dziewczynka juz w młodym wieku moze złapac bakterie iodzwierzęca i w przysżłosci niemiec dzieci

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:23:26

No inaczej niż wprost to się chyba nie da.
Chyba, że jej karteczkę zostawisz na tej kuwecie z informacją 'posprzątaj mnie'....

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 15:24:04

Cytat
jonasz71
kocham wszystkie zwierzeta ale nigdy bym kota nie trzymała w domu ,jestem uczolona na koci smród ,nawet czyste koty zadbane gdzie codziennie sie sprzata kuwete,maja specyficzny koci smród ,całe mieszkacie cuchnie tym smrodem ,i nie da sie go wytępic ,na sam amysl rzygac mi sie chce,mam małę dzieci i w ogole jak mozna mieskzac z kotami w takim smrodzie obrzydliwosc ,kot to powinien mieszkac na strychu łowic mysze ,nawet jak pisze zadbnany i czysty kot wydziela specyficzny smród koci ktory jest szkodliwy dl aczłwoieka ,nawet mała dziewczynka juz w młodym wieku moze złapac bakterie iodzwierzęca i w przysżłosci niemiec dzieci
100% racji SMRÓD na mile

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem hepi