Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

free spin za rejestracje

54 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jezeli zle umiescilam prosze przeniesc.
Jaki paragraf jest na to ,ze ktos mi nie chce oddac pieniedzy.Wiem,ze to przywlaszczenie tak,macie na to dokladny opis

a za co te pieniądze? opisz dokładnie

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

o co chodzi?:P

kupilam w sklepie kilka rzeczy,a teraz mi nie chca oddac towaru nie wyslono tez i juz nie wysla obiecuja tylko,ze oddadza a tu nic

napisz po ludzku, bo ciężko coś wywnioskować z tego "bełkotu"

Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic

mam ten sam problem tu na szafie;/
rowniez sie chetnie dowiem

Cytat
tatiana29
Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic
Jesteś niepoważna. Jeszcze rzeczy do Ciebie nie doszły, a już chcesz zwrotu kasy? Na jakiej niby podstawie? Równie dobrze to Ty ich możesz później wyhustać, mając pieniądze, a nie odsyłając im towaru.

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
tatiana29
Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic
Jesteś niepoważna. Jeszcze rzeczy do Ciebie nie doszły, a już chcesz zwrotu kasy? Na jakiej niby podstawie? Równie dobrze to Ty ich możesz później wyhustać, mając pieniądze, a nie odsyłając im towaru.
ale oni przyznali,ze nie wyslali towaru i zadeklarowali,ze juz nie wysla tylko kase zwroca minelo jakies 1,5 mc

ja mam to samo na stylio, wiec chetnie skorzystam z pomocy

Cytat
tatiana29
Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic

No ja też nie rozumiem nic, tak chaotycznie pisane, że nie wiadomo co jest grane...
Kiedy kupiłaś tę CHustę? Jak dawno temu? Co ci odpisali na Twojego maila o rezygnacji i prośbie o zwrot kasy? Jeśli pisałaś do nich tak jak do nas, to może oni Cię po prostu nie rozumieją? :|

Cytat
tatiana29
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
tatiana29
Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic
Jesteś niepoważna. Jeszcze rzeczy do Ciebie nie doszły, a już chcesz zwrotu kasy? Na jakiej niby podstawie? Równie dobrze to Ty ich możesz później wyhustać, mając pieniądze, a nie odsyłając im towaru.
ale oni przyznali,ze nie wyslali towaru i zadeklarowali,ze juz nie wysla tylko kase zwroca minelo jakies 1,5 mc
Aaa no to co innego. Na jakim to było portalu? Masz jakiś dowód na zawarcie transakcji? Jeśli tak to idź na policję w sprawie wyłudzenia pieniędzy.

Cytat
tatiana29
ale oni przyznali,ze nie wyslali towaru i zadeklarowali,ze juz nie wysla tylko kase zwroca minelo jakies 1,5 mc

Co to za sklep? Czegoś tu nie rozumiem - to dlaczego Ci napisali, że Ci nie wyślą towaru tylko oddadzą pieniądze? Jak się tłumaczyli?

Tak pisalam ze po 1,5 mc nie chce juz tego towaru.Oni napisali ok,ze pieniadze zwroca i nie beda wysylac tego co zamowilam (nie wiem dlaczego taki poslizg z zamowieniem).Zadeklarowali,ze zwroca do poniedzialku ubieglego czyli mija tydzien i nic.Nie mam nadal pieniedzy.

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
tatiana29
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
tatiana29
Nie mozesz zrozumiec ,ze kupilam w sklepie kilka rzeczy huste i bizuterie,dlugo nie wysylali wiec z zakupu zrezygnowalam,odpisali meilem,ze oddadza kase jednak nie oddaja,napisalam tak do nich kilka meili i nic
Jesteś niepoważna. Jeszcze rzeczy do Ciebie nie doszły, a już chcesz zwrotu kasy? Na jakiej niby podstawie? Równie dobrze to Ty ich możesz później wyhustać, mając pieniądze, a nie odsyłając im towaru.
ale oni przyznali,ze nie wyslali towaru i zadeklarowali,ze juz nie wysla tylko kase zwroca minelo jakies 1,5 mc
Aaa no to co innego. Na jakim to było portalu? Masz jakiś dowód na zawarcie transakcji? Jeśli tak to idź na policję w sprawie wyłudzenia pieniędzy.
meile i dowod wplaty przelew internetowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 19:30 przez tatiana29.

A gdzie to zamawiałaś? Przecież oprócz maila masz na pewno podany nr tel, zadzwoń, zapytaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

roznegliżowane panie