Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwykly list

27 lis 2011 - 15:02:46

witam mam pytanie, otoz wymienilam sie z dziewczyna ,ona wyslala bluzeczke listem zwyklym ( po prostu nie wiedziala ze ma wyslac poleconym) czekam juz pare dni czy jest szansa ze on do mnie dojdzie? a jesli nie co mam dalej robic?

prosze o odp


z gory dziekuje

moze ktos mial podbna sytuacje ze list zwykly nie doszedl i co w takije sytuacji zrobilyscie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-27 15:36 przez Pati_riga.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

zwykly list

27 lis 2011 - 15:43:19

w takiej sytuacji nic nie zrobisz. nie znajdziesz go już. trzeba było poprosić o polecony.

zwykly list

27 lis 2011 - 15:46:06

jeśli nie dotrze w ciągu 14 dni to już nie dotrze, nie ma szansy na udowodnienie że tamta dziewczyna go wysłała a może pomyliła się przy wpisywaniu adresu i gdzieś leży na poczcie

zwykly list

27 lis 2011 - 15:48:02

Niestety ,możesz tylko czekać .
Odnaleźć go, gdyby zaginął nie będzie można ,bo nigdzie nie jest w system wciągnięty :(
Moje 3 przesyłki tylko w ciągu 7 mcy .wysłane poleconym zaginęły ,więc co dopiero zwykłe :(
Może będziesz miała szczęście ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-27 15:48 przez Nelii.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

zwykly list

27 lis 2011 - 15:48:07

ja jak sie wymieniałam to zawsze podkreslałam w wiadomosciach z dziewczyną ze wysyłamy tylko i wyłącznie poleconym. jak szafiarka jest nowa to czesto o tym nie wie ze listy zwykłe z grubsza zawartoscia nie dochodza...

zwykly list

27 lis 2011 - 15:51:28

no wlasnie ona jest nowa , dopiero zaczyna zabawe wiec nie wiedziala, pewnie ja popelnilam blad bo moglam jej powiedziec ''POLECONY EKONOMICZNY'' hmmm szkoda bede czekala.. moze bede miala szczescie

mialam jeszcze nadzieje ze mozna jakos ja odzyskac

zwykly list

27 lis 2011 - 15:51:57

a moze po prostu nikt tego listu nie wyslal??? dziwne ze jak posylamy kartwi swiateczne t zawsze dochodza a jak chodzi o paczke z szafy albo z allegro to juz nie... moze po prostu najlatwiej zabrac kase a pozniej powiedziec" wyslalam zwyklym listem i nie doszlo".
i oczywiscie inna bajka ze na poczcie kradna

zwykly list

27 lis 2011 - 16:41:07

a może rzeczywiście wysłała tylko Panią z poczty mogła się spodobać bluzka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podarcia na spodniach, zadziornie, grung, rock