Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

35 minut temu

Domek w górach

39 minut temu

Rewelacyjne okna

43 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich nie wiedzieć takich rzeczy to po prostu wstyd.

Haha źle mnie zrozumiałaś ja wiem czym jest krzyż..

w islamie śmierć Jezusa jest opisana całkiem inaczej,,,

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich rzeczy nie wiedzieć to po prostu wstyd.


To, że rodzicie nie opowiedzieli dziecku legendy to nie znaczy że są alkoholikami...
Wstydem jest nie znajomość historii , ciekawe czy znasz ją tak śpiewająco...

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich nie wiedzieć takich rzeczy to po prostu wstyd.
Ty jesteś nienormalna? To, że żyje w chrześcijańskim/katolickim kraju nie oznacza wcale, że jest chrześcijanką/katoliczką. Tekst o wódzie był poniżej jakiegokolwiek poziomu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich rzeczy nie wiedzieć to po prostu wstyd.

a Ciebie chrześcijańskiej miłości nikt nie nauczył? Dlaczego obrażasz jej rodziców?

powiem tak: zwykle jak w sprzeczce ktoś coś mówił o moich rodzicach to dostawał z liścia i był koniec sprzeczki

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich rzeczy nie wiedzieć to po prostu wstyd.



Że nikt ci nie powie, żeś głupi, przez to mądrym nie jesteś.

— Aleksander Fredro
jakby co to nie ja:)..to Fredro:)

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich nie wiedzieć takich rzeczy to po prostu wstyd.
Ty jesteś nienormalna? To, że żyje w chrześcijańskim/katolickim kraju nie oznacza wcale, że jest chrześcijanką/katoliczką. Tekst o wódzie był poniżej jakiegokolwiek poziomu.


Umiesz czytać? Nie napisałam, że trzeba być chrześcijaninem ale wypadałoby wręcz trzeba wiedzieć tak podstawowe rzeczy skoro żyjemy w tym kraju...

"Krzyż" jest na ogół tłumaczeniem greckiego słowa stauros.Zasadniczo znaczy ono "pionowo ustawiony słup lub pal". Nigdy nie oznacza ono dwoch belek nałożonych jedna na druga pod jakimkolwiek kątem.Nie ma niczego co by mogło oznaczac na dwie belki.Gdzieniegdzie w opisach smierci Jezusa pisarze biblijni uzyli innego wyrazu "ksylon" znaczy on po prostu "drewno" albo "kij,pałka, bądz drzewo" To po pierwsze a po drugie
W książce "krzyż i ukrzyżowanie" jest wyjasnione dlaczego za naarzędzie egzekucyjne czesto sluzyl zwykly pal ale nie bede tego opisywac:)

Cytat
hanixx
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich nie wiedzieć takich rzeczy to po prostu wstyd.
Ty jesteś nienormalna? To, że żyje w chrześcijańskim/katolickim kraju nie oznacza wcale, że jest chrześcijanką/katoliczką. Tekst o wódzie był poniżej jakiegokolwiek poziomu.


Umiesz czytać? Nie napisałam, że trzeba być chrześcijaninem ale wypadałoby wręcz trzeba wiedzieć tak podstawowe rzeczy skoro żyjemy w tym kraju...

Żyjemy w takim, a nie innym kraju bo przedstawiciele Twojej religii 'miłości' wpoili ją ogniem i mieczem naszym przodkom 1000 lat temu 'jedyną słuszną' wiarę.

Cytat
hanixx
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich nie wiedzieć takich rzeczy to po prostu wstyd.
Ty jesteś nienormalna? To, że żyje w chrześcijańskim/katolickim kraju nie oznacza wcale, że jest chrześcijanką/katoliczką. Tekst o wódzie był poniżej jakiegokolwiek poziomu.


Umiesz czytać? Nie napisałam, że trzeba być chrześcijaninem ale wypadałoby wręcz trzeba wiedzieć tak podstawowe rzeczy skoro żyjemy w tym kraju...

Ja czytać potrafię i jakoś dziwnie wyczuwam twoje chamstwo.
I nie ma znaczenia w jakim kraju żyję.
Chamstwo jest chamstwem pod każdą szerokością geograficzną

jesteś od jehowych? Bo to oni się tak zazwyczaj czepiają szczegółów.

Może się za bardzo uniosłam ale szlak mnie trafia gdy ktoś pyta o tak banalne rzeczy... sorry

Cytat
hanixx
Może się za bardzo uniosłam ale szlak mnie trafia gdy ktoś pyta o tak banalne rzeczy... sorry

To nie sa banalne rzeczy;/
i nawet nie wiesz co mowisz...
I na tym moze zakonczmy ten temat bo widze ze zaraz nam sie kłotnia rozwinie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-26 00:40 przez daria19.

Cytat
hanixx
Pytasz na serio? Co robili Twoi rodzice, dziadkowie gdy byłaś mała? Pili wódę zamiast mówić Ci o Bogu o Jezusie, zamiast wychowywać Cie zapewne w wierze chrześcijańskiej? Teraz jesteś dorosła i wierzysz w co chcesz ale żyjesz w chrześcijańskim kraju i takich rzeczy nie wiedzieć to po prostu wstyd.
kolejna fanatyczka
czymś ci sie jej dziadkowie naraizli?
może matke jeszcze od prostytutek powyzywaj
katolicki kraj dobre sobie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

utracona miłośc