Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Witajcie, postanowiłam założyć ten wątek, nie tylko dla stałych mieszkanek miast, ale także dla "kotów" ;) We Wrocławiu mieszkam już jakiś czas, miasto znam dobrze, jednakże jakoś kiepsko idzie mi szukanie dobrych lumpeksów :) Póki co opanowałam tylko outlety :D
Dlatego też, z myślą również o studentkach, proponuję wypisanie adresów fajnych i niedrogich lumpeksów :)

MIASTO
Ulica
Opis lumpeksu- dlaczego warto

Żeby był porządek, to proszę o trzymanie się tego schematu, a dopiero niżej wpisywać ew. tekst wiadomości, by nie robić bałaganu ;)

Pozdrawiam!

Nowy Dwór Gdański
Ul. Warszawska
Więcej Atmosphere i H&M w jednym miejscu to nigdy nie widziałam:) Z wagi same szmaty, ale na wieszakach perełki :)

TYCHY ul.sienkiewicza-fajne tanie ,czyste. TYCHY "kaskada"-polecam fajne,tanie duże rozmiarki.

A znacie może jakieś godne polecenia sh w Lublinie, Warszawie (centrum) i w Radomiu?

w Krakowie co polecacie ?

Wrocław? Legnica?

A Rzeszów? ja przestałam chodzić, bo co pójdę to same szmaty, a muszą być jakieś fajne sh;)

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

BYDGOSZCZ

1. SH "Pewex" ul: Planu 6-letniego - fajne zadbane ciuszki, dostawy w poniedziałki i wtorki, środy -20%, czwartki -30%, piątki -50%, soboty wszystko po 2 i 4 zł. Minus taki, że ceny troszkę spore ale ogólnie lumpeks warty odwiedzenia.

2. SH ul: Ujejskiego - ciuszki wycenione w poniedziałki dostawy, ceny też dosyć wysokie ale jeszcze tragedii nie ma :) . Minus taki ,że jest strasznie duży i trzeba dużo szperać ale ogólnie też często go odwiedzam i zawsze coś fajnego wpadnie w łapki.

3. SH ul: Zygmunta Augusta (na przeciwko klubu MORALIST)- zasady podobne j.w, ceny też nie najmniejsze ale ciuszki super i bardzo zadbane. Polecam w 100 % tak samo jak klub na przeciwko :D

GRUDZIĄDZ

1. SH ul: plac stycznia (koło gimnazjum nr 6) - dostawy w poniedziałki, wszystko na wage, ciuszki zazwyczaj super. Można się ładnie obkupić :)

2. SH ul:Pańska - najlepszy lumpeks w tym mieście. Wchodzisz i masz wrażenie , że jesteś w normalnym sklepie z ciuszkami. Wszystko wyprane, wyprasowane, ciuchy starannie wyselekcjonowane (absolutnie żadnych szmat!), ceny bardzo rozsądne.

3. SH ul: Kosynierów Gdyńskich - nie byłam tam ale słyszałam dobre opnie ;)

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Mnie też bardzo interesuje Wrocław :)

Cytat
ines00
A znacie może jakieś godne polecenia sh w Lublinie, Warszawie (centrum) i w Radomiu?

Radom ( kupuję tylko na wycenie)
szwajcarski ciucholand na zeromskiego, przy dworcu ten sam jest ;)
oprocz tego trafika na malczewskiego
ciuchy sa w bdb stanie ( te z wyceny) i duzo jest fanych :)

Wawa

Jana pawła w bramie ( nie pamieam numeru) - to jest taki troszki "luksusowy ciucholand" bo same markówki tam są, escada, dior, tommy hilfiger ( wiadomo ze to juz gorsze)YSL itd. niektore sa zupelnie nowe. ceny rozne, zalezy co sie kupuje, skora escady ktora byla przecudna kosztowala 800 zl.wedlug mnie to tanio biorac pod uwage fakt, ze w zarze za tyle skore mozna kupic :|



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 19:48 przez kataszaone.

Katowice
ul. Plebiscytowa i Francuska
sklep RETRO

super ciuchy, duzo nowych rzeczy z dobrych firm

ostatnio upolowałam nowe buty timberland za niecale 100zl, gdzie w sklepie takie kosztują po 600-700 ;)

wszystko ładnie na wieszaczkach, czyste, w dobrym stanie ale nie za duze pieniadze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 19:55 przez aniaaa416.

dajcie Szczecin bo ja bylam w samych oblesnych

Cytat
Miika
A Rzeszów? ja przestałam chodzić, bo co pójdę to same szmaty, a muszą być jakieś fajne sh;)


nie ma, wierz mi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawko STACH