Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna wiadomość

04 lis 2011 - 09:02:18

Był już kiedyś wątek o tym gościu, który niby coś kupił. Dziewczyny pisały ze po dłuższej rozmowie okazało się, że to koleś fetyszysta, który chciałby, żebyś zadzwoniła do niego i go opieprzyła jak najbardziej się da, a on za to zapłaci Ci kase. :D jakis telefoniczny masochista. Olej go ;P

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:34:13

Widze,że tu wszystkie zdziwione...wierzcie mi,że ja tez byłam zdziwiona,jak to usłyszałam,ale to prawda,bo tak mi powiedziała pracownica urzędu skarbowego.Zakładałam niedawno własną działalnośc i się spytałam czy handel na stronie internetowej jest legalny a ona mi powiedziała,że jednorazowe wystawienie rzeczy nie jest przestępstwem,ale jesli ktoś notorycznie sprzedaje rzeczy uzytkowe i nie odprowadza od tego podatku to jest to przestępstwo,bo czerpie zyski dla siebie.Allegro ma firmę zarejestrowaną i wszyscy,ktorzy tam sprzedają dają im w łapę przeciez,za to ze mogą wystawić swoje rzeczy.
Jesli pracownik urzędu twierdzi,że jest to nielegalne-to widocznie musi tak być.

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:37:07

Nie panikuj. Gosciu to fetyszysta. Pisał już do wielu dziewczyn tu. Zignoruj i tyle:)

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:40:30

ja znowu mialam taka sytuacje,ze koles do mnie napisal czy chce doladowanie do telefonu, napisalam,ze tak i on podal kod i zasilil mi telefon za 30zl, bo tak chcialam heheh

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:51:54

kurde ja mialam tak samo nawet wczoraj,koles chcial kupic przechodzone buty cytuje 'z ktorych czuc stopkami' masakra a jakis czas temu jeden nalegal na sprzedaz używanej bielizny koniecznia miala byc 'noszona' pierdo... zboczence

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:55:10

Do mnie tez pisał:D ze strachu zignorowałam xD

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 11:57:27

do mnie też kiedyś pisał, chyba w kwietniu jakiś Dawid...
pytał się kilka razy czy coś kupował u mnie i czy uregulował dług, ja mu napisałam, że nie, że nic u mnie nie kupował, a po drugie mam tylko damskie ciuchy wystawione i nigdy żaden facet u mnie nic nie kupował.
Potem pisał na gg, bo mam podany numer na swoim profilu i znowu pytał o to samo.
Powiedział, że jak chcę, to może mi przelać na konto sporą sumkę, powiedziałam, że nie dziękuję i, że jak nie ma co robić z pieniędzmi to niech wesprze jakąś organizację charytatywną, dom dziecka lub schronisko dla zwierząt, albo niech poszuka stron ze sponsoringiem.
On mi na to, że on woli mi wysłać pieniądze, że seks go nie interesuje.
Lubi po prostu czuć, że kobieta chce od niego pieniędzy i, że jest coś komuś winny...
Chciał jeszcze numer skypa, ale powiedziałam, że nie dam i, że jego propozycja mnie nie interesuje.
Na tym się skończyło.

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:04:31

Cytat
DORIS608
może naloty robia i urzędy sprawdzają,kto nielegalnie handluje:)bo wiecie,że jesli ktoś wystawia więcej niż jedną rzecz na allegro podstawia się to juz pod handel i trzeba płacić podatki,rejestrować się...


kobieto co ty piszesz? najpierw sprawdz czy to jest prawda, a potem opublikuj. Pogrążasz siebie. Tak to jest, jak nie posiada sie podstawowej wiedzy, to potem takie bzdury wychodza.

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:05:32

heh do mnie też pisał i to też jakiś tydzień temu ze chce buty znoszone i najlepiej ,,śmierdzące'' stópkami na innym portalu też kiedyś chciał jeden buty używane i jak mi napisał co z nimi będzie robił(bo zapytałam z ciekawości po co mu one)to napisał prosto z mostu ze sex uprawiał!no zgrozo pańska z moimi bucikami hehe zbok między drzwi i laczkiem go...hehe

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:07:39

Cytat
Martita667
Napisal do mnie facet pw, czy robił u mnie zakupy tu lub na all i czy nie zapłacił, bo chce zaplacic.
O co kaman ? Też dostałyście?

ja dostałam.

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:08:11

Cytat
badangel
do mnie też napisał...
ale nie wiem o co mu chodzi

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:12:43

Tak do mnie też pisał Nie odpisywałam mu, bo obcemu danych się nie podaje a on szuka jakiejś naiwnej chyba

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:17:30

do mnie też pisał już kilka razy, ale nawet nie odpisywałam

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:31:00

może napisz nik tego kolesia , żeby ostrzec inne dziewczyny???

bo ktoś przez nieuwagę może mu podać swoje dane ;/

ja odesłałam wiadomość kiedyś ale od jakiejś panny ze chce kupić ode mnie znoszone buty, bo kolekcjonuje, i zeby były jak bardziej poniszczone ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 12:32 przez Nadia02.

zweryfikowana
Posty: 2.667
Ostrzeżenia: 2/5

Dziwna wiadomość

05 lis 2011 - 12:32:12

dziwne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do wlosów na ubraniu