Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam was serdecznie
trafilam na reklame portalu za 10 groszy ...
wydaje sie wszystko takie piekne ...
ktos moze wie gdzie jest haczyk????

Tam trzeba coś wykupywać, jakieś bidy.

Nie wiem czy każdy taki portal na takiej samej zasadzie działa. Ale ja widziałam taki, gdzie wysyła się smsy, które kosztują więcej niż normalne. W tej sposób podbija się aukcję i to przedłuża jej czas trwania o parę minut. No i wtedy ktoś inny może przebić i znowu przedłużyć czas. W rezultacie nie wychodzi wcale tak tanio.
Tym bardziej, że słyszałam przypadki, że ktoś miał za grosze kupić coś i nagle ktoś zaczął mu non stop podbijać aukcję - hmmm ciekawe kto...

Cytat
alpina
Jakiś jest na 100%

musisz wykupić bidy, na przeciętne wygranie aukcji tych bidów musisz przeznaczyć zwykle 100zł jak nie więcej także, tanio to nie wychodzi aczykolwiek możesz trafić naprawdę tanią ofertę i ją wygrać ale jak nie to tracisz masę kasy.

Tam się płaci chyba za każde podbijanie (a podbić jest dużo skoro tylko o 10gr skaczą aukcje) więc cena końcowa, po zsumowaniu wychodzi nawet wyższa niż byś kupiła normalnie. To jest ten haczyk

jezeli nie wygrasz aukcji to kasy i tak nie oddaja ;]

Cytat
slodkaistotka
jezeli nie wygrasz aukcji to kasy i tak nie oddaja ;]

no i właśnie to jest chyba ten haczyk.. bardzo nie fajny haczyk.. kiedyś licytowałam coś, nie pamiętam już co, i doładowałam sobie te bidy, których mi nie oddali mimo nie wygranej aukcji... a tam ludzie ustawiają sobie automat, który za nich licytuje.. Owszem, można coś kupić naprawdę tanio, ale mimo wszystko trzeba mieć wykupionych sporo tych bidów.. Ryzyk fizyk, jak to mówią ;/

dziwne dziwne ktoś na tym niezła kasę kroi

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

chyba jednak zrezygnuje z tego:D

a nie macie w sobie takiej ochoty na odrobinę emocji?... Mnie to kręci, licytuję na allegro i tu też próbuję.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Też się trochę zainteresowałam tym serwisem. Wiadomo, że w tych mega niskich cenach jest jakiś haczyk, bo przecież nie można sprzedawać produktów za taką cenę, bo by się nie opłacało.
Widzę, że już forumowiczki wyjaśniły o co tutaj dokładnie chodzi
Moim zdaniem trochę ryzyka tutaj jest, ale wątpię by byli to oszuści. Przecież podobnie jest z grą na giełdzie, a nikt nie krzyczy, że to ściema czy oszustwo.

z tego co wiem, to przez samo podbijanie ceny nawet bez wygranej powoduje, że i tak tracisz tą kasę. no i sprzedający najczęściej dostanie kasę wyższą niż to jest warte.

Cytat
CHeesse
a nie macie w sobie takiej ochoty na odrobinę emocji?... Mnie to kręci, licytuję na allegro i tu też próbuję.
Niestety mam "za mało" pieniędzy do wyrzucenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

scena z filmu