Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:23:54

Cytat
zakrecona38
jeden radiowoz????to gdzie ty mieszkasz hehe

napisala ze to film...........

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:24:19

Cytat
zakrecona38
jeden radiowoz????to gdzie ty mieszkasz hehe


Ona o filmie opowiada :)

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:24:52

Ja uważam, że jak toś idzie siedzieć, to nie za darmo, tylko za złamanie prawa, a więc za przestępstwo. Mało kto idzie siedzieć za niewinność. Przeczytałam niektóre wypowiedzi, dla mnie pobicie kogoś to wcale nie jest drobnostka, a to że go złapią to nie jest jego pech tylko zasłużona kara. Taki idiota jeden z drugim potrafi niewinnego człowieka oszpecić na całe życie. Ktoś nie płacił rat, a więc zerwał umowę z bankiem- bank został okradziony w świetle prawa i się broni. Na jakże popularny portalu aukcyjnym jest tak, że użytkownik nie zapłaci należności za wystawianie przedmiotów i za kilkanaście złotych sprawa trafia do sądu. Tutaj wam ktoś spodni nie wyśle i lecicie na policje więc nie rozumiem, co tu się dzieje :D Przecież tego oczekujemy od naszego prawa. Dziewczyna wam nie wyśle tych przykładowych spodni to jedziecie na nią na forach, że złodziejka i oszustka, a w tym wątku broni się przestępców...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:26:34

Cytat
Tala8989
Ja uważam, że jak toś idzie siedzieć, to nie za darmo, tylko za złamanie prawa, a więc za przestępstwo. Mało kto idzie siedzieć za niewinność. Przeczytałam niektóre wypowiedzi, dla mnie pobicie kogoś to wcale nie jest drobnostka, a to że go złapią to nie jest jego pech tylko zasłużona kara. Taki idiota jeden z drugim potrafi niewinnego człowieka oszpecić na całe życie. Ktoś nie płacił rat, a więc zerwał umowę z bankiem- bank został okradziony w świetle prawa i się broni. Na jakże popularny portalu aukcyjnym jest tak, że użytkownik nie zapłaci należności za wystawianie przedmiotów i za kilkanaście złotych sprawa trafia do sądu. Tutaj wam ktoś spodni nie wyśle i lecicie na policje więc nie rozumiem, co tu się dzieje :D Przecież tego oczekujemy od naszego prawa. Dziewczyna wam nie wyśle tych przykładowych spodni to jedziecie na nią na forach, że złodziejka i oszustka, a w tym wątku broni się przestępców...

popieram

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:29:23

Cytat
Tala8989
Ja uważam, że jak toś idzie siedzieć, to nie za darmo, tylko za złamanie prawa, a więc za przestępstwo. Mało kto idzie siedzieć za niewinność. Przeczytałam niektóre wypowiedzi, dla mnie pobicie kogoś to wcale nie jest drobnostka, a to że go złapią to nie jest jego pech tylko zasłużona kara. Taki idiota jeden z drugim potrafi niewinnego człowieka oszpecić na całe życie. Ktoś nie płacił rat, a więc zerwał umowę z bankiem- bank został okradziony w świetle prawa i się broni. Na jakże popularny portalu aukcyjnym jest tak, że użytkownik nie zapłaci należności za wystawianie przedmiotów i za kilkanaście złotych sprawa trafia do sądu. Tutaj wam ktoś spodni nie wyśle i lecicie na policje więc nie rozumiem, co tu się dzieje :D Przecież tego oczekujemy od naszego prawa. Dziewczyna wam nie wyśle tych przykładowych spodni to jedziecie na nią na forach, że złodziejka i oszustka, a w tym wątku broni się przestępców...


a jelsi twoj chlopak obronil by sie i kogos pobil i by ktos go poslal ni bylabys zla????wy wszyscy tacy swieci jestescie czy mi sie wydaje???wczesniej byl watek o obornie przez faceta czy jakos tak...a i tam niektore dziewczyny pisaly ze same sobie umieja poradzic...wiec jednak nie stoicie i bronicie sie..wiec obrona polega na tym ze tez kogos bijecie bo zaczal...ale ktos nie poszedl i nie oskarzylllnie kazdy oskarza...
sorki za przejezyczenia ale cza szybko pisze chyba i tak mi sie myla te literki;D
kazdy ma wlasnie zdanie he



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 11:34 przez zakrecona38.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:03:36

no własnie kazdy ma swoje zdanie ale jak ktos napisze i jest inne niz twoje to juz mu wciskasz ze jest niewyrozumialy i nie daje szansy takim ludziom. T chcesz to sobie badz matką Polka juz to pisalam ale uszanuj ze innym kobietom to sie nie podoba i tyle

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:16:01

Odradzam Ci !! !! kiedyś się z takim zadałam, to była jakaś masakra, bardzo duży błąd mojego życia. Do dzisiaj mi wstyd przy znajomych i rodzinie, którzy wiedzą, że z takim byłam ;///

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:24:59

wszystko zależy od tego jaki charakter z jakiego paragrafu i weryfikacja kłamie może kłamać oszuka może oszukać itd.
co do samego siedzenia w więzieniu to nie bądźcie dziećmi każda każdy wcześniej czy później może iść siedzieć i nie musi być świadomym przestępcą, może być wypadek ze skutkiem śmiertelnym może być wrobienie w przestępstwo np. pracownicy magazynu banku wspólna odpowiedzialność gdzie dwóch kradło a trzech idzie siedzieć itd.
Oczywiście że na pewno większością są świadomi przestępcy i słusznie skazani ale z pewnością nie wszyscy ale cóż tak już jest i będzie ale nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:28:58

Zależy za co siedział i jaki jest. Nie wrzucajmy wszystkich więźniow do jednego worka ...

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:32:45

Cóż nie każdy kto okradł czy zabił i odsiedział swoje po wyjściu będzie dalej to robił. Jedni się zresocjalizują, więzienie nauczy ich pokory i po wyjściu będą starać się być lepszymi ludźmi, w końcu każdy z nas popełnia błędy - jedni większe, inni mniejsze. Ale niestety niektórzy nie odbierają odsiadki jako kary i po wyjściu dalej robią to co przed wyrokiem. Ciężko więć powiedzieć czy lepiej trzymać się z daleka od takich ludzi czy nie, bo jak wspomniałam napoczątku - niektórzy się zmieniają na lepsze a inni wcale.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:35:46

Cytat
zakrecona38
jeden radiowoz????to gdzie ty mieszkasz hehe


tak jeden radiowóz, bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem i nie skumałaś sie ze pisze o filmie

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:39:50

Nie pchałabym się w to. Miałam znajomą która była z facetem, który siedział za pobicie - trochę miał pecha bo pobił syna prokuratora wiec załatwili mu wyższy wyrok, ale zawsze. Wyszedł, ta koleżanka dalej ze 2 lata z nim była. Ale ja za nim nigdy nie przepadałam. Zawsze był lekko agresywny, taki chojrak. I zdarzyło sie że znowu kogos pobił. Może się tamtemu należało, nie wiem. Ale Madzia w końcu go zostawiła.
Ja bym się bała z z nim być

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 12:49:24

moj maz jakies 10 lat temu pzresiedzial rok za dilerke i nigdy nie pomyslalm ze jest przez to gorszy od innych facetow ;/ jest dobrym ojcem i mezem wiec ja bym nie skreslala nikogo za to ze siedzial, no chyba ze to seryjny zabojca, hehe przy takim bym sie bala obudzic lub nie :-) resocjalizacja, psycholodzy robia swoje, spora czesc po wyjsciu to przykladni obywatele wiec nie ma co myslec stereotypowom ze skoro raz zrobil to zrobi znowu. Czasami maz opowiada mi co dzieje sie w wiezieniach, o warunkach, braku widzen z bliskimi, paskudnym zarciu, o zastraszaniu... Jego nauczyl pokory ;p

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 13:03:09

różnie bywa :) mam kolegę który siedział rok za to że jeździł samochodem bez dokumentów a miał kompletny zakaz poruszania się na jakimkolwiek pojeździe w tym nawet na rowerze :) no ale to śmieszne żeby za takie cos az na rok człowieka wsadzić :/ drugi kolega siedział za kradzież telefonu którego tak naprawdę wcale nie ukradł-wiem to na 100% a więc z pewnoscią można stwierdzić że prawo jest ułomne i czasami zamykają całkiem uczciwych ludzi albo takich małych rozrabiaków :P

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 13:23:11

Cytat
Amanda90
Nie pchałabym się w to. Miałam znajomą która była z facetem, który siedział za pobicie - trochę miał pecha bo pobił syna prokuratora wiec załatwili mu wyższy wyrok, ale zawsze. Wyszedł, ta koleżanka dalej ze 2 lata z nim była. Ale ja za nim nigdy nie przepadałam. Zawsze był lekko agresywny, taki chojrak. I zdarzyło sie że znowu kogos pobił. Może się tamtemu należało, nie wiem. Ale Madzia w końcu go zostawiła.
Ja bym się bała z z nim być

po pierwsze nie należy liczyć na to że osoba po odbytym wyroku będzie większym aniołkiem niż przeciętni normalni ludzie, takie osoby mają o wiele trudniej w życiu przez brzemię byłego więźnia, wszyscy w stosunku do nich mają uprzedzenia obawy i dozę niepewności dodatkowo wszystko analizują. "normalni" ludzie się nie biją ? leją się i to jeszcze jak tylko jest mała różnica nie dają się złapać a przy rodzinie udają świętych tak to wygląda, śladów nie ma bo to oni biją najczęściej w kilka osób jedną (tchórze) porozglądaj się trochę dokładniej tu i tam a poznasz tych miłych "normalnych" bez odbytego wyroku.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza ani nie broni notorycznych kryminalistów co do których fakt że powinni być skreśleni na starcie ale chodzi o to aby bronić ten wyjątek od reguły który jest nawet bardziej szlachetny od przeciętnych ludzi biorąc pod uwagę doświadczenie i twardą szkołę życia a mimo to szanują i utrzymują zasady prawego społeczeństwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drodzy czlonkowie portalu "cenne opinie"