Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:01:46

Bagno z którego potem bardzo trudno wyjść kobiecie..

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:02:42

Cytat
Alicja90z
ja akurat jestem wyrozumiała, może dlatego, że studiuje taki a nie inny kierunek i rozmowy z takimi ludzmi pomoc im będzie moją pracą. Uważam, że każdy człowiek ma prawo do szvczęascia, nie wazne czy byl w zakladzie karnym cy nie. Ludzie skreslaja takich ludzi, przez co oni czuja sie jeszcze gorzej, nie czuja potrzeby poproawy bo widza jak inni na niego reaguja. przez co resocjalizacja w naszym kraju jest naprawde nijaka. wlasnie przea spoleczenstwo. Ja jestem zdania, że jeśli dziewczyna bezie zakochana w takim mężczyźnie, tez powinna pamietac, ze moze nie byc latwo. Ze względy nA Otoczenie, reakcje innych, ale przede wszystkim na to, ze ma on pewne dfoswiadeczenie przykre w zyciu i w jego osobowosci moze pozstac duzo , ze ta powiem zlych cech, Ale jesli sie naprawde kocha, trzeba pomagac walczyc o woja milosc i ja nie widze w tym nic zlego, dlaczego nie byc z chlopakiem ktorego sie kocha? ttylko dlatego, ze popelnil w zyciu jakis blad i siedzial? kazdy je popelnia, jedni mniejsze drudzy wieksze..

Zgadzam się.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:02:50

Cytat
kruszek28
Cytat
zakrecona38
co sadzicie o chlopakach ktorzy siedzieli w wiezieniu????ciekawia mnie wasze wypowiedzi
bo jak slucham innych to az mnie mdli hehe


<moderacja> korekta tytułu
wiesz co? zycze ci zebys właśnie w takim szaleńczo sie zakochała!!!!!!!!!!!!!


ale ja wlasnie z takim jestem i jest dla mnie numer one;)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:03:06

Cytat
papatka30
Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!

MNIE AKURAT NIE INTERESUJE TO JAKIE ONI MAJĄ WARUNKI KRYMINALISTA POWINIEN DOSTAĆ ŁOM I DO KAMIENIOŁOMÓW MOŻE WTEDY NAUCZYŁ BY SIĘ,ŻEBY NIE ŁAMAĆ PRAWA I NIE KRZYWDZIĆ INNYCH LUDZI.PRAWDA JEST TAKA,ŻE ONI TAM SIEDZĄ NA NASZ KOSZT TZN.NA KOSZT PODATNIKÓW,TO MY UTRZYMUJEMY TYCH DARMOZJADÓW TO WSZYSTKO Z MOJEJ STRONY DO CIEBIE;D;D



widać inteligentną, wykształconą i rozsądną kobietą jesteś....

''a ten co nie zdał z klasy do klasy powinien dostać 20 lat ciężkich robót w kamieniołomach bo to głupek przecież jest i mądrość z dnia na dzień mu nie wpadnie do głowy'' -- mniej więcej takiego pokroju wypowiedź

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:06:48

ja wlasnie jak swojego poznalam to robilam wiele by go dowartosciowac...on jest zbuntowany na ludzi i nikomu nie ufa..i praktycznie codziennie mi powtarza ze jestem jedyna ktorej ufa i wie ze go nie zostawi nawet w najtrudniejszej sytuacji...nawet mu wlasnie prace zalatwiam w odszkodowaniach by udowodnic mu ze karanych tez chce...a jak mu powiedzialam o tej pracy to odrazu uslyszalam ze "pewnie trzeba byc niekaranym"...ha i zaskocze go niedlugo;)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:12:51

Cytat
klaudynnnnnna4
Cytat
papatka30
Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!

MNIE AKURAT NIE INTERESUJE TO JAKIE ONI MAJĄ WARUNKI KRYMINALISTA POWINIEN DOSTAĆ ŁOM I DO KAMIENIOŁOMÓW MOŻE WTEDY NAUCZYŁ BY SIĘ,ŻEBY NIE ŁAMAĆ PRAWA I NIE KRZYWDZIĆ INNYCH LUDZI.PRAWDA JEST TAKA,ŻE ONI TAM SIEDZĄ NA NASZ KOSZT TZN.NA KOSZT PODATNIKÓW,TO MY UTRZYMUJEMY TYCH DARMOZJADÓW TO WSZYSTKO Z MOJEJ STRONY DO CIEBIE;D;D



widać inteligentną, wykształconą i rozsądną kobietą jesteś....

''a ten co nie zdał z klasy do klasy powinien dostać 20 lat ciężkich robót w kamieniołomach bo to głupek przecież jest i mądrość z dnia na dzień mu nie wpadnie do głowy'' -- mniej więcej takiego pokroju wypowiedź
chocidzło raczej o to, żeby nie siedzili tam za nasze pieniądze tylko szli ciężko pracować
Cytat
chichotka88
ja wlasnie jak swojego poznalam to robilam wiele by go dowartosciowac...on jest zbuntowany na ludzi i nikomu nie ufa..i praktycznie codziennie mi powtarza ze jestem jedyna ktorej ufa i wie ze go nie zostawi nawet w najtrudniejszej sytuacji...nawet mu wlasnie prace zalatwiam w odszkodowaniach by udowodnic mu ze karanych tez chce...a jak mu powiedzialam o tej pracy to odrazu uslyszalam ze "pewnie trzeba byc niekaranym"...ha i zaskocze go niedlugo;)
no ale dlaczego on ma być zbuntowany w stosunku do ludzi, chyba nie ludzie go tam wsadzili tylko on sam wybrał takie a nie inne wyjście tak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 12:15 przez jagababa123.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:26:59

nie no lepiej żeby naszymi podatkami faszerowali dupsk a politycy albo inni tacy

Wy płacicie podatki i oni tam za to siedzą ale oni pracują za grosze żeby przynieść korzyść dla państwa
(czyli dla was)

....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 12:27 przez klaudynnnnnna4.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:28:18

Cytat
klaudynnnnnna4
Cytat
papatka30
Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!

MNIE AKURAT NIE INTERESUJE TO JAKIE ONI MAJĄ WARUNKI KRYMINALISTA POWINIEN DOSTAĆ ŁOM I DO KAMIENIOŁOMÓW MOŻE WTEDY NAUCZYŁ BY SIĘ,ŻEBY NIE ŁAMAĆ PRAWA I NIE KRZYWDZIĆ INNYCH LUDZI.PRAWDA JEST TAKA,ŻE ONI TAM SIEDZĄ NA NASZ KOSZT TZN.NA KOSZT PODATNIKÓW,TO MY UTRZYMUJEMY TYCH DARMOZJADÓW TO WSZYSTKO Z MOJEJ STRONY DO CIEBIE;D;D



widać inteligentną, wykształconą i rozsądną kobietą jesteś....

''a ten co nie zdał z klasy do klasy powinien dostać 20 lat ciężkich robót w kamieniołomach bo to głupek przecież jest i mądrość z dnia na dzień mu nie wpadnie do głowy'' -- mniej więcej takiego pokroju wypowiedź
A ja się zgadzam z papatka30. Nie wrzucam wszystkim do jednego wora bo niektórzy siedzą za głupoty jednak Ci, co z premedytacją wyrządzają wielką krzywdę ludziom/zwierzętom np. morderstwa, trwałe okaleczenie, niepełnosprawność, pozbawienie całego majątku poprzez np. podpalenie domu, korupcja, handel ludźmi itp.itd. - dla nich nie powinno być żadnej ulgi. Kamieniołomy, ciężka praca za miskę ryżu. Więzienie powinno być takim miejscem, które wywołuje strach, a strach jest najlepszym nauczycielem. Gwarantuje Ci, że przestępczość spadłaby gwałtownie.

Cytat
chichotka88
ja wlasnie jak swojego poznalam to robilam wiele by go dowartosciowac...on jest zbuntowany na ludzi i nikomu nie ufa..i praktycznie codziennie mi powtarza ze jestem jedyna ktorej ufa i wie ze go nie zostawi nawet w najtrudniejszej sytuacji...nawet mu wlasnie prace zalatwiam w odszkodowaniach by udowodnic mu ze karanych tez chce...a jak mu powiedzialam o tej pracy to odrazu uslyszalam ze "pewnie trzeba byc niekaranym"...ha i zaskocze go niedlugo;)
Skoro jest tak zamknięty na ludzi i jesteś Jego jedyną to pomyśl, że jak zacznie się psuć w Waszym związku, będziesz miała dość załatwiania wszystkiego za Niego i zwyczajnie powiesz "stop!" bo to wielkie zauroczenie kiedyś się skończy to może zmienić się z kochanego misia w kryminalistę. Taki ktoś nie zniesie odrzucenia np. gdy zechcesz go zostawić. Poza tym, masz zamiar do końca życia ciągnąć go za sobą, wszystko za niego robić, załatwiać i nastawiać optymistycznie do życia? A gdy Tobie charyzmy zabraknie to kto Ciebie udźwignie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 12:30 przez 19BaMbOoChA90.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:30:54

Cytat
klaudynnnnnna4
nie no lepiej żeby naszymi podatkami faszerowali dupsk a politycy albo inni tacy

Wy płacicie podatki i oni tam za to siedzą ale oni pracują za grosze żeby przynieść korzyść dla państwa
(czyli dla was)

....
było już na temat zakładów w których się pracuje a w których nie i nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:33:17

zależy jeszcze za co była ta odsiadka.
bo jeśli chodzi o gwałt, zabójstwo to nie umiałabym się przekonać do osoby która tak potwornie potrafi skrzywdzić drugiego człowieka.
natomiast jakieś oszustwa, kradzieże.. - nie możemy sądzić z góry, nie wiemy w jakiej sytuacji była ta osoba. może musiała ukraść aby przeżyć? takie czasy. wierzę że taki człowiek może się zmienić na lepsze.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:34:15

Ja mam kumpela ktora siedzi w wiezieniu, nie moge uwierzyc w to co zrobila jednak chce sie z nia przyjaznic, piszemu listy a jak wyjdzie na wolnosc napewno bede sie z nia widywala tak jak za naszych dawnych czasow, znamy sie od dziecka teraz mamy po 20 lat

Chłopak po odsiadce

06 lis 2011 - 14:47:27

Cytat
ZXXZ
Cytat
Asztarte
za niewinność się nie siedzi...Mówi się "zależy za co". Ale mimo wszystko wolałabym, by ojcem moich dzieci, partnerem, który ma mi zapewnić byt nie był kryminalista.

Ludzie skreślają się z bardziej błahych powodów, nawet jeśli mowa tu o kilku randkach. Nigdy nie możemy być pewni drugiej osoby w 100%, więc po co ładować się w związek z człowiekiem z "przeszłością". Bo skoro przeszłość miał kiepską, to jaka będzie teraźniejszość?

Powiecie- no tak, ale bydlaków bez wyroków nie brakuje. Tylko po co ja mam kusić los dodatkowo i już na starcie martwić się o rzeczy, które problemami nie są w przypadku partnera z czystym kontem.

naturalnie każdy ma swoje zdanie ale z twojej odpowiedzi wynika że masz mocno utwierdzony egoizm który w przenośni wygląda tak - nie chcę i nigdy bym nie chciała chłopaka-męża z ubogiej rodziny choćby był najwspanialszy i szczerze kochający ale ciężko pracujący i za nie specjalne kokosy, poco pracować i szanować zarobione pieniądze lepiej znaleźć ustawionego materialnie cwaniaka który cię będzie ciągle zdradzał itd. byle tylko były pieniądze na ciuszki i inne pierdółki, czyli wybierasz bogatego a nie chcesz biednego bo biedny i tyle nieważne są wygląd i uczucia byle była pełna kasa

A czy ja wspominałam o pieniądzach?

Jak ktoś jest niekarany to status majątkowy dużo łatwiej jest zmienić niż w przypadku osoby z wyrokiem. Natomiast pieniądze "na ciuszki i inne pierdółki" zarobię sobie sama. Jestem na tyle niezależna, że facet nie jest mi do tego potrzebny. Ja myślę raczej o poczuciu bezpieczeństwa, stabilizacji i o finansach tak- też. Jeśli myślę o zakładaniu rodziny to myślę i o sprawach finansowych. Nie wyobrażam sobie tyrać od rana do nocy żeby zapewnić byt rodzinie podczas gdy mój facet siedzi na kasie w tesco, bo ma wyrok i nigdzie indziej go nie przyjmą. Nie oszukujmy się, kobieta na takim samym stanowisku zarobi mniej niż mężczyzna.

Chłopak po odsiadce

27 sty 2012 - 23:50:15

www.netforumowisko.pun.pl

Chłopak po odsiadce

27 sty 2012 - 23:52:06

Cytat
reese78
Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)

serce

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

28 sty 2012 - 00:05:10

Jak już koleżanki wspomniały, zależy za co siedział. No i jakim stał się człowiekiem po odsiadce. Moja mama miała znajomego, który był na prawdę, że tak się wyrażę, huliganem. W końcu trafił do więzienia za swoje przewinienia. Po odsiadce stał się innym człowiekiem. Dla takich ludzi kara więzienia ma sens. Miał sporo czasu w pace, żeby wszystko przemyśleć, zastanowić sie nad swoim życiem. "Przyjaciele" gdzieś się rozpłynęli, kiedy trafił za kratki.
Po odsiadce zmądrzał, zaczął nowe życie, ożenił się, był dobrym mężem i ojcem. Także są przypadki, kiedy więzienie faktycznie pomaga.
W skrócie- nie skreślam ludzi, którzy siedzieli, ale trzeba rozsądnie patrzeć jacy są. Jeśli nie szanują innych, to małe prawdopodobieństwo, że będą szanować nas (nawet, jeśli się wydaje, że jest inaczej). Ale nie dotyczy to tylko tych, którzy mieli odsiadkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do wlosów na ubraniu