Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:34:44

Cytat
katalynka89
Cytat
Yagoda
Uważam że ok 85-90% mężczyzn po odsiadce to degeneraci, nawet jesli poszli siedzieć niewinnie i przed odsiadką byli normalni to normalni z tamtąd nie wyjdą, niestety przebywanie w takim miejscu krzywi.
Po drugie większosć idzie siedzieć za winność więc w mniejszym czy większym stopniu coś naskrobali a wachlarz wykroczeń jest szeroki. I mało kiedy idzie ktoś siedzieć za darmo.
Niestety ktoś po odsiadce nie jest dobrym kandydatem na męża partnera itp

Jak czytam takie pierdoły, to mnie normalnie krew zalewa. Powiedz mi, kto Ci dał prawo oceniać, kto nadaje się na partnera a kto nie?! Takie szufladkowanie jest nieetyczne! Możesz napisać "moim zdaniem..", ale nie robić z tego jakąś regułę. Normalnie aż mi się ciśnie, żeby napisać coś za co na pewno dostałabym ostrzeżenie i właśnie dlatego się powstrzymam. Weź się dziewczyno zastanów zanim coś napiszesz. Ja mam męża, który był więzieniu zanim go jeszcze poznałam. I był dla mnie idealnym kandydatem na męża, a teraz jest dla mnie idealnym mężem i lepszego nie mogłam sobie wymarzyć! I znam wiele takich par, a założę się, że Ty nawet nie masz podstaw, aby tak pisać, więc radzę przed następną tego typu wypowiedzią zastanowić się najpierw.



haaaa dobrze jedz z nia po calosci;))))uwielbiam cie juz;)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:38:51

Cytat
chichotka88
Cytat
katalynka89
Cytat
Yagoda
Uważam że ok 85-90% mężczyzn po odsiadce to degeneraci, nawet jesli poszli siedzieć niewinnie i przed odsiadką byli normalni to normalni z tamtąd nie wyjdą, niestety przebywanie w takim miejscu krzywi.
Po drugie większosć idzie siedzieć za winność więc w mniejszym czy większym stopniu coś naskrobali a wachlarz wykroczeń jest szeroki. I mało kiedy idzie ktoś siedzieć za darmo.
Niestety ktoś po odsiadce nie jest dobrym kandydatem na męża partnera itp

Jak czytam takie pierdoły, to mnie normalnie krew zalewa. Powiedz mi, kto Ci dał prawo oceniać, kto nadaje się na partnera a kto nie?! Takie szufladkowanie jest nieetyczne! Możesz napisać "moim zdaniem..", ale nie robić z tego jakąś regułę. Normalnie aż mi się ciśnie, żeby napisać coś za co na pewno dostałabym ostrzeżenie i właśnie dlatego się powstrzymam. Weź się dziewczyno zastanów zanim coś napiszesz. Ja mam męża, który był więzieniu zanim go jeszcze poznałam. I był dla mnie idealnym kandydatem na męża, a teraz jest dla mnie idealnym mężem i lepszego nie mogłam sobie wymarzyć! I znam wiele takich par, a założę się, że Ty nawet nie masz podstaw, aby tak pisać, więc radzę przed następną tego typu wypowiedzią zastanowić się najpierw.



haaaa dobrze jedz z nia po calosci;))))uwielbiam cie juz;)


Wiesz, nie chodzi mi o to, by kogoś tutaj obrażać. Po prostu, nie rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia i możliwe, że nigdy mieć nie będą.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:39:23

Cytat
chichotka88
a ile siedzial ten twoj Vanitys>???

Razem rok, z sankcją która trwała 3 miesiące:/ Gdyby nie grypsował, może wcześniej by się udało... Ale ja się na tym nie znam. Już mam nadzieję, że się to nie powtórzy...

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:39:31

Moja dobra koleżanka na chama łaziła za takim jednym typem. Czuły był dla niej- wiecie, jak w gangsterskich filmach- dla innych su.kin.syn, a dla niej anioł. Yhy.. do czasu. Coś sobie w końcu uroił we łbie i koniec sielanki. Nienormalny był. Kłopotów mi raz narobił. Zwykle nic dobrego z tego nie wychodzi.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:41:18

ja tez tak uwazam...powinni sie znalesc w takiej sytuacji moze to i bym dalo do myslenia...ile sie slyszy o tych gwiazdach co odwalaja lub siedza i nikt na to nie patrzy...chodza i placa za ich koncerty itp...a zwyklego czlowieka chca zgnoic...lecz podoba mi sie u tych co siedzieli ze nie daja sie takiemu spoleczenstwu...;)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:43:27

prawda jest taka, że te co mają takich mężów, narzeczonych itp będą stać za nimi murem i chwalić jakimi oni nie są dobrymi meżami itp. Pewnie połowa z tego to nie prawa ale nie mi tego dociekać. Jak dla mnie każdy kto tam był to człowiek nie mający równo pod sufitem z różnych względów. Bałabym się być z kimś takim chociaż nie wiem jaki byłby dobry.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:45:14

Cytat
jagababa123
prawda jest taka, że te co mają takich mężów, narzeczonych itp będą stać za nimi murem i chwalić jakimi oni nie są dobrymi meżami itp. Pewnie połowa z tego to nie prawa ale nie mi tego dociekać. Jak dla mnie każdy kto tam był to człowiek nie mający równo pod sufitem z różnych względów. Bałabym się być z kimś takim chociaż nie wiem jaki byłby dobry.

ja cale zycie bylam za takimi ludzmi...nie oceniam ludzi odrazu...to jest tak jak z nauka...ktos ma zle oceny to odrazu jest gorszy itp a czasem taki ma wiecej w glowie niz tzw "kujon"...
ja uwazam ze ktos taki jest normalnym czlowiekiem jak my wszyscy tylko z przeszloscia;p
i kazdy wiadome ze jest za swoim;/ ale nie lubie jak dziewczyny leca np za jakims pindrusiem z wyzszej szkoly /i w czym jest lepszy???bo ma dobre wyniki w nauce???eh taki tez potrafi cos zrobic...i co wtedy? a jakbys byla iles lat a chlopakiem takim wielce ulozonym i madrym i nagle by kogos pobil lub cos w tym stylu to co wtedy???tez bys tak gadala>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:48 przez chichotka88.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:46:49

Ja mam znajomych co siedzieli i nie. Czasem Ci co siedzieli okazują się na prawdę w porządku, niż Ci "normalni" więc, nie ma reguły. Z "normalnym" człowiekiem można sobie zniszczyć życie nie raz... Na to nie ma recepty.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:51:35

Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!

MNIE AKURAT NIE INTERESUJE TO JAKIE ONI MAJĄ WARUNKI KRYMINALISTA POWINIEN DOSTAĆ ŁOM I DO KAMIENIOŁOMÓW MOŻE WTEDY NAUCZYŁ BY SIĘ,ŻEBY NIE ŁAMAĆ PRAWA I NIE KRZYWDZIĆ INNYCH LUDZI.PRAWDA JEST TAKA,ŻE ONI TAM SIEDZĄ NA NASZ KOSZT TZN.NA KOSZT PODATNIKÓW,TO MY UTRZYMUJEMY TYCH DARMOZJADÓW TO WSZYSTKO Z MOJEJ STRONY DO CIEBIE;D;D

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:53:30

tak naprawde to KAZDY z nas lamie prawo;p a nawet o tym nie wiecie jak czesto...

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:56:14

Cytat
LadyEl
zależy za co tam siedział

niezweryfikowana
Posty: 589
Ostrzeżenia: 3/5

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:57:06

Cytat
zakrecona38
co sadzicie o chlopakach ktorzy siedzieli w wiezieniu????ciekawia mnie wasze wypowiedzi
bo jak slucham innych to az mnie mdli hehe


<moderacja> korekta tytułu
wiesz co? zycze ci zebys właśnie w takim szaleńczo sie zakochała!!!!!!!!!!!!!

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:57:27

Cytat
chichotka88
Cytat
jagababa123
prawda jest taka, że te co mają takich mężów, narzeczonych itp będą stać za nimi murem i chwalić jakimi oni nie są dobrymi meżami itp. Pewnie połowa z tego to nie prawa ale nie mi tego dociekać. Jak dla mnie każdy kto tam był to człowiek nie mający równo pod sufitem z różnych względów. Bałabym się być z kimś takim chociaż nie wiem jaki byłby dobry.

ja cale zycie bylam za takimi ludzmi...nie oceniam ludzi odrazu...to jest tak jak z nauka...ktos ma zle oceny to odrazu jest gorszy itp a czasem taki ma wiecej w glowie niz tzw "kujon"...
ja uwazam ze ktos taki jest normalnym czlowiekiem jak my wszyscy tylko z przeszloscia;p
i kazdy wiadome ze jest za swoim;/ ale nie lubie jak dziewczyny leca np za jakims pindrusiem z wyzszej szkoly /i w czym jest lepszy???bo ma dobre wyniki w nauce???eh taki tez potrafi cos zrobic...i co wtedy? a jakbys byla iles lat a chlopakiem takim wielce ulozonym i madrym i nagle by kogos pobil lub cos w tym stylu to co wtedy???tez bys tak gadala>
wszystko fajnie, może i są tacy ale po pierwsze nie ma normlanych ludzi na tej planecie, każdy ma jakieś swoje wewnętrzne ja, które nim kieruje. Chodzi o to, żeby wybierac ludzi, którzy potrafią rozgraniczyć dobro a zło i mają na tyle instynktu zachowawczego by nie robić rzeczy za, które wyznaczone są pewne sankcje. Nie mówię tu o tych, którzy poszli siedzieć za niewinność tylko o tych, którzy świadomie popełniają przestępsto. Jakbym była z kimś kto wydawał się ułożony itp a zrobił coś za co poszedł bym siedzieć to napewno nie czekałabym. Jak popełniał przestępstwo to widocznie nie myślał o mnie o nas i naszej przyszłości a ja nie mam zamiaru jeździć z kimś na widzenia do pierdla.
Cytat
chichotka88
tak naprawde to KAZDY z nas lamie prawo;p a nawet o tym nie wiecie jak czesto...
łamanie prawa poprzez nieświadomość jego można zrozumieć a karę tak czy inaczej wielokrotnie się ponosi. Chodzi mi o tych, którzy z pełną świadomością idą i kradną, biją i zabijają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:59 przez jagababa123.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:59:19

Cytat
chichotka88
tak naprawde to KAZDY z nas lamie prawo;p a nawet o tym nie wiecie jak czesto...

Haha no dokładnie :)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 12:00:51

ja akurat jestem wyrozumiała, może dlatego, że studiuje taki a nie inny kierunek i rozmowy z takimi ludzmi pomoc im będzie moją pracą. Uważam, że każdy człowiek ma prawo do szvczęascia, nie wazne czy byl w zakladzie karnym cy nie. Ludzie skreslaja takich ludzi, przez co oni czuja sie jeszcze gorzej, nie czuja potrzeby poproawy bo widza jak inni na niego reaguja. przez co resocjalizacja w naszym kraju jest naprawde nijaka. wlasnie przea spoleczenstwo. Ja jestem zdania, że jeśli dziewczyna bezie zakochana w takim mężczyźnie, tez powinna pamietac, ze moze nie byc latwo. Ze względy nA Otoczenie, reakcje innych, ale przede wszystkim na to, ze ma on pewne dfoswiadeczenie przykre w zyciu i w jego osobowosci moze pozstac duzo , ze ta powiem zlych cech, Ale jesli sie naprawde kocha, trzeba pomagac walczyc o woja milosc i ja nie widze w tym nic zlego, dlaczego nie byc z chlopakiem ktorego sie kocha? ttylko dlatego, ze popelnil w zyciu jakis blad i siedzial? kazdy je popelnia, jedni mniejsze drudzy wieksze..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do wlosów na ubraniu