Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:00:33

Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:01:55

Cytat
chichotka88
Cytat
Vanitys
Jak to co? Nic. Mój facet siedział, nie zostawiłam Go - zmądrzał i już, było minęło. Teraz jest wszystko dobrze, nie zostawiłabym Go nigdy w takiej sytuacji. Jesteśmy już długo razem...

Niestety nasz system i prawo każe nieraz niewinnych ludzi...Po odsiedzeniu 8lat (przykład) nie potrafią sobie poradzić na wolności... A wiadomo nie wszyscy są silni, nie wszyscy mają twardą psychikę...
Nie można wszystkich skreślać, nigdy nie wiemy czy ta osoba jest winna czy nie. Mam paru znajomych, którzy siedzieli... i jakoś nie uciekam od nich.

Co innego gwałciciele, pedofile...

a za co siedzial?

Niestety nie będę się tu "chwalić", bo nie ma czym. Najważniejsze, że zmądrzał.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:02:19

A jak !!! Takie mamy prawo w Polsce poukładane! Teraz nawet P. Tadeusz Wrona będzie odpowiadał za to że uratował tylu ludzi! Przecież dla takiego kogoś kto nie leciał tym samolotem to absurdalne, że mógł narazić tyle ludzi lodując w taki sposób! "Motłochy" jedne nie mają się do czego przyczepić tylko do człowieka, który sam mógł umrzeć uratował tyle ludzi!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:04 przez xkoralowax.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:05:27

Zależy za co siedział itd...
Nie można wszystkich wkładać do jednego worka.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:05:51

Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

nio ale nie kazdy jest taki sam..niektorzy to sa naprawde sruby ze wychodza i dalej szaleja...ale kazdy mierzy wszystkich tak samo...czemu jak wyjdzie taki ktory chce sobie ulozyc zycie itp musi odpowiadac za tych degeneratow ktorzy nic nie rozumieja????a teraz sama jestes???czy ma kogos?

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:08:20

Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

To tak, nie miałaś wyboru. Szkoda, że dla dziecka nie potrafił się zmienić. Bo dziecko powinno być dla faceta najważniejsze. Czy jest się razem czy nie...
Mój też był niezłym rozrabiaką, bo już od małego w jakiś pogotowiach, poprawczakach. Ale potrafił sobie poradzić, byłam z Nim zawsze... i się udało:)

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:10:34

Cytat
Vanitys
Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

To tak, nie miałaś wyboru. Szkoda, że dla dziecka nie potrafił się zmienić. Bo dziecko powinno być dla faceta najważniejsze. Czy jest się razem czy nie...
Mój też był niezłym rozrabiaką, bo już od małego w jakiś pogotowiach, poprawczakach. Ale potrafił sobie poradzić, byłam z Nim zawsze... i się udało:)


nie kazdy ma takie szczescie jak my;)))moj tez od malego..jeszcze by sie okazalo ze sie znaja hehehe

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:12:08

Cytat
wiktorka88
Cytat
blackblood
Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!


wiktorka88 czy Ty myślisz ?? a gdyby np Twój brat siedział za to ze pobil faceta ktory sie do Ciebie dobierał ?? precyzuj mądrze wypowiedzi bo to aż rani. ! Faktem jest że takich ludzi nalezy tak traktować jesli np znecali sie nad zwierzetami co ostatnio jest powszechne ale nie w kazdym wypadku.

w takim wypadku też uważam, że brat powinien pójść siedzieć :) emocje trzeba umieć trzymać na wodzy. Mądrzy ludzie nie załatwiają wzytskiego siłą... nie trzeba od razu się bić można stanowczo postawić się lub po prostu porozmawiać, pięści to nie metoda perswazji. A jeśli ktoś nie potrafi panować nad siłą swoją czy emocjami powinien pójść na terapie bo to brdzo niebezpieczne jest



jak tak czytam co wypisujecie to aż .....


nie no pewnie , mądrzy ludzie nie bronią swoich kobiet , matek dzieci , tylko patrzą jak im się dzieje już krzywda, a potem idą na policje

a po co ludzie mają instynkt ?? po to żeby iść na terapie tak ??

ludzie są tylko ludźmi , mogą się mylić i popełniać błędy



śmieszna bardzo jesteś i o życiu wiesz nie wiele ,

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:14:01

popieram twoja wypowiedz...bede bili jej kogos bliskiego a ona bedzie rozmawiala z tym kims hahhaa

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:15:53

Cytat
chichotka88
Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

nio ale nie kazdy jest taki sam..niektorzy to sa naprawde sruby ze wychodza i dalej szaleja...ale kazdy mierzy wszystkich tak samo...czemu jak wyjdzie taki ktory chce sobie ulozyc zycie itp musi odpowiadac za tych degeneratow ktorzy nic nie rozumieja????a teraz sama jestes???czy ma kogos?


No tak,nie każdy taki jest,ale akurat jemu nie wyszło to na dobre i żadnych wniosków nie wyciągnął....Niestety...Wiadomo,że jak chciałam z niem mieć dziecko ,to chciałam też spędzić z nim całe życie,ale nistety nie dałm rady...Nie pozwole być tak traktowana.I nie chciłam,żeby dziecko w tkiej atmosferze sie wychowywało.
Mam kogoś,od 4 mies mieszkamy razem:) Jest starszy o 9 lat ,jest cudowny dla mnie i dla Małej :)
Cytat
Vanitys
Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

To tak, nie miałaś wyboru. Szkoda, że dla dziecka nie potrafił się zmienić. Bo dziecko powinno być dla faceta najważniejsze. Czy jest się razem czy nie...
Mój też był niezłym rozrabiaką, bo już od małego w jakiś pogotowiach, poprawczakach. Ale potrafił sobie poradzić, byłam z Nim zawsze... i się udało:)

No właśnie,nie potrafił...Tak płakał jak sie wyprowadzałam,a teraz dopóki go nie zamkneli,nawet Małą się nie interesował...Nic kompletnie...Nie dążył do kontaktu i pieniędzy na Nią nie dawał i nie daje....
Dobrze,że Wam się udało
:)
Cieszę się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:19 przez sandra2297.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:17:54

nio to dobrze...by pozniej byly nie robil problemo jak wyjdzie bo znam takie przypadki ze wychodzi i nagle mu sie o dziecku przypomina nachodzi itp;/

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:18:38

Cytat
chichotka88
Cytat
Vanitys
Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

To tak, nie miałaś wyboru. Szkoda, że dla dziecka nie potrafił się zmienić. Bo dziecko powinno być dla faceta najważniejsze. Czy jest się razem czy nie...
Mój też był niezłym rozrabiaką, bo już od małego w jakiś pogotowiach, poprawczakach. Ale potrafił sobie poradzić, byłam z Nim zawsze... i się udało:)


nie kazdy ma takie szczescie jak my;)))moj tez od malego..jeszcze by sie okazalo ze sie znaja hehehe

Jeszcze szczęście się do Was uśmiechnie, a może już jest ok? :)

Hehe, może lepiej żeby się nie znali.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:23:44

Cytat
chichotka88
nio to dobrze...by pozniej byly nie robil problemo jak wyjdzie bo znam takie przypadki ze wychodzi i nagle mu sie o dziecku przypomina nachodzi itp;/

No właśnie on jest taki,że ma wyrąbane....Ja mu kontaktów z dzieckiem nie zabraniałam,ale on sam się jakoś nie garnął do tego,żeby przyjść do niej...Jego sprawa,ja nie mam sobie nic do zarzucenia.
Cytat
Vanitys
Cytat
chichotka88
Cytat
Vanitys
Cytat
sandra2297
Zależy za co siedział....Mój były siedział,ale tylko miesiąc za to,że się bronił przed kimś....
A teraz podobno znowu siedzi...Nie wiem za co....A najgorsze jest to,że taki nie był...Mamy razem dziecko.Jak sie Mała urodziła,to nigdy bym nie przypuszczała,że pójdzie siedzieć....Byłam z nim nawet jak już wyszdł ten pierwszy raz...Ale bardzo się zmienił...Zaczął mnie bić i wogóle...zostawiłam go i nie żałuje,bo co miałabym teraz za życie...Nie dosyć,że taki był dla mnie no to znowu coś przeskrobał i tam wrócił....Brak słów...

To tak, nie miałaś wyboru. Szkoda, że dla dziecka nie potrafił się zmienić. Bo dziecko powinno być dla faceta najważniejsze. Czy jest się razem czy nie...
Mój też był niezłym rozrabiaką, bo już od małego w jakiś pogotowiach, poprawczakach. Ale potrafił sobie poradzić, byłam z Nim zawsze... i się udało:)


nie kazdy ma takie szczescie jak my;)))moj tez od malego..jeszcze by sie okazalo ze sie znaja hehehe

Jeszcze szczęście się do Was uśmiechnie, a może już jest ok? :)

Tak,już jest dobrze:) Układam sobie życie na nowo i idzie świetnie:)
Na poczatku jak od niego odeszłam,to miałam nerwice i brałam leki uspokajające ,tak mnie wykonczył,ale wracam już do równowagi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:28 przez sandra2297.

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:31:04

a ile siedzial ten twoj Vanitys>???

Chłopak po odsiadce

04 lis 2011 - 11:32:29

Cytat
Yagoda
Uważam że ok 85-90% mężczyzn po odsiadce to degeneraci, nawet jesli poszli siedzieć niewinnie i przed odsiadką byli normalni to normalni z tamtąd nie wyjdą, niestety przebywanie w takim miejscu krzywi.
Po drugie większosć idzie siedzieć za winność więc w mniejszym czy większym stopniu coś naskrobali a wachlarz wykroczeń jest szeroki. I mało kiedy idzie ktoś siedzieć za darmo.
Niestety ktoś po odsiadce nie jest dobrym kandydatem na męża partnera itp

Jak czytam takie pierdoły, to mnie normalnie krew zalewa. Powiedz mi, kto Ci dał prawo oceniać, kto nadaje się na partnera a kto nie?! Takie szufladkowanie jest nieetyczne! Możesz napisać "moim zdaniem..", ale nie robić z tego jakąś regułę. Normalnie aż mi się ciśnie, żeby napisać coś za co na pewno dostałabym ostrzeżenie i właśnie dlatego się powstrzymam. Weź się dziewczyno zastanów zanim coś napiszesz. Ja mam męża, który był więzieniu zanim go jeszcze poznałam. I był dla mnie idealnym kandydatem na męża, a teraz jest dla mnie idealnym mężem i lepszego nie mogłam sobie wymarzyć! I znam wiele takich par, a założę się, że Ty nawet nie masz podstaw, aby tak pisać, więc radzę przed następną tego typu wypowiedzią zastanowić się najpierw.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do wlosów na ubraniu