Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

55 sekund temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 13 14 -->

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:19:26

jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:20:10

Cytat
rastafarianka
ja nie skreslam takich ludzi , poniewaz wsrod znajomych mam taka osobę.
chlopak siedzial tak naprawdę za nic , no moze za glupotę brata ..
takze warto zwrocic uwage za co ktos tam trafil , a nie skreslac na wstepnie..

mam podobne doświadczenia - znam chłopaka, który ukradł samochód, bo kobieta odeszła do innego, bogatszego a jemu wydawało mu się, że jego niezamożność to powód tego, że ją stracił. Był młody, głupi i siedział za to, ale wyszedł i nic się nie zmieniło, nadal jest miłym, wrażliwym i fajnym człowiekiem.

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:21:07

Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
jagababa123
Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!
no ale sory, o co Ci chodzi, siedzą tam za pieniądze podatników to co może im się należą luksusy? chyba śmieszna jesteś, można żyć tak żeby tam nie pójść i wiele osób tak żyje więc jak jeden z drugim nie potrafi sobie ze sobą poradzić to niech siedzą tam i się cieszą, że nie są w koreańskim więzieniu.

Ja nie mówię w tym moemncie o luksusach tylko o jakich kolwiek warunkach ,, nie mówię ,ze wszedzie ale w wiekszosci ZK nie ma nalezytych warunkow a wiezniowie niewazne czego dokonali , za co tam sa nie sa traktowani nalezycie ! a policja zamiast pomagadac robi rzeczy , ktorych nie zrobili nawet niektorzy z tych , ktorzy ida tam siedziec ! bo z tego co wiem , policja nie ma prawa stosowac przemocy wobec innych , a jednak dosc czesto o tym sie zapomina !
ylisz sie kochana ,wszedzie sa nalezyte warunki ,teraz kryminał to wczasy :) dlaczego wypowiadacie sie na trakie tematy skoro tak naprawde nie wiecie :)

uwierz mi ,że wiem co mówię ... pisałam ,że mój narzeczony właśnie w takim miejscu przebywa , często tam bywam wiec widze i wiem
gdzie bywasz na sali widzen????co ty mozesz wiedziec o kryiminale smimac i sie chce jak czytam takie rzeczy ,pobadz tam kilka dni za sala widzen i pote dopiero pisz ze wiesz jak tam jest :)

skoro widuje sie z narzeczonym to opowiada i mowi mi o wszystkim , prawda ? chyba nie sadzisz , ze mnie oklamuje ... zastanow sie :/ zreszta mamy adwokata , ktory idealnie sie we wszystkim orientuje .
skoro twuj marzeczony jest jakos zle traktowany, to moze jest jakis powod?wiesz nie lubiani sa kapusie itd itd ,bo jesli ktos jest ok normalny to nie jest zle traktowany :)

"Twuj" ?! :/ dziewczyno , to już chyba przesada ;))
mój narzeoczny w celi jest bardzo dobrze traktowany i nie piszę tu o "kolegach " z celi tylko o funkcjonariuszach :) moze Ty mialas jakies niemile doswiadczenia z frajerami i dlatego teraz tak piszesz :))) a traktowanie ludzi gorzej tylko dlatego, ze siedzieli jest moim zdaniem płytkie ! tyle mam do powiedzenia w tej sprawie . !

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:22:32

Cytat
Patruska23
Zależy za co siedział. Mam pewnego znajomego, bardzo miły, przyjazny, opiekuńczy itd. Siedział rok w więzieniu za pobicie gwałciciela.


właśnie sąd w Polsce nie zawsze jest sprawiedliwy , nie raz i nie dwa bywa ze kary są wyższe niz powinny dla nie tych osob co powinny - np - mój chłopak za to ze wymienil sie na telefony z kolegą dostał 4 miesiąc w zawieszeniu na 3 lata + kare grzwyny za to że okazało sie ze telefon kradziony. Teraz jak ukradnie batonika z biedry moze trafic do kicia ;/

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:24:18

Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!
a do kamieniołomów takich, noiech poczują tą karę za którą siedzą a nie z jajkami do góry będą strugać figurki z drewna:) co poniektórzy nazywają to resocjalizacją

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:27:32

Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!


wiktorka88 czy Ty myślisz ?? a gdyby np Twój brat siedział za to ze pobil faceta ktory sie do Ciebie dobierał ?? precyzuj mądrze wypowiedzi bo to aż rani. ! Faktem jest że takich ludzi nalezy tak traktować jesli np znecali sie nad zwierzetami co ostatnio jest powszechne ale nie w kazdym wypadku.

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:29:33

Cytat
jagababa123
Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!
a do kamieniołomów takich, noiech poczują tą karę za którą siedzą a nie z jajkami do góry będą strugać figurki z drewna:) co poniektórzy nazywają to resocjalizacją

znów się zgadzamy:p z mojego doświadczenia wynika że nie ma czegos takiego jak resocjalizacja mało kto się zmienia, ale to zaledwie 1% samych skazanych

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:29:39

Cytat
adrianna_k30
Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
moskol
Cytat
adrianna_k30
Cytat
jagababa123
Cytat
adrianna_k30
Cytat
papatka30
za niewinność nie siedział :) także na wstępie bym go skreśliła:((( Kilka lat temu jak byłam młoda i głupia,miałam klapy na oczach i byłam na zabój zakochana w chłopaku,który był raz po odsiadce,obiecywał,że nigdy więcej tam nie wróci,że się zmieni,a ja ja byłam tak ślepa,że wierzyłam bezgranicznie,dziś słyszę od znajomych,że M......siedzi za kratami poraz kolejny czyli poraz 5 albo 6 więc nie wierzę w cudowną przemianę i nawrócenie facetów po odsiadce.Kiedyś ktoś wsród moich znajomych a właściwie znajomych M....powiedział tak cyt:"....w kiciu jest lepiej niż na wolności,nie trzeba pracować,o nic się martwić,dadzą mi jeść,pić,mam ciepło czego mi trzeba więcej na zimę...? itd."wtedy zrozumiałam,że tacy ludzie się nie zmieniają:((( są to sporadyczne przypadki,kiedy ktoś się nawróci:((( i wtedy skończyłam tę cudowną znajomość z M... i całym tym środowiskiem.Także dziewczyno zanim wejdziesz w to bagno dobrze się zastanów co robisz,bo więziezie uczy tak naprawdę ludzi,a nie ich resocjalizuje:)) znam wiele takich przypadków,ale to moje zdanie a Ty zrób tak jak podpowiada Ci serce:))


Proszę Cię , chyba tylko z głupich opowiadać od kolegów słyszałaś takie bzdury ! Powiedz mi, byłaś tam kiedykolwiek , chociaż raz na jakim kolwiek widzeniu żeby to stwierdzić ? Jakie tam są warunki czasem ciężko jest sobie wyobrazić ! Ja rozumiem ,że za niewinność się tam nie idzie , ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność , bo tam wcale nie jest kolorowo ! wiem ,bo jeżdżę do faceta na widzenia .. tam nikogo nie obchodzi jak się czujesz , czy coś Ci jest czy nie wszyscy mają to tak naprawdę gdzieś . A policja .... o niej wolę się już nie wypowiadać , bo sami notorycznie łamią prawo za któe nikt nie może ich ukarać tak naprawdę !!
no ale sory, o co Ci chodzi, siedzą tam za pieniądze podatników to co może im się należą luksusy? chyba śmieszna jesteś, można żyć tak żeby tam nie pójść i wiele osób tak żyje więc jak jeden z drugim nie potrafi sobie ze sobą poradzić to niech siedzą tam i się cieszą, że nie są w koreańskim więzieniu.

Ja nie mówię w tym moemncie o luksusach tylko o jakich kolwiek warunkach ,, nie mówię ,ze wszedzie ale w wiekszosci ZK nie ma nalezytych warunkow a wiezniowie niewazne czego dokonali , za co tam sa nie sa traktowani nalezycie ! a policja zamiast pomagadac robi rzeczy , ktorych nie zrobili nawet niektorzy z tych , ktorzy ida tam siedziec ! bo z tego co wiem , policja nie ma prawa stosowac przemocy wobec innych , a jednak dosc czesto o tym sie zapomina !
ylisz sie kochana ,wszedzie sa nalezyte warunki ,teraz kryminał to wczasy :) dlaczego wypowiadacie sie na trakie tematy skoro tak naprawde nie wiecie :)

uwierz mi ,że wiem co mówię ... pisałam ,że mój narzeczony właśnie w takim miejscu przebywa , często tam bywam wiec widze i wiem
gdzie bywasz na sali widzen????co ty mozesz wiedziec o kryiminale smimac i sie chce jak czytam takie rzeczy ,pobadz tam kilka dni za sala widzen i pote dopiero pisz ze wiesz jak tam jest :)

skoro widuje sie z narzeczonym to opowiada i mowi mi o wszystkim , prawda ? chyba nie sadzisz , ze mnie oklamuje ... zastanow sie :/ zreszta mamy adwokata , ktory idealnie sie we wszystkim orientuje .
skoro twuj marzeczony jest jakos zle traktowany, to moze jest jakis powod?wiesz nie lubiani sa kapusie itd itd ,bo jesli ktos jest ok normalny to nie jest zle traktowany :)

"Twuj" ?! :/ dziewczyno , to już chyba przesada ;))
mój narzeoczny w celi jest bardzo dobrze traktowany i nie piszę tu o "kolegach " z celi tylko o funkcjonariuszach :) moze Ty mialas jakies niemile doswiadczenia z frajerami i dlatego teraz tak piszesz :))) a traktowanie ludzi gorzej tylko dlatego, ze siedzieli jest moim zdaniem płytkie ! tyle mam do powiedzenia w tej sprawie . ![/quot mi kochana w pudle było bartdzo dobrze:) ale najwidoczniej z twoim cos nie tak skoro az tak ci sie zali jak mu zle,i mysle ze to nie spoorawa gadów tylko wpsółwiezni ,nawet frajer sie tak nie zachowuje ,:) ale poradz mmu zawsze moze starac sie o izolatki :)

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:32:35

Cytat
blackblood
Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!


wiktorka88 czy Ty myślisz ?? a gdyby np Twój brat siedział za to ze pobil faceta ktory sie do Ciebie dobierał ?? precyzuj mądrze wypowiedzi bo to aż rani. ! Faktem jest że takich ludzi nalezy tak traktować jesli np znecali sie nad zwierzetami co ostatnio jest powszechne ale nie w kazdym wypadku.

w takim wypadku też uważam, że brat powinien pójść siedzieć :) emocje trzeba umieć trzymać na wodzy. Mądrzy ludzie nie załatwiają wzytskiego siłą... nie trzeba od razu się bić można stanowczo postawić się lub po prostu porozmawiać, pięści to nie metoda perswazji. A jeśli ktoś nie potrafi panować nad siłą swoją czy emocjami powinien pójść na terapie bo to badzo niebezpieczne jest

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:35:06

Moja kolezanka dosyc bliska rok temu wyszla za feceta, ktory siedzial za tzw "majty" i tez zyje. Ja osobiscie chyba bym sie obawiala ze wroci na zla droge. Niestety nie wierze w moc resocjalizacji tego typu zakladow. No ale z drogiej strony kazdemu nalezy dac szanse.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:37:20

"Twuj" ?! :/ dziewczyno , to już chyba przesada ;))
mój narzeoczny w celi jest bardzo dobrze traktowany i nie piszę tu o "kolegach " z celi tylko o funkcjonariuszach :) moze Ty mialas jakies niemile doswiadczenia z frajerami i dlatego teraz tak piszesz :))) a traktowanie ludzi gorzej tylko dlatego, ze siedzieli jest moim zdaniem płytkie ! tyle mam do powiedzenia w tej sprawie ,,,,,,,>>>>>>> a ja dodam ci jeszcze ze frajerów jest całe zatrzesienie w kryminałach ,:) i zaden funkcjonariusz napewno go zle nie traktuje ,:) ale nawet frajer nie żali sie jak to u zle jest w pudle ,wiec cos nie tak z twoi narzeczonym jest,lepiej go wyciag z tego pudła bo jeszcze zostanie czyjaś narzeczoną :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 09:38 przez moskol.

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:37:48

Cytat
wiktorka88
Cytat
blackblood
Cytat
wiktorka88
jak dla mnie taki co idzie siedzieć powinien spać na zimnym betonie i siedzieć non stop w celi! dostaje jedzenie za moje podatki ma dach nad głową też za moje podatki i jeszcze narzekacie że mają źle! w życiu nie związałabym się z kryminalista bo jesli siedział za pobicie to dla mnie tacy ludzie się nie zmieniają, jak za alimenty to samo brak odpowiedzialności!


wiktorka88 czy Ty myślisz ?? a gdyby np Twój brat siedział za to ze pobil faceta ktory sie do Ciebie dobierał ?? precyzuj mądrze wypowiedzi bo to aż rani. ! Faktem jest że takich ludzi nalezy tak traktować jesli np znecali sie nad zwierzetami co ostatnio jest powszechne ale nie w kazdym wypadku.

w takim wypadku też uważam, że brat powinien pójść siedzieć :) emocje trzeba umieć trzymać na wodzy. Mądrzy ludzie nie załatwiają wzytskiego siłą... nie trzeba od razu się bić można stanowczo postawić się lub po prostu porozmawiać, pięści to nie metoda perswazji. A jeśli ktoś nie potrafi panować nad siłą swoją czy emocjami powinien pójść na terapie bo to badzo niebezpieczne jest
dokładnie, można zawiadomic odpowiednie organy i ewentualnie takiego delikwenta przytrzymać do przyjazdu policji. Nie trzeba mu od razu roztrzaskać ryja bo w czym Ty wtedy jesteś lepszy od niego.

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:39:53

własnie wobec prawa wszyscy jestesmy równi , nie ma równych i równiejszych pobicie to pobicie każdy za to powinien iść do więzienia

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:43:12

Cytat
adrianna_k30
Mój facet właśnie siedzi i NIGDY w życiu bym z Niego nie zrezygnowała, wręcz przeciwnie czekam na Niego , piszę listy , jeżdżę na widzenia i wspieram jak mogę . Nie rozumiem osób , które z góry skreślają kogoś kto siedzi bądź siedział w więzieniu .. każdy w życiu popełnia błędy , najważniejsze jest to czy je zrozumiał i zmienił się ! Naprawdę dla większości odsiadka jest nauczką na resztę życia , a każda z Was pewnie wie ,że tam nie jest kolorowo ... wręcz przeciwnie ,czasami ciężko to sobie wyobrazić .




że tak powiem nie ma się czym chwalić, że ma się faceta w pierdlu, bez wzgledu na to za co tam siedzi czy za cukierka zwinietego ze sklepu czy za cos [powazniejszego. Zasłużył sobie widocznie i tyle. A Tobie moge współczuć tylko że omija cie wiele rzeczy takich jak np. zwykłe przytulanie czy buziak na dobranoc.....

Chłopak po odsiadce

03 lis 2011 - 09:48:34

ja mam pełno znajomych,ktorzy siedzieli i co?-i nic!jeden z moich kumpli zaręczył się z moją koleżanką,jej syna wychowuje jak własnego,gotuje,sprząta,pierze,chodzi na zakupy a do tego ciezko pracuje a z charakteru jest mega świetny!sama bym chciałą takiego faceta:)
ja nic nie mam do tych,ktorzy siedzieli-to normalni ludzie,ktorzy kiedyś popełnili w życiu błąd,ale to nei oznacza że są skreśleni na całe życie jednak mentalnośc u nas w Polsce jest jaka jestmamy te ruchy Rydzyka i te inne dlatego ci ludzie są na przegranej pozycji...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy nie wydaje sie to wam za proste? aukcje za 10 groszy