Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:59:44

Cytat
tereskes85
Cytat
Patruska23
Cytat
zakrecona38
Cytat
afrodyta76
Cytat
Patruska23
Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce
A zgwałcił chociaż tą dziewczynę? Jeśli nie to za co miał siedzieć?


za probe gwaltu...gdyby nie jej chlopak to by ja zgwalcil...

Dokładnie, moim zdaniem ten gwałciciel powinien siedzieć. Jak nie zgwałcił tej dziewczyny to w innym czasie mógł zgwałcić inną.


Mylisz się ( niestety). Za próbę gwałtu nikogo nie wsadzisz do więzienia. Wiem bo mnie to spotkało:/ Miałam wszystko co potrzebne- sprawę zgłosiłam na policje, zrobiłam obdukcję miałam nawet zdjęcie z monitoringu z tego klubu,z którego wracałam więc wiadomo było kogo szukać a policjant powiedział mi, że mogę go jedynie podać o uszkodzenie ciała bo PRZECIEŻ MNIE NIE ZGWAŁCIŁ TYLKO PRÓBOWAŁ


moim zdaniem co misasto to inaczej paytrza...w warszawie wsadza cie za jazde po pijanemu a zas w lodzi dostaniesz tylko mandat./

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:00:16

po tych wszystkich odpowiedziach dochodze do wniosku, że wiekszość siedzi za niewinnośc nie wiem czy wy takie naiwne jesteście czy co

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:01:34

Cytat
nata220
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///

No niestety nie masz racji i nie znasz systemu rygorystki więziennej. W więzieniach są oddziały. Więzień siedzący za zwykłe pobicie nigdy nie zostanie posadzony z więźniem oskarżonym o morderstwo to raz a dwa w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o polskie więziennictwo więzienia są podzielone i w jednym zk siedzą przestępcy z wyrokami za morderstwa gwałty te najgorszego kalibru a w innych drobne przestępstwa kradzieże. Radzę doczytać niż wypowiadać się bezpodstawnie.


hm mam chlopaka ktory siedzial i wcale tak nie jest...siedzial z jakims ktory zabil zone bo go zdradzala...a mo jza pobica...wiec/??tak naprawde to np w netach czy cos pisza glupoty...jak tam jest wie tylko ten kto tam byl......
nikt nie mowi ze jest ktos niewinny...moj mial pobicia...tyle ze inni sie pobija i nic nie maja...a kogos zlapia i mial pecha i tyle....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 11:02 przez zakrecona38.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:05:03

Cytat
zakrecona38
Cytat
nata220
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///

No niestety nie masz racji i nie znasz systemu rygorystki więziennej. W więzieniach są oddziały. Więzień siedzący za zwykłe pobicie nigdy nie zostanie posadzony z więźniem oskarżonym o morderstwo to raz a dwa w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o polskie więziennictwo więzienia są podzielone i w jednym zk siedzą przestępcy z wyrokami za morderstwa gwałty te najgorszego kalibru a w innych drobne przestępstwa kradzieże. Radzę doczytać niż wypowiadać się bezpodstawnie.

co ty chrzanisz ?! miał pecha?! a kto mu kazał kogos pobic? dostał kare adekwatna do czynu i tyle, a ty przestan go usparwiedliwiac przed calym swiatem


hm mam chlopaka ktory siedzial i wcale tak nie jest...siedzial z jakims ktory zabil zone bo go zdradzala...a mo jza pobica...wiec/??tak naprawde to np w netach czy cos pisza glupoty...jak tam jest wie tylko ten kto tam byl......
nikt nie mowi ze jest ktos niewinny...moj mial pobicia...tyle ze inni sie pobija i nic nie maja...a kogos zlapia i mial pecha i tyle....
co ty chrzanisz ?! miał pecha?! a kto mu kazał kogos pobic? dostał kare adekwatna do czynu i tyle, a ty przestan go usparwiedliwiac przed calym swiatem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 11:05 przez modliszka80.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:05:27

ponad 10 lat temu spotykałam się z chłopakiem który siedział w więzieniu (za alimenty) też ślepo wierzyłam, że ludzie się zmieniają, że on jest dobrym człowiekiem itd. Obecnie facet ma siedmioro dzieci (każde z inną kobietą) na żadne nie płaci alimentów, siedzi co jakiś czas w więzieniach za alimenty, za kradzieże itd. Z pewnością znajdzie się ósma kobieta która uwierzy, że on się zmienił.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:05:39

Zależy za co, najłatwiej człowieka osądzać z góry, przyklejać mu łatki, nie ma to jak stereotypy. Ja mam podejście bardziej zdroworozsądkowe. Jak siedział za jakieś konkretne przestępstwo to oczywiście, że NIE. Jednakże niektórzy dostają np. wyrok za drobne wykroczenia, bo policja musi sobie nabić statystyki wtedy TAK! Mam kumpla porządny, studiuje, ale jako kibic bywa prześladowany przez organy ścigania, bo jaśnie nam panujący premier wytoczył kibicom bezsensowną wojnę. Jestem kibicem, bywam regularnie na meczach i nie raz widziałam takie sytuacje gdzie bez powodu się ludzi wyłapuje, np. widziałam sytuację, gdzie zwinęli chłopaka, bo siedział na bilboardzie reklamowym na koronie stadionu, co w tym złego, wielkie mi przestępstwo, kto z kibiców nigdy tego nie zrobił... Walka z kibicami to jest już paranoja. Zamiast morederców łapać to oni sobie gierki z kibicami urządzają, jak ja <cenzura> policji <wrrr>. Niedługo mnie uznają za bandytkę i przymkną, mimo że jestem malutką kobietą, osobą wykształconą, na poziomie, bo im będzie kolejnych osób do statystyk brakowało... Co za kraj :/

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:05:50

Facet po odsiadce beee, bo zdeprawowany, bandyta itp... nie nadaje sie na ojca, meza... a co jak facet ktorego kochasz, masz z nim dzieci, slub pojdzie siedziec? zostawisz go, bo jak to tak z bandziorem byc... ehhh

myslenie zacofanych panienek... najpierw to wypadaloby sie dowiedziec dlaczego siedzial a potem decydowac

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:07:19

Cytat
modliszka80
czasem moze i siedza niewinni ale nie powiesz mi ze wiezienia sa pelne niewinnych osob. sory ale wiem co mówie bo mialam praktyki w ZK.

Tak owszem są pełne ale niestety polskie prawo kuleje i to na wielu szczeblach. Chociażby cóż za sens jest zamykać człowieka w więzieniu za to że nie zapłacił kilku rat kredytów w kwocie powiedzmy 80zł za miesiąc ? Znam przykład że człowiek nie płacił rat i w sumie nie była to wielka kwota ale został skazany na 6 miesięcy więzienia i tutaj wtrącę małą dygresję w zależności od regionu dzienne utrzymanie więźnia to kwota rzędu 100zł wzwyż więc gdzie jest tutaj sens ? 6 miesięcy to jest 180 dni razy 100 zł min co daje nam 18 000 zł a niespłacone raty co najmniej połowę mniejsze. Nie lepiej byłoby takiego człowieka skazać na prace społeczne albo coś w tym rodzaju ? Otóż to właśnie nie bo z tym wiąże się więcej papierkowej roboty lepiej zamknąć w zk. O tutaj mamy odpowiedź dlaczego zk są przepełnione

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:08:09

Cytat
modliszka80
Cytat
zakrecona38
Cytat
nata220
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///

No niestety nie masz racji i nie znasz systemu rygorystki więziennej. W więzieniach są oddziały. Więzień siedzący za zwykłe pobicie nigdy nie zostanie posadzony z więźniem oskarżonym o morderstwo to raz a dwa w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o polskie więziennictwo więzienia są podzielone i w jednym zk siedzą przestępcy z wyrokami za morderstwa gwałty te najgorszego kalibru a w innych drobne przestępstwa kradzieże. Radzę doczytać niż wypowiadać się bezpodstawnie.

co ty chrzanisz ?! miał pecha?! a kto mu kazał kogos pobic? dostał kare adekwatna do czynu i tyle, a ty przestan go usparwiedliwiac przed calym swiatem


hm mam chlopaka ktory siedzial i wcale tak nie jest...siedzial z jakims ktory zabil zone bo go zdradzala...a mo jza pobica...wiec/??tak naprawde to np w netach czy cos pisza glupoty...jak tam jest wie tylko ten kto tam byl......
nikt nie mowi ze jest ktos niewinny...moj mial pobicia...tyle ze inni sie pobija i nic nie maja...a kogos zlapia i mial pecha i tyle....
co ty chrzanisz ?! miał pecha?! a kto mu kazał kogos pobic? dostał kare adekwatna do czynu i tyle, a ty przestan go usparwiedliwiac przed calym swiatem


chyba ksiazek sie naczytalas albo w szkole ci mowili ze jest podzial hehhe kto kazal bic???no ciekawa jestem jakby twoj chlopak zareagowal gdyby do niego startowali z lapami???stal by ???

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:08:15

Cytat
nata220
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///

No niestety nie masz racji i nie znasz systemu rygorystki więziennej. W więzieniach są oddziały. Więzień siedzący za zwykłe pobicie nigdy nie zostanie posadzony z więźniem oskarżonym o morderstwo to raz a dwa w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o polskie więziennictwo więzienia są podzielone i w jednym zk siedzą przestępcy z wyrokami za morderstwa gwałty te najgorszego kalibru a w innych drobne przestępstwa kradzieże. Radzę doczytać niż wypowiadać się bezpodstawnie.

Z PIERWSZA CZESCIA WYPOWIEDZI SIE ZGODZE, CO DO 2-NIEKONIECZNIE, GDYZ KTOS "CIEZSZEGO KALIBRU" PO ODSIEDZENIU CZESCI WYROKU MOZE STARAC SIE OZ MIANE ZK NA NP POLOTWARTY... WIEC CZASEM JEDNAK JEST MIX, ALE NIE W CELI A W ZK.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:08:54

Cytat
Klauduska1212
Facet po odsiadce beee, bo zdeprawowany, bandyta itp... nie nadaje sie na ojca, meza... a co jak facet ktorego kochasz, masz z nim dzieci, slub pojdzie siedziec? zostawisz go, bo jak to tak z bandziorem byc... ehhh

myslenie zacofanych panienek... najpierw to wypadaloby sie dowiedziec dlaczego siedzial a potem decydowac


popieram........
Cytat
catastrophy
Cytat
nata220
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///

No niestety nie masz racji i nie znasz systemu rygorystki więziennej. W więzieniach są oddziały. Więzień siedzący za zwykłe pobicie nigdy nie zostanie posadzony z więźniem oskarżonym o morderstwo to raz a dwa w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o polskie więziennictwo więzienia są podzielone i w jednym zk siedzą przestępcy z wyrokami za morderstwa gwałty te najgorszego kalibru a w innych drobne przestępstwa kradzieże. Radzę doczytać niż wypowiadać się bezpodstawnie.

Z PIERWSZA CZESCIA WYPOWIEDZI SIE ZGODZE, CO DO 2-NIEKONIECZNIE, GDYZ KTOS "CIEZSZEGO KALIBRU" PO ODSIEDZENIU CZESCI WYROKU MOZE STARAC SIE OZ MIANE ZK NA NP POLOTWARTY... WIEC CZASEM JEDNAK JEST MIX, ALE NIE W CELI A W ZK.


tak jak biora np za jakis wybryk do rygorystycznego wiezienia he ponoc u nas najgorszym sa strzelce opolskie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 11:11 przez zakrecona38.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:12:49

w sumie to skoro chcecie byc takie matki Polki to sobie badzcie.
nata220 w Oolsce nie wsadzaja za dlugi:) mam mnostwo znajomych z megaaaaaa dlugami ktorych nie placa i nikomu ciupa za to nie grozi. Komornik owszem ale nie ZK:)

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:14:57

Cytat
modliszka80
w sumie to skoro chcecie byc takie matki Polki to sobie badzcie.
nata220 w Oolsce nie wsadzaja za dlugi:) mam mnostwo znajomych z megaaaaaa dlugami ktorych nie placa i nikomu ciupa za to nie grozi. Komornik owszem ale nie ZK:)

tak jak napisalam wczesniej co miasto to inaczej...u mnie tez chodza za dlugi...ale czesciej maja prace spoleczne
najlepsze jest to jak kazdy sie madruje n temat prawa;))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 11:20 przez zakrecona38.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:19:25

Polecam film LINCZ. Jest na faktach i dokładnie w nim widac jak działa polska policja. Facet nie raz pobil kobiety, ukradl cos, grozil ze zabije, wymachiwal nozem przed twarza a gdy ludzie zglaszali to na policje to policjanci mowili 'a co ty sobie z 60 letnim dziadkiem nie poradzisz' 'my mamy jeden radiowoz, a dzisiaj jest festyn i mamy obowiazek postawic jeden radiowoz na festynie, nic nie mozemy zrobic' wiec 4 facetow wzielo sprawy we wlasne rece i pobili faceta ktory wymachiwal do nich siekiera i zabil psa jednego z nich, grozil zonie i dziecku i rozial mu reke maczetą. Pobili go, zostawili na polu a on umarl. Siedzieli przez kilka tygodni ale pozniej minister sprawiedliwosci sie tym zajal...

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 11:21:13

jeden radiowoz????to gdzie ty mieszkasz hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drodzy czlonkowie portalu "cenne opinie"