Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:25:28

hmmm ciezki temat z jednej strony czemu go skreslac ale z drugiej nie wiadomo czego sie tam nauczyl i na co sie napatrzyl. nie wiem ....

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:28:53

Najlepiej skreslic kogos na samym wstepie, bo byl w wiezieniu.
Jeszcze jest kwestia byl, ale za co.
Moj narzeczony siedzial pol roku za swoje wybryki za malolata. Nic powaznego, ale siedzial i co taki z niego zly czlowiek ?
Teraz ma dwa swoje domy, firme jestemy razem i oczekujemy na przyjscie na swiat naszego synka. Nigdy w zyciu nie poniosl na mnie reki, nigdy nie wyzwal. Jest czlowiekiem "bezkonfliktowym" no do rany przyloz.

Znam jeszcze kilka przypadkow innych i tez faceci wyszli i zyja jak normalni ludzie pracuja i maja rodziny.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:29:13

Cytat
modliszka80
hmmm ciezki temat z jednej strony czemu go skreslac ale z drugiej nie wiadomo czego sie tam nauczyl i na co sie napatrzyl. nie wiem ....


wiec trzeba kogos poznac najpierw a nie odrazu skreslac...czemu ludzie wlasnie tak reaguja???;/

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:30:30

Cytat
zakrecona38
Cytat
modliszka80
hmmm ciezki temat z jednej strony czemu go skreslac ale z drugiej nie wiadomo czego sie tam nauczyl i na co sie napatrzyl. nie wiem ....


wiec trzeba kogos poznac najpierw a nie odrazu skreslac...czemu ludzie wlasnie tak reaguja???;/

no ale czemu ty sie unosisz? chyba taka rekcja jest normalna u normalnych ludzi, niestety bez przyczyny nikt tam nie trafia. uszanuj zdanie innych

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:30:35

przecież to wszystko zależy od: tego, za co siedział, tego jaką ma psychikę, jak zniósł odsiadkę, co wyniósł z więzienia, czy go to zmieniło, jak się teraz zachowuje.
np. tak jak koleżanka wyżej dała przykład za pobicie gwałciciela to faceta bym nie skreśliła, ale jakby poszedł siedzieć za np. kradzież to juz bym nie chciała mieć z nim nic wspólnego

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:31:26

Cytat
olusia4516
Najlepiej skreslic kogos na samym wstepie, bo byl w wiezieniu.
Jeszcze jest kwestia byl, ale za co.
Moj narzeczony siedzial pol roku za swoje wybryki za malolata. Nic powaznego, ale siedzial i co taki z niego zly czlowiek ?
Teraz ma dwa swoje domy, firme jestemy razem i oczekujemy na przyjscie na swiat naszego synka. Nigdy w zyciu nie poniosl na mnie reki, nigdy nie wyzwal. Jest czlowiekiem "bezkonfliktowym" no do rany przyloz.

Znam jeszcze kilka przypadkow innych i tez faceci wyszli i zyja jak normalni ludzie pracuja i maja rodziny.


i za to juz cie lubie;)tak samo jest ciezko z praca dla tkich bo musi byc o niekaralnosci....rozumiem banki czy cos...ale rozne sklepy...nie moga dac im szanse na normalne zycie???
Cytat
beatrx
przecież to wszystko zależy od: tego, za co siedział, tego jaką ma psychikę, jak zniósł odsiadkę, co wyniósł z więzienia, czy go to zmieniło, jak się teraz zachowuje.
np. tak jak koleżanka wyżej dała przykład za pobicie gwałciciela to faceta bym nie skreśliła, ale jakby poszedł siedzieć za np. kradzież to juz bym nie chciała mieć z nim nic wspólnego


nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///
Cytat
modliszka80
Cytat
zakrecona38
Cytat
modliszka80
hmmm ciezki temat z jednej strony czemu go skreslac ale z drugiej nie wiadomo czego sie tam nauczyl i na co sie napatrzyl. nie wiem ....


wiec trzeba kogos poznac najpierw a nie odrazu skreslac...czemu ludzie wlasnie tak reaguja???;/

no ale czemu ty sie unosisz? chyba taka rekcja jest normalna u normalnych ludzi, niestety bez przyczyny nikt tam nie trafia. uszanuj zdanie innych


hm nie unosze sie tylko pytam;)a ciekawei mnie tak swoja droga jak bys ty zareagowala gdyby np stanal w twojej obronie twoj chlopak i wsadziliby go za pobicie...hm?ciekawe jakby ci wtedy ludzie mowili ze to bandyta i ze bez przyczyny tam nie poszedl.....postaw sie w takiej sytuacji...wtedy inaczej bys patrzyla bo to TWOJ chlopak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 10:35 przez zakrecona38.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:35:09

Cytat
Patruska23
Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce
A zgwałcił chociaż tą dziewczynę? Jeśli nie to za co miał siedzieć?

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:36:33

Cytat
afrodyta76
Cytat
Patruska23
Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce
A zgwałcił chociaż tą dziewczynę? Jeśli nie to za co miał siedzieć?


za probe gwaltu...gdyby nie jej chlopak to by ja zgwalcil...

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:37:39

Cytat
zakrecona38
nio tak ale niektorzy nawet nie wiedza za co a juz po kims jada zse jest taki i owaki...ja uwazam ze wiezienie nie zmienia...to ktos sam musi zrozumiec...bo jak moga go zmienic jak posadza np za zwykle pobicie kogos z kims np jak morderca...nagada tam sie z nim i jeszcze gorzej bedzie;///
właśnie o taką zmianę mi chodziło;) bo nie raz nie dwa lądują w więzieniu naprawdę dobrzy ludzie, ale wrażliwi, ze słabą psychiką i wychodzą z niego jako jako źli, bo tyle widzieli i często byli bici, poniewierani i w ogóle.

a dziwisz się, że ludzie tak myślą? jednak w większości przypadków za darmo się w więzieniu nie ląduje, a społeczeństwo ma to do siebie, ze lubi uogólniać więc juz z marszu każdy, kto jest w więzieniu jest zły. grunt to nie przejmować się opinią innych, bo Ty sama wiesz najlepiej jaka jest prawda;)

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:39:30

nie wiem jak by zareagowala i mam nadzieje ze sie nigdy nie przekonam, jesli komus pasuje taka osoba i wie ze jest dobra osoba to niech sobie beda razem. ja uwazam tylko ze nawet jesli trafil tam jako dobra osoba bo stanal w czyjejs obronie to nie znaczy ze taki sam wyjdzie,wszyscy wiemy jaki elemnt tam siedzi wiec wiesz.........

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:39:57

Cytat
zakrecona38
Cytat
afrodyta76
Cytat
Patruska23
Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce
A zgwałcił chociaż tą dziewczynę? Jeśli nie to za co miał siedzieć?


za probe gwaltu...gdyby nie jej chlopak to by ja zgwalcil...

Dokładnie, moim zdaniem ten gwałciciel powinien siedzieć. Jak nie zgwałcił tej dziewczyny to w innym czasie mógł zgwałcić inną.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:40:48

Zakręcona z pewnością twój chłopak siedział w więzieniu,stąd twoje oburzenie.Ale powiem ci tak:nieliczne są przypadki,że ktoś siedział niewinnie.Nieważne za co się trafia do pudła,przebywając wśród degeneratów chcąc nie chcąc staje się im podobnym.Mój ex siedział za kradzież (z głupoty,zrobił to po pijaku,żeby coś komuś udowodnić).I mimo,że w areszcie (nie w więzieniu,bo siedział tylko do sprawy sądowej)spędził tylko pół roku,wyszedł jako zupełnie inny człowiek.
Musisz być bardzo młoda pisząc te głupoty :"oni są sto razy lepsi niż ci niby normalni".A może po prostu sama wywodzisz się z takiego środowiska...Nieważne.To twoje życie i pakuj się w bagno jak chcesz,ale kiedyś wspomnisz moje słowa...
I skoro zadałaś takie pytanie,to czemu najeżdżasz na te,które myślą inaczej niż ty?

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:42:20

Cytat
modliszka80
nie wiem jak by zareagowala i mam nadzieje ze sie nigdy nie przekonam, jesli komus pasuje taka osoba i wie ze jest dobra osoba to niech sobie beda razem. ja uwazam tylko ze nawet jesli trafil tam jako dobra osoba bo stanal w czyjejs obronie to nie znaczy ze taki sam wyjdzie,wszyscy wiemy jaki elemnt tam siedzi wiec wiesz.........

odarzu element...czasem siedza niewinni i ile sie o tym mowi w wiadomosciahc...dostaja pozniej jakies glupie odszkodowanai za to jaka maja teraz latke przylepiona...chodzi mi tylko o to by ich nie skreslac...oni tez a normalni...czasem nawet taki ciebie predzej obroni,nie skrzywdzi niz te normalni niby........

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:42:51

Cytat
rastafarianka
ja nie skreslam takich ludzi , poniewaz wsrod znajomych mam taka osobę.
chlopak siedzial tak naprawdę za nic , no moze za glupotę brata ..
takze warto zwrocic uwage za co ktos tam trafil , a nie skreslac na wstepnie..



Dokładnie. Trzeba zwaracać uwagę na wiele rzeczy. Nie każdy kto siedział to patologia, morderca itp. Znam osobiscie osobę która siedziała za to,że się znalazł w nieodpowiednim miejscu w nie tym czasie,,,

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:43:09

Bez powodów tam nie trafiają . Z drugiej strony każdy zasługuje na drugą szansę... tylko niestety nieliczni potrafią z tej szansy skorzystać i wyjść "na prostą".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drodzy czlonkowie portalu "cenne opinie"