Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

27 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 09:57:30

co sadzicie o chlopakach ktorzy siedzieli w wiezieniu????ciekawia mnie wasze wypowiedzi
bo jak slucham innych to az mnie mdli hehe


<moderacja> korekta tytułu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 10:19 przez moderator.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:01:54

Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:02:24

zależy za co tam siedział

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:03:54

Lepiej się w to nie pchać!!!

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:06:02

Cytat
reese78
Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)
tez tak sadze za niewinnosc tam nie trafili

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:06:21

Zależy za co siedział. Mam pewnego znajomego, bardzo miły, przyjazny, opiekuńczy itd. Siedział rok w więzieniu za pobicie gwałciciela.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:08:24

Cytat
reese78
Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)

a czemu tak uwazasz???MAM PYTANIE DO WSZYTSKICH:czemu kazdy skresla kogos kto siedzial???przeciez to normalny czlowiek...nie mowie tu o jakis mordercach;/
Cytat
Patruska23
Zależy za co siedział. Mam pewnego znajomego, bardzo miły, przyjazny, opiekuńczy itd. Siedział rok w więzieniu za pobicie gwałciciela.

nio lwasnie mily opiekunczy i kazdy go pewnie skresla bo siedzial



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 10:09 przez zakrecona38.

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:14:35

Cytat
zakrecona38
Cytat
reese78
Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)

a czemu tak uwazasz???MAM PYTANIE DO WSZYTSKICH:czemu kazdy skresla kogos kto siedzial???przeciez to normalny czlowiek...nie mowie tu o jakis mordercach;/
Cytat
Patruska23
Zależy za co siedział. Mam pewnego znajomego, bardzo miły, przyjazny, opiekuńczy itd. Siedział rok w więzieniu za pobicie gwałciciela.

nio lwasnie mily opiekunczy i kazdy go pewnie skresla bo siedzial


Tak, ludzie inaczej patrzą już na niego. A przecież postąpił dobrze. Chyba nikt by nie chciał, by gwałciciel skrzywdził dziewczynę. On bronił swojej dziewczyny i został odrzucony przez znajomych jak i przez nią. Jak siedział w więzieniu to ona go zostawiła. Stracił wiarę w ludzi

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:18:17

Sądzę,że mimo wszystko nie warto...

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:18:57

Cytat
Patruska23
Cytat
zakrecona38
Cytat
reese78
Bez powodu tam ne trafili ;p sądzimy,że to nie jest dobry materiał na przyszłych mężów i ojców naszych dzieci ;)

a czemu tak uwazasz???MAM PYTANIE DO WSZYTSKICH:czemu kazdy skresla kogos kto siedzial???przeciez to normalny czlowiek...nie mowie tu o jakis mordercach;/
Cytat
Patruska23
Zależy za co siedział. Mam pewnego znajomego, bardzo miły, przyjazny, opiekuńczy itd. Siedział rok w więzieniu za pobicie gwałciciela.

nio lwasnie mily opiekunczy i kazdy go pewnie skresla bo siedzial

i walsnie nie lubie takich ludzi co odrazu traktuja kogos inaczej bo siedzial!!!;/ ja nawet bardziej za takimi jestem;)taki ma swoje zasady...inaczej podchodzi do zycia..a ci niy normalni tez moga cos nam zrobic...takie ciche wody;/gosciu pewnie w wiezieniu mial dobrze za takie cos;)a gwalciciel tez siedzial???


Tak, ludzie inaczej patrzą już na niego. A przecież postąpił dobrze. Chyba nikt by nie chciał, by gwałciciel skrzywdził dziewczynę. On bronił swojej dziewczyny i został odrzucony przez znajomych jak i przez nią. Jak siedział w więzieniu to ona go zostawiła. Stracił wiarę w ludzi
i walsnie nie lubie takich ludzi co odrazu traktuja kogos inaczej bo siedzial!!!;/ ja nawet bardziej za takimi jestem;)taki ma swoje zasady...inaczej podchodzi do zycia..a ci niy normalni tez moga cos nam zrobic...takie ciche wody;/gosciu pewnie w wiezieniu mial dobrze za takie cos;)a gwalciciel tez siedzial???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 10:20 przez zakrecona38.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:19:52

ja nie skreslam takich ludzi , poniewaz wsrod znajomych mam taka osobę.
chlopak siedzial tak naprawdę za nic , no moze za glupotę brata ..
takze warto zwrocic uwage za co ktos tam trafil , a nie skreslac na wstepnie..

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:21:15

Cytat
16531
nie chcialabym takiego....



pomocy

http://szafiarenka.pl/47/4801588/nietypowa-metamorfoza-pomocy.html



a znasz takiego jakiegos/??oni sa naprawde sto razy lepsi niz ci niby normalni

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:22:23

Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce

Chłopak po odsiadce

02 lis 2011 - 10:25:04

Cytat
Patruska23
Najlepsze jest to, że znajomy siedział, a gwałciciel nie. Wszystkiego się wyparł i został uniewinniony. Takie mamy prawo w Polsce


nio nasza polska;D smieszni sa....
dlaczego mi sie zmienil tytul watku???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 10:25 przez zakrecona38.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drodzy czlonkowie portalu "cenne opinie"