Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, dlaczego osoby które mają coś z Włoch, Anglii czy innych państw , miast po zza granicami Polski ogłaszają to w opisach danych ubrań ? Cena jest kolosalnie wieksza, ale tylko dlatego, że nie jest z Polski.
Ubranie, buty czy inne rzeczy na całym świecie są takie same, a podwyższanie ceny tylko dlatego , że jest z Włoch to jakaś paranoja. Jeśli nawet coś takiego kupie, nie bede miała przypisanej karteczki, że np. sweterek jest zza granicy. Nie robi to żadnej różnicy przynajmniej dla Mnie.

PS ; Na marginesie mam osobę która jest zza granicami Polski i tak naprawde te wszystkie ubrania i buty cenowo nie różnią sie od Polskich produktów, a przynajmniej cenowo.
dodaje zdjęcia dwóch sukienek (podobnych) jedna z wbudowanym naszyjniekiem a druga długa na letnie dni, kupione za 3-5 euro na włoskim targu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 13:47 przez paulancia.

Oj nie powiedziałabym,sama mam parę rzeczy z innych państw i wcale nie wymagam kolosalnych sum. Np. Mam sukienkę z Włoch za 20zł. :) To zależy od osoby, która sprzedaje tzn. jak bardzo chce na danej rzeczy zarobić.

Cytat
marteczkaf1
Oj nie powiedziałabym,sama mam parę rzeczy z innych państw i wcale nie wymagam kolosalnych sum. Np. Mam sukienkę z Włoch za 20zł. :) To zależy od osoby, która sprzedaje tzn. jak bardzo chce na danej rzeczy zarobić.

Ja nie naspisałam że wszystkie, dziewczyny takie są, ale bardzo duza wiekszosc ma napisane to w opisach jak by to były wielkie perły a tak na prawde i prawdopodobnie mogą byc zakupione również na targu jak to sie robi w polsce.

a kilka rzeczy swoich włoskich firy rinascimento i pod wzgledem jakosci niema porownania do polskich rzeczy sa duzo lepsze

najbardziej mnie śmieszy ja te wszystkie dziewczyny sprzedają "platformy nude" oraz inne za 100 zł, czasami mniej ale cena zwykle jest większa jak 70 zł z primarka gdzie one tam w promocji kosztują 6 funtów.
Nie będę już nic mówić o reszcie ubrań z tego sklepu.

Cytat
BLEBLEBLE71
a kilka rzeczy swoich włoskich firy rinascimento i pod wzgledem jakosci niema porownania do polskich rzeczy sa duzo lepsze
Bo? Inna przędza bawełny? ,szew prostszy niż w polskich firmach? Przecież na całym świecie i tak w fabrykach pracują Chińczycy ;D To jak ktoś się przykłada do pracy, a nie marka świadczy o jakości produktu.

ee mnie robi czy to z włoch czy made in china :)

Cytat
marteczkaf1
Cytat
BLEBLEBLE71
a kilka rzeczy swoich włoskich firy rinascimento i pod wzgledem jakosci niema porownania do polskich rzeczy sa duzo lepsze
Bo? Inna przędza bawełny? ,szew prostszy niż w polskich firmach? Przecież na całym świecie i tak w fabrykach pracują Chińczycy ;D To jak ktoś się przykłada do pracy, a nie marka świadczy o jakości produktu.

Nie prawda ;) wiadomo wszem i w obec że są lepsze i gorsze firmy, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

ja własnie nie wiem dlaczego ubrania czy buty zza granicy sa niby lepsze, tesciowa robi na włoskim targowisku 6 lat i co by nie przywiozła made in china, made in italy ale przeliczając na polskie ceny to kosztuje 10-20 zł, nawet kupiła mi ostatnio kopertówkę myślę że dość ciekawa, za 1 euro. Dziewczyny na szafie chcą od 10 zł w zwyż


Cytat
Gabulek

Bo? Inna przędza bawełny? ,szew prostszy niż w polskich firmach? Przecież na całym świecie i tak w fabrykach pracują Chińczycy ;D To jak ktoś się przykłada do pracy, a nie marka świadczy o jakości produktu.

Nie prawda ;) wiadomo wszem i w obec że są lepsze i gorsze firmy, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.[/quote]

a wynika to z pracy ludzkiej a nie dlatego,że jest to taka a taka firma ;) to ludzie pracują na opinię danej firmy

za podróż sobie liczą ;p chyba, że zamawiają, a przesyłki są drogie..

Cytat
marteczkaf1
Cytat
Gabulek

Bo? Inna przędza bawełny? ,szew prostszy niż w polskich firmach? Przecież na całym świecie i tak w fabrykach pracują Chińczycy ;D To jak ktoś się przykłada do pracy, a nie marka świadczy o jakości produktu.

Nie prawda ;) wiadomo wszem i w obec że są lepsze i gorsze firmy, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

a wynika to z pracy ludzkiej a nie dlatego,że jest to taka a taka firma ;) to ludzie pracują na opinię danej firmy[/quote]
tak od pracy ludzkiej ale firmy z większym kapitałem i tzw. "szanujące się firmy" czyli te z odpowiednimi certyfikatami, mające swoją historię założenia najczęsciej po roku 45 inwestują w tkaniny lepsze jakościowo. Zawsze jest bawełna i bawełna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny pomóżcie!