Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

26 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:52:46

DZIEWCZYNY CHODZI O TO ZE MOJ CHLOPAK MA WOLNY DOM PONIEWAZ JEGO RODZICE WYCHODZA NA IMPREZE I ICH NIE BEDZIE W DOMU :)

CHCIALABYM SPEDZIC Z NIM ROMANTYCZNEGO SYLWESTRA .. KOLACJA SWIECE KAPIEL FILM TANCE PRZYTULANCE ZEBY TO BYLO COS WYJATKOWEGO ! A ON CCHE ZAPROSIC SOBIE KOLEGOW I ZEBYM JA BYLA TEZ Z NIM :(( EHH PRZYKRO MI BO NIEWIEM CO MAM MU POWIEDZIEC ZEBY SIE ZGODZI BARDZO MI NA TYM ZALEZY .
ON MOWI ZE TERAZ JESTESMY MLODZI I MAMY SIE BAWIC A NA TAKIE RZECZY TO BEDZIEMY MIEC CZAS TZN NA TAKIE KOLACJE I WOGOLE
JA MAM 18 LAT A ON 19 . CO ROBIC :(

<moderacja - wyłącz CAPS LOCK – to traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz!!!>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 09:45 przez moderator.

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:54:09

a może ty dostosuj sie do niego? dlaczego to on MUSI zmienic plany?
wyszalejcie sie w sylwestra czułą kolacyjke zrobicie innym razem i każdy będzie zadowolony

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:55:49

ale to zawsze na jego wychodzi .. a tez bym chciala zeby pomyslal o mnie .. to ja zawsze mu odpuszczam

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:56:00

tez mam ochotę na takiego sylwestra..

<moderacja - spam> pomoz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 09:44 przez moderator.

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:57:03

wybawcie się w Sylwestra, taki wieczór przecież możecie urządzić sobie przy każdej innej okazji, lub bez niej :)

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:58:48

ale mi zalezy zeby to bylo w sylwestra zeby to bylo cos wyjatkowego a nie ze on zaprosi kumpli a jak bede siedziec a oni beda pic ...

SYLWESTER POMOZCIE :((

25 paź 2011 - 23:59:12

wybacz, ale moze to dziwne, ale zgadzam sie z Twoim chlopakiem, wyszalejcie sie, poki mozecie. Ja mam chlpaka, 19 lat, sylwestra pewnie spedzimy we dwoje, bo oczywiscie on tak chce,a ja nie pamietam juz kiedy ostatni raz sie bawilam z grupa znajomych... a romantyczna kolacje mozecie zrobic zawsze, albo nastepnego sylwka we dwoje;d


no i zaproponuj, ze moze tez Twoi znajomi wpadna?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 00:00 przez sylwiiax.

SYLWESTER POMOZCIE :((

26 paź 2011 - 00:00:22

to ja myślałam,że w sylwestra to się bawi do białego rana,tańce hulanki i swawole... ja bym odpuściła z tą kolacyjka, przecież równie dobrze na jego urodziny możesz coś takiego zorganizować ;)

SYLWESTER POMOZCIE :((

26 paź 2011 - 00:02:36

no tak ale my zadanko mam wolny dom on czy ja i dlatego jest fajna okazja zebysmy go spedzili we dwoje

SYLWESTER POMOZCIE :((

26 paź 2011 - 00:05:17

Cytat
miczka403
no tak ale my zadanko mam wolny dom on czy ja i dlatego jest fajna okazja zebysmy go spedzili we dwoje
no ale co to za sylwester? kąpiel i tance przytulańce? kurde ja bym takiego nie chciała :D
znajdzcie jakis kompromis, zmuszony do takiego sylwestra raczej nie będzie sie dobrze bawić

SYLWESTER POMOZCIE :((

26 paź 2011 - 00:07:40

Cytat
miczka403
ale mi zalezy zeby to bylo w sylwestra zeby to bylo cos wyjatkowego a nie ze on zaprosi kumpli a jak bede siedziec a oni beda pic ...

to zaproś też swoich znajomych ;)
ja bym nie chciała spędzić takiego sylwestra, mam 18 lat i byłoby mi zwyczajnie szkoda ze moi znajomi świetnie się bawią na jakiejś imprezie :D owszem, lubię kolacje we dwoje, ale przy innej okazji, urodziny, rocznica, kolejny miesiąc, cokolwiek :)
Cytat
oryginal
Cytat
miczka403
no tak ale my zadanko mam wolny dom on czy ja i dlatego jest fajna okazja zebysmy go spedzili we dwoje
no ale co to za sylwester? kąpiel i tance przytulańce? kurde ja bym takiego nie chciała :D
znajdzcie jakis kompromis, zmuszony do takiego sylwestra raczej nie będzie sie dobrze bawić

też tak myślę, ciągle by pewnie myślał jak tu się wyrwać, mógłby być zdenerwowany/zirytowany i też wcale nie musiałby być to miły wieczór ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 00:08 przez vooy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przywitajcie sie . Jestem nowa na szafie