Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

21 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

49 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 09:42:52

Proponuję inwestować w fundusze inwestycyjne - w linku znajdziecie porównanie tych najbardziej opłacalnych w Polsce. Fundusz wprawdzie nie jest tak pewny i bezpieczny niż lokata ale może zaoferować kilkukrotnie wyższe zyski.
A na lokacie nie zarobicie przecież więcej niż 2-3 % w skali roku ...
Pozdrawiam.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 09:50:46

Cytat
madzwocho
ja pieniądze wymieniam na obcą walutę - euro funty, potem mi się nie chce ich chdozić odmieniać i takim sposobem mi się już trochę uzbierało :)

tylko ze wtedy marnuje sie kase na sprzedaz-kupno walut wiec nie wiem czy to takie oszczedzanie ;)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 10:01:03

Ja jakiś czas temu założyłam konto oszczędnościowe :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 10:02:31

mam skarbonke i 5 zl jak mam to tam wkladam czyli racze codziennie , nie oszczedzam na przyjemnosciach bo na czym to zycie polega .. tzreba sobie umilic czas:) pozatym nie potrafie ku[poac drogich ubran , moj max to tenisowki za 269 z;l ale to jednorazowo bo tak to raczej ubieram sie tanio . np bluzka 20-30 zl spodnie 40-50 zl albo w lumpeksach szperam :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 10:05:10

ja założyłam sobie konto smart server w Ing , jak np płace w sklepie 2,3 zł to bierze mi z konta kolejne 2,7 zł na to kkonto smart server, ustalasz sobie ile procent ma ci przelewać, tych złotówek które bierze nawet nie zauważam a ostatnio potrzebowałam kasę i okazało się że mam ok 200 zł :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

26 maj 2014 - 10:09:13

Pracuje nad tym ! :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 12:20:48

ja mam ogromną skarbonkę, której się nie da otworzyć i każdego dnia wrzucam tyle pieniędzy ile uważam za słuszne:)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 12:26:22

ja po prostu nie wydaję na niepotrzebne rzeczy, zostawiam pieniądze na koncie i się zbierają :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 12:28:13

ja mam konto w ing i oszczedzam przy kazdej transakcji placenia karta.ustawilam sobie zaokraglenie do 5 zl.miesiecznie 300 zl zostaje na tym koncie.
kiedys stosowalam metode dostaje wyplate, place rachunki, i to co zostaje dziele przez ilosc dni do nastepnej wyplaty.jesli na dzien moglam wydac np 50 zl.a wydawalam 30 to te 20 odkladalam.jak cos wypadlo nieprzewidzianego to szlo z tej odlozonej juz kasy.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 13:40:44

też kupiłam sobie skarbone :) kupuje mniej ciuchów a jak coś sprzedam pieniążki wrzucam do skarbonki, nie ma otworu więc nie wyciągnę nic z niej :) rozbiję ją dopiero na święta :)

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 13:54:38

Rzadko kupuję nowe ubrania, zawsze zastanawiam się nad tym czy będę je często nosiła i czy mam z czym. Jeśli nie, nie kupuję. Oprócz tego wolę lumpeksy od sieciówek, bo ubrania są lepszej jakości i kosztują grosze.

Woda Saguaro, bułki po 17 groszy z supermarketu, owoce i warzywa na targu. Żele pod prysznic Isana, szampony naturalne produkowane w Polsce, raz na ruski rok jakiś tusz w Rossmanie -49% bo rzadko używam.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

14 lip 2014 - 13:56:17

Rzadko kupuję nowe ubrania, zawsze zastanawiam się nad tym czy będę je często nosiła i czy mam z czym. Jeśli nie, nie kupuję. Oprócz tego wolę lumpeksy od sieciówek, bo ubrania są lepszej jakości i kosztują grosze.

Woda Saguaro, bułki po 17 groszy z supermarketu, owoce i warzywa na targu. Żele pod prysznic Isana, szampony naturalne produkowane w Polsce, raz na ruski rok jakiś tusz w Rossmanie -49% bo rzadko używam.

Jestem zadowolona z tego, że mało wydaję, bardziej mnie uszczęśliwia oszczędzanie niż kupowanie nowych rzeczy a produkty które kupuję są dobrej jakości.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

27 sie 2014 - 10:40:36

moim zdaniem najlepszy sposób na oszczędzanie to wrzucanie pieniędzy na http://www.finansowy-portal.com.pl/ wtedy szkoda nam jej zamknąć a pieniędzy nam przybywa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 15:14 przez sznur.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

08 wrz 2014 - 08:57:50

Ja zrobiłam sobie skarbonkę w z puszki po kawie i wrzucam co jakiś czas parę gorszy. Spożywkę kupuję an frisco to też mam jakieś tam oszczędności i więcej czasu przy okazji.

Sposoby na mądre oszczedzanie???

18 wrz 2014 - 22:20:04

ograniczam rzeczy, bez ktorych mozna zyc, czyli np jedzenie poza domem ( o lie nie szkoda mi czasu na gotowanie w domu), kase na taksówkach mozna oszczedzac, bo autobusy tez pozwala przemieszczac sie szybko, kase na karach rozmaitych...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Radom -wszystkie dziewczyny :-)