Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:44:55

oczko rowniez jest na drugim ramieniu.plus caly swetre jest zmechacony i posiada klaki psa lub kota,sama nie wiem:)

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:45:31

Cytat
MissNothing92
Cytat
Aleks6292
kom.odwetowe są teraz usuwane
widocznie nie są, bo właśnie dzisiaj dostałam taką wiadomość od szafy, żebyśmy się dogadały...
wystawiłaś tamtej dziew.koment.nie sprawiedliwy,Teraz ty powinnaś jej zwrócić kase a ona twój towar.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:47:02

ja dostalam takie lipy odwetowe ;/ pisalam kilkakrotnie do adm i nie dostalam ZADNEJ odpowiedzi

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:47:42

ja tak wysałam na wymiankę swoją sukienkę w idelnym stanie, z której była zachwycowa, a ja jakąś podziurawioną szmatę. W odwecie dostałam negatywa w którym nie było mowy o mojej sukience, tylko o tym, że ja ponoć ją obrażam mówiąc że jej ciuch miał jakieś wady, mimo innego rozmiaru niż opisany i uwidocznionych dziur na zdjęciu. Ponoć zrobiłam je sama, pewnie w warszawie przez którą szła paczka.. chore! Administracja na moją prośbę o skasowanie mojego niesłusznego negatywa, skasowała również jej. Jaki w tym sens? Laska będzie nadal oszukiwać ludzi!

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:47:55

wlasnie dzis bylam zmuszona wystawic negatywny jednej dziewczynie
i spodziewam sie ze dostane taki sam w zemscie
no...chyba ze dziewczyna okaze sie ok
ale jesli zataila wady ciucha i podala zle wymiary to o jej uczciwosci chyba nie mozna mowic?

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:50:26

Cytat
Aleks6292
Cytat
MissNothing92
Cytat
Aleks6292
kom.odwetowe są teraz usuwane
widocznie nie są, bo właśnie dzisiaj dostałam taką wiadomość od szafy, żebyśmy się dogadały...
wystawiłaś tamtej dziew.koment.nie sprawiedliwy,Teraz ty powinnaś jej zwrócić kase a ona twój towar.

czemu uważasz że niesprawiedliwy? czekałam na pieniądze ponad 2 tygodnie, kiedy poprosiłam o potwierdzenie nadania dostałam taki na którym nie było widać daty, a jak kasa doszła na moje konto okazało się, że mamy konta w tym samym banku więc przelew szedł maksymalnie 1 dzień, mimo, że dziewczyna zarzekała się, że wysłała już dawno... potem bardzo niegrzecznie domagała się, żebym natychmiast wysłała jej bluzkę bo jej się spieszy... myślę, że miałam powody żeby wystawić nawet negatywa, a wystawiłam tylko neutrala
dodam jeszcze, że wystawiła mi negatywa dopiero po 2 miesiącach i napisała, że bluzka była znoszona... jakoś wcześniej tego nie zauważyła



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 16:54 przez MissNothing92.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:51:17

Cytat
barbasia330
wlasnie dzis bylam zmuszona wystawic negatywny jednej dziewczynie
i spodziewam sie ze dostane taki sam w zemscie
no...chyba ze dziewczyna okaze sie ok
ale jesli zataila wady ciucha i podala zle wymiary to o jej uczciwosci chyba nie mozna mowic?

Proszę Cie, nie łudź się!. Na moją wymiane dziewczyna pisała że jest zachwycona a dostałam w odwecie negatywa, bo napisałam jej że jej ciuch był używany, innego rozmiaru i do tego z dziurami.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:52:12

Dziewczyny!
Jeśli uważacie, że dana dziewczyna was oszukała i powinna dostać negatyw DAJCIE JEJ GO! Nie martwie się, że ona wam również taki da!
Po prostu na stronie o mnie napiszcie za co trzymałyście negatyw i najlepiej jakoś to udowodnijcie, że nie wy byłyście winne, np dawając zdjecia potwierdzające jaką 'szmatę' otrzymałyście w linku.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:52:36

mi administratorzy zablokowali na 1,5 miesiąca mozliwośc sprzedaży po tym jak szafiarka (niezweryfikowana i bez komentarzy) wystawiła mi lipę i nie pomogły żadne tłumaczenia z mojej strony, tak więc wszystko jest mozliwe

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:55:48

Cytat
MissNothing92
Cytat
Aleks6292
Cytat
MissNothing92
Cytat
Aleks6292
kom.odwetowe są teraz usuwane
widocznie nie są, bo właśnie dzisiaj dostałam taką wiadomość od szafy, żebyśmy się dogadały...
wystawiłaś tamtej dziew.koment.nie sprawiedliwy,Teraz ty powinnaś jej zwrócić kase a ona twój towar.

czemu uważasz że niesprawiedliwy? czekałam na pieniądze ponad 2 tygodnie, kiedy poprosiłam o potwierdzenie nadania dostałam taki na którym nie było widać daty, a jak kasa doszła na moje konto okazało się, że mamy konta w tym samym banku więc przelew szedł maksymalnie 1 dzień, mimo, że dziewczyna zarzekała się, że wysłała już dawno... potem bardzo niegrzecznie domagała się, żebym natychmiast wysłała jej bluzkę bo jej się spieszy... myślę, że miałam powody żeby wystawić nawet negatywa, a wystawiłam tylko neutrala
no sorki nwm jak tam było miedzy wami ,

komentarze odwetowe

24 paź 2013 - 23:54:18

Hej .:) wymienialam sie na spodnie za mgielke i podklady.pzysszly spodnie . wyiay sa ok tylko pani nie dodala ze to sa dziciece spodnie. jak wiecie dzieciece kroje sa proste w biodrach więc to duza róznica :) wystawilam neutralny w strone dobrego . po czym pani zglosila sprawe do administracji ok no przeciez moze , ale nie w tym sęk. ja dostaalam taki sam komentarz. neutralny . napisala ze bluzka za duza na xs a przeciez bylo napisane ze to s-ka a krój oversize mgiełka ... i nie pytala o wymiary,,, bluzka przestala sie podobac dopiero jak napisalam neutralny :( co mam zrobic zglosilam sprawe do administracji . myslicie ze zrobia cos z tym?:( mialam racje ze wystawilam neutralny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY DORADŹCIE !