Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

24 minut temu

tabernakula sklep

48 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:26:45

Nie do końca rozumiem sposób w jaki administracja Szafy "radzi sobie" z komentarzami odwetowymi. Jedna dziewczyna była nieuczciwa i dostała komentarz neutralny lub negatywny, w zamian za to wystawiła tej drugiej negatywa, bo chciała się zemścić. To się tutaj często zdarza, a administracja pisze tak: "Wzywamy obie Panie do porozumienia i rozwiązania sprawy polubownie.Jeśli się Panie porozumieją komentarze mogą zostać usunięte za zgodą obu Pań". Czy to ma jakiś sens?
Takie rozwiązanie sprawia, że nieuczciwa szafowiczka czuje się bezkarnie i może dalej oszukiwać, bo na jej koncie nie ma komentarza, który może ostrzec inne użytkowniczki. Co o tym myślicie?

Edit:
Dzisiaj otrzymałam odpowiedź w mojej sprawie, prosiłam o usunięcie odwetowego komentarza, w efekcie wyszło na to, że jeśli ta nieuczciwa w stosunku do mnie dziewczyna potwierdzi, że wystawiła mi negatywa w zemście to wtedy mi go usuną... Ręce mi opadły. A naprawdę po przeczytaniu naszej prywatnej rozmowy nie jest trudno wywnioskować, że to ona jest nieuczciwa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 15:58 przez MissNothing92.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:29:01

ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:29:35

to samo...:/ :)

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:31:28

kom.odwetowe są teraz usuwane

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:38

no ja wlasnie teraz mam taka sytuacje...dostalam swteer w stanie" bdb " ,zdjecie ponizej i administracja napisala wlasnie tak jak Ty zacytowalas...zebysmy sie porozumialy...oczywiscie dostalam odwetowy kometarz i moim zdaniem to mi powinni go anulowac a nie jej.......



komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:45

jeszcze na moim starym koncie spotkała mnie taka sytuacja, że szafowiczka czekała, aż wystawie jej pozytywny komentarz po wymianie i dopiero wtedy wystawiła negatywa, bo przesyłka doszła do niej uszkodzona. To już jest szczyt chamstwa... zamiast napisać do mnie i spróbować się dogadać wolała to zalatwić w tak śmieszny sposób, a przecież wiadomo, że nikt nie ma wpływu na to jak poczta traktuje paczki

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:50

No to jest niestety beznadziejny sposób. Tak jak powiedziałaś, każdy może czuć się bezkarny...
W takim wypadku, jak dostaniesz jakieś szmaty zamiast ubrań nawet nie możesz wystawić negatywnej opinii Szafowiczce, bo ta zaraz zszarga twoją.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:34:47

Nawet jak mi cos nie pasuje to sIe 10 razy zastanawiam jaki komentarz wystawic bo czasami nie warto ryzykowac . Jak mam sie wstydzic lipy (w odwecie)za bluzke ktora kosztowala 10 zl to wole wystawic pozytywny .

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:34:56

Cytat
Aleks6292
kom.odwetowe są teraz usuwane
widocznie nie są, bo właśnie dzisiaj dostałam taką wiadomość od szafy, żebyśmy się dogadały...

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:35:25

Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:37:09

Cytat
zrakowska
Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.
mam to samo..:(

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:01

Cytat
PerfumyiStyl
Cytat
zrakowska
Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.
mam to samo..:(
też znam ten ból, nie wystawiają komentarzy i nie pomaga nawet przypomnienie się

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:40

Napisz jeszcze raz do administracji, że Ty wywiązałaś się z transakcji, a druga strona nie i dlatego dostała negatywny komentarz, a Tobie wystawiła taki ze złości i nie masz sobie nic do zarzucenia, więc chcesz aby Tobie usunięto 'lipę',a tamta została.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:42

jak Wam sie podoba moj sweter?

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:43:57

Cytat
catherinaaa
no ja wlasnie teraz mam taka sytuacje...dostalam swteer w stanie" bdb " ,zdjecie ponizej i administracja napisala wlasnie tak jak Ty zacytowalas...zebysmy sie porozumialy...oczywiscie dostalam odwetowy kometarz i moim zdaniem to mi powinni go anulowac a nie jej.......
chyba trochę przesadzasz. Widać ze tu poszło oczko. Sprzedająca mogła tego nie zauważyć albo sama mogłaś je zrobić np przymierzając. Nie jest to jakaś wielka wada, trzeba się z tym liczyć kupując używane rzeczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY DORADŹCIE !