Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:30:21

W mojej klasie jest dziewczyna na którą wszystkie patrzymy z zazdrością.
Jest drobniutka - szczupła i filigranowa, ma piękną cerę, idealny uśmiech, duże oczy, piękne włosy..
do tego genialnie się ubiera, wszystko pięknie na niej leży (gdybym miała takie same ciuchy pewnie już by mi się nie podobały, bo na mnie wyglądałyby pospolicie). Ma mnóstwo znajomych, fajnego faceta.. trudno mi opisać słowami jakie wrażenie ona robi na otoczeniu.
A przecież zdjęcia nie wkleję. A najgorsze że ona zna faceta za którym szaleję, spędzają razem dużo czasu bo są w jednej Ekipie.
Laska ma wszystko o czym zawsze marzyłam.
Ale mimo to że jej zazdroszczę to ją lubię, jest miła, da się z nią pogadać..
Czuję się przez nią brzydka, nieciekawa i ta bolesna świadomość że nigdy jej nie dorównam, zawsze będę taka jak teraz..
Dziewczyny, może też macie podobne sytuacje?
Nie chodzi już o to że uważam się za nieładną, bo nie jest źle.. ale w porównaniu z nią nie mam szans.
Nie wiem co robić, jestem skazana codziennie w szkole z nią przebywać a to mnie dołuje.
A jeszcze mi powiedziała kiedyś że mam sobie dać spokój z tym facetem z jej ekipy bo on nie chce z nikim być.
Z nią pewnie by chciał gdyby była wolna.. ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 16:18 przez straciatella1992.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:44:24

chyba w każdej szkole klasie jest taka osoba ;)
nie przejmuj się i ją olej uwydatnij to co w tobie jest fajne a nie zwracasz uwagę na nia ;)
powodzenia;)

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:45:26

ojj trudna sprawa ale nic nie możesz zmienić ...
tak juz musi być

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:45:32

Każdy ma inny gust. Jednemu facetowi może się podobać, a innemu nie. Nie ma co zazdrościć i wziąć się w garść:) Głowa do góry, pierś do przodu i musisz uwierzyć w siebie!:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:45:50

zazdrosc to zła cecha ;P hehe

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:48:35

hmm ja nigdy nie miałam takiej sytuacji,są ładne dziewczyny do których ciagną wszyscy,ale nie mozesz się tak przejmować,głowa do góry

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:48:41

oj tam,to że jest ładna nie znaczy że każdemu się podoba;) każdy ma inny gust , dla innego Ty możesz być ładniejsza,nie ona :) ne ma co i trzeba zaakceptować siebie !

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:50:20

zadreczysz sie takimi myslami.. po co to w ogole.. cale zycie masz zamiar zawsze tak nienawidzic ludzi ktorzy sa obiektywnie ladni, szczuplejsi itd?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:50:32

jednemu spodoba się ona, drugiemu Ty,
uwierz w siebie a nie 'szaromyszkuj się' przy niej :)

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:51:09

Ja siebie akceptuję, ale ta dziewczyna na prawdę na wszystkich robi wrażenie.. wiem bo ciągle słyszę jak o niej gadają. faceci, kobiety..
a co do tego że zazdrość jest zła: zależy jaka. Bo ja jej nie okazuję mojej zazdrości, nie jestem dla niej chamska ani nie robię/nie życzę jej nic złego.

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:52:28

hehe, szkole czasy są fajne , też byłam taką szkolną pięknością.. że tak nieskromnie powiem. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 15:52 przez qazqaz1212.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:53:53

Cytat
qazqaz1212
hehe, szkole czasy są fajne , też byłam taką szkolną pięknością.. że tak nieskromnie powiem. :)

Hehe to pokaż zdjęcie, ciekawa jestem..

jeszcze dodam że ona nie jest najpiękniejsza w szkole ani w klasie.. ona jest chyba najładniejszą dziewczyną jaką kiedykolwiek widziałam. A widziałam sporo ludzi przez te 19 lat.

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:54:14

Ty za to świetnie znasz angielski:))

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:54:45

Ja ogólnie w mojej szkole czuję się brzydka chodzi po niej mnóstwo Panien Idealnych ...

Lady Idealna

07 paź 2011 - 15:54:49

staraj się do niej nie porównywać bo po co. każdy człowiek ma złe i dobre strony. najważniejsze to zaakceptować siebie i robić pożytek ze swoich atutów!! spójrz na siebie z większym optymizmem i bądź bardziej pewna siebie :-))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

komentarze odwetowe