Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 13:58:28

Zglosilam sie jako wolontariusz do szlachetnej paczki. ale po fakcie juiz zaczelam sie zastanawiac, czy dam rade pogodzic moje 2 kierunki i wolontariat w swietlicy z ta akcja. nie chcialabym jednak przedwczesnie rezygnowac. prosilabym o opinie innych wolontariuszy, ktorzy uczestniczyli w tej akcji o jakies opinie, co sie robic dokladnie, co o tym sadzicie, czy z perspektywy czasu bylo warto i czy duzo czasu zajmuje to chodzenie po rodzinach itp? z gory serdecznie dziekuje.

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 14:00:50

sama myślałam czy nie przystąpic odo nich, ale ponieważ poza ogólnikami nic nie znalazłam na ich stronie to odpuściłam!

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 14:02:45

no wlasnie, otoz to... tylko ogolniki. niby wszystko opisali, a jednak nadal nic nie wiem. nie mam pojecia, ile razy w tygodniu sa jakies spotkania, ile musze odwiedzic tych rodzin, komu i z czego sie mnusze rozliczac itp

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 14:06:15

napisze ktos cos? tez jestem ciekawa

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 14:08:14

no wlasnie :) nie wierze, ze nikogo nie ma tutaj, kto by tam byl

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 16:26:05

byłam wolontariuszem Wiosny przez rok, ale w innym projekcie (Akademii Przyszłości) - fantastyczna sprawa! ludzie bardzo mili, życzliwi, nie jesteś tam sama, wszyscy się grupowo wspierają:)

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 18:41:55

dziekuje za opinie, moze ktos jeszcze?

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 18:44:16

na fb można dużo przeczytac o tej akcji, poszukaj koordynatora regionalnego w swojej okolicy i działaj:)

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

05 paź 2011 - 18:51:13

hm... nie mam konta na fb i nie mam zamiaru zakladac w tym celu. na razie dostalam maila z wiadomoscia, jaki chce miec rejon, wiec wybralam dzielnice, w ktorej chce byc i maja sie ze mna dalej kontaktowac.
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 17:41 przez Alexa_89.

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

29 lis 2013 - 17:14:57

W tym roku wszystkiego można dowiedziec się ze strony, o wynikach o wolontariacie i o rodzinach potrzebujących pomocy http://www.szlachetnapaczka.pl/ Pomoc otryzmało prawie 250 tysiecy rodziny, mysle to dobry wynika, ale na szczescie do Świąt jeszcze dużo czasu, wiec możecie pomagac, ze strony mozna poobrac dane do przelewu, przekażcie innym chociaż symboliczna kwotę, albo paczkę z żywnością.
nawet pko bp pomoga szlachetnej paczce

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE

29 lis 2013 - 17:18:16

ja organizowałam paczkę i ogromnie dużo czasu mi to zajęło, trwało to kilka tygodni, całe dnie z tym siedziałam.. miałam 27 kartonów, mimo wszystko było warto :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FACEBOOK ? !