Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:41:03

Hej powiedzcie mi musze odesłac buty w pudelku do sklepu gdzie zamawialam na all. Czy moge wyslac w worku na smieci o obkleic tasmą?

Wpadłam na ten pomysl dlatego ze oni buty mi tz przysłali w czyms podobnym do worka na smieci, czyli takie czarne cos o bklejone tasmą :)

kiedys tez jakas dziewczyna piasla ze nawet ubrania jak wysyla to nie w kopercie a w reklamowkach i owija tasmą

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:45:44

hm nie mam pojecia :D ale skoro oni ci wyslali :P

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:48:35

sklepy owijają czarną folią streczową, może być worek jeśli poczta Ci to przyjmie:)

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:49:56

Ja sprzedaję na All i to nie są worki na smieci tylko specjalna folia która kupuje się w rolce.Jeśli takowej nie masz to kup arkusz papieru a nie kombinuj z worem na smieci:/

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:50:39

no właśnie, oni nie owinęli w worek na śmieci, tylko to jest folia stretchowa, sklepy internetowe często wysyłają tak owinięte paczki. Ja bym w worek na śmieci nie owinęła... Bez przesady... Arkusz papieru do pakowania kosztuje coś koło 1,5 i wystarczy na 2 paczki, więc to nie majątek...

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:51:16

aha czyli musze kupic worek eh :/

nie no ale spoko dzieki ze powiedzialyscie, wlasnie po to pytam bo nie wiedzialam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 13:52 przez siedemosiem0.

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:51:35

Jak dobrze obkleisz taśmą to może byc. Ja dostawałam przesyłki w workach na śmieci i obklejone taśmą tak, że szok :) Godzinami otwierałam, bo rozciąc sie bałam, że coś zniszcze :) Tylko nie wiem czy to duża oszczedność ten worek czy reklamówka, bo taśma tez kosztuje :) A folia streczowa kosztuje duża rolka chyba 14zł przeźroczystej, a czarna 18. Przynajmniej u mnie w hurtowni.

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:52:16

To nie jest worek na śmieci, tylko specjalna folia pakowa. Mój bart takiej używa do wysyłania paczek

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:53:26

może najzwyczajniej papierem do paczek?

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:55:02

ahahah wyslij im w worku na smeici ;D

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:56:09

No właśnie, albo zwykły szary papier. Jest bardzo duży ma długości 150 cm i szer chyba 80. Kosztuje niecałe 2 zł i do tego zwykła taśma klejąca. A nie worek na śmieci!!!

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 13:56:43

jakby mi ktoś paczkę przysłał w worku na śmieci, to bym się wkurzyła... trochę kultury...

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 14:01:18

kup szary papier w piapierniczym nie jest drogi , ja tak owijalam paczki

szybko! worek na smieci. wysyłka

05 paź 2011 - 14:01:57

a po co sie narażać na dodatkowe koszta i kupować papier czy folie streczowa która jest droga!

ja nie raz już wysyłałam cos w workach na śmieci (nie tylko czarnych!!)
i jakoś nikt nie zwrócił mi uwagi

przed zabrudzeniem śmieciami to folia jak każda inna!

spokojnie wysyłaj!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZLACHETNA PACZKA, PROSZĘ O OPINIE