Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

27 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:39:41

W sumie jak już ktos pisał jedna biała róża będzie ok lub inny biały kwiat, co po bukiecikach czy wieńcach tej koleżance, liczy się pamięć. A Ci co zostaną ( rodzina) będą potem sprzątać tony zeschnietych, zwiędłych badyli.... może to okrutne, ale taka jest prawda.

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:41:34

białą róże

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:42:19

biała róża

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:43:02

ja wybrałabym białe kalie albo białe róże.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:44:20

Jak widac nie mozna miec swojego zdania, tylko przytakiwac tak jak wiekszosc.
Nie jest to powod ani tym bardziej temat wątku do wszczynania kłotni i jakos jej tu nie widze.

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:44:34

u mnie kolega miał zawał i zmarł a miał 24 lata
i dzisiaj jest pogrzeb...

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:48:56

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:49:59

Cytat
witadag
Jak widac nie mozna miec swojego zdania, tylko przytakiwac tak jak wiekszosc.
Nie jest to powod ani tym bardziej temat wątku do wszczynania kłotni i jakos jej tu nie widze.

dokładnie wyraziłam swoje zdanie z nikim nie mam zamiaru sie kłocic a tej już ze jestem wredna suką bez uczuć i zebym sie ogarneła hehehe

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:52:09

Cytat
natalka1012
Cytat
witadag
Jak widac nie mozna miec swojego zdania, tylko przytakiwac tak jak wiekszosc.
Nie jest to powod ani tym bardziej temat wątku do wszczynania kłotni i jakos jej tu nie widze.

dokładnie wyraziłam swoje zdanie z nikim nie mam zamiaru sie kłocic a tej już ze jestem wredna suką bez uczuć i zebym sie ogarneła hehehe
czasami mysle, ze chyba najlepiej sie nie odzywac..

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:55:46

Dziewczyna nie jest pewna więc się pyta, i dobrze , widać nie czuje się alfą i omegą. Jak widać są tu specjalistki od pogrzebów, takie oblatane i wszechwiedzące, może mają własny zakład ..... Ja wiem, że jak pogrzeb dotyczył bliskiej mi osoby to nie wiedziałam nic, pustka, dobrze, że miałam kogoś kto mi podpowiedział, od kwiatów po kupienie butów. Każdy następny pogrzeb , jest "łatwiejszy" pod względem tego, że już masz praktykę, której nikomu nie życzę.
Kwiaty wybierz z serca, może wiesz jakie lubiła, pięknie wygląda wiązanka z białych goździków z odpowiednim przybraniem.

A nawet jeśli jest to pretekst, żeby wyrzucić z siebie żal, ból i gorycz z powodu, że świat jest okropny i niesprawiedliwy, to dlaczego ma tego nie zrobić???

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

15 wrz 2020 - 17:18:52

Przykry czas, jeszcze myśleć o kwiatach dla tak młodych ludzi. Ja zawsze załatwiałam kwiaty z zakładów pogrzebowych, ostatnio z nekropolis , nie miałam ochoty szukać osobno florysty pogrzebowego, tak było mi łatwiej.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

03 gru 2020 - 11:23:57

Białe różne są jak najbardziej adekwatne, symbolizują czystość i niewinność. Tutaj można zobaczyć bardzo ładne wieńce zrobione z białych róż.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-03 11:29 przez mazurekKaroliny.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

16 cze 2021 - 12:05:29

Białe kwiaty będą jak najbardziej odpowiednie dla młodych osób. Myślę, że zakład pogrzebowy, w którym będzie organizowany pogrzeb, może przygotować coś odpowiedniego.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

23 sie 2021 - 09:37:32

oo w kwiaciarni będą wiedzieć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

autko jakie??