Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 09:57:48

Cytat
witadag
Cytat
natalka1012
Cytat
witadag
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...
myslalam, ze tylko ja mam takie zdanie...

nie jutro bedzie watek jak ma sie na niego ubrac
widze ze nie tylko ja mam znieczulice
Cytat
a_n_a
Inteligencji życzę Natalko.
dziekuje
doklaie..chociaz czy to jest znieczulica? Sadzę, ze wręcz przeciwnie

słuchaj dziewczyn z szafy jak mówia ze to znieczulica to tak musi byc:/
Cytat
ecri16
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...

Niektórzy po prostu rzadko chodzą na pogrzeby (na szczęście) i mogą nie wiedzieć jakie kwiaty pasuje dać.. Ja byłam w życiu na 2 czy 3 pogrzebach i też bym nie wiedziała,pewnie nie pytałabym akurat na Szafie ale skoro już ktoś zapytał,to wystarczy podpowiedzieć a nie dawać jakieś durne rady. Zresztą Tobie mało co pasuje :)

jezeli ktos nie był na pogrzebie wystarczy iśc do kwiaciarni ,a tam napewno pani pomoże w wyborze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 09:59 przez natalka1012.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:04:16

Cytat
witadag
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...
myslalam, ze tylko ja mam takie zdanie...

nigdy nie bylam na pogrzebie i nie wiem jakie sie daje...
Cytat
natalka1012
Cytat
witadag
Cytat
natalka1012
Cytat
witadag
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...
myslalam, ze tylko ja mam takie zdanie...

nie jutro bedzie watek jak ma sie na niego ubrac
widze ze nie tylko ja mam znieczulice
Cytat
a_n_a
Inteligencji życzę Natalko.
dziekuje
doklaie..chociaz czy to jest znieczulica? Sadzę, ze wręcz przeciwnie

słuchaj dziewczyn z szafy jak mówia ze to znieczulica to tak musi byc:/
Cytat
ecri16

ale zapytalam tutaj, zamiast pisac takie teksty, moglas w ogole nie udzielac sie w tym watku.



Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...

Niektórzy po prostu rzadko chodzą na pogrzeby (na szczęście) i mogą nie wiedzieć jakie kwiaty pasuje dać.. Ja byłam w życiu na 2 czy 3 pogrzebach i też bym nie wiedziała,pewnie nie pytałabym akurat na Szafie ale skoro już ktoś zapytał,to wystarczy podpowiedzieć a nie dawać jakieś durne rady. Zresztą Tobie mało co pasuje :)

jezeli ktos nie był na pogrzebie wystarczy iśc do kwiaciarni ,a tam napewno pani pomoże w wyborze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 10:08 przez FacebookLove.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:07:35

Cytat
asiafashion
Cytat
witadag
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...
myslalam, ze tylko ja mam takie zdanie...
popieram,
dla mnie to chęc napisania na forum że ktoś nie żyje z twoich znajomych i zebranie kondolencji

Jasne zawsze znajdziecie drugie dno jakiejś sprawy- byleby zjechać autorkę wątku/

A nawet gdyby chciała zebrac kondolencje to co w tym złego.

OJ OJ dziewczynki.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:10:13

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 10:22 przez FacebookLove.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:13:20

Cytat
Olimpia_21
Cytat
asiafashion
Cytat
witadag
Cytat
djmc14
Ja nie wiem czy w ogole powinnaś iść na ten pogrzeb, skoro pytasz się o taką pierdołę za przeproszeniem...
myslalam, ze tylko ja mam takie zdanie...
popieram,
dla mnie to chęc napisania na forum że ktoś nie żyje z twoich znajomych i zebranie kondolencji

Jasne zawsze znajdziecie drugie dno jakiejś sprawy- byleby zjechać autorkę wątku/

A nawet gdyby chciała zebrac kondolencje to co w tym złego.

OJ OJ dziewczynki.
spoko dziewczynko, przejżyj sobie moje wypowiedzi, ja chyba nigdy nikogo nie zjechałam

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:19:30

Ja na pogrzeb kolegi kupiłam białą różę, moja Przyjaciółka również.

Niektóre z Was są naprawdę żałosne - znajdziecie powód do kłótni nawet w takim wątku. Brak słów.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:20:49

Cytat
lovenda89
Ja na pogrzeb kolegi kupiłam białą różę, moja Przyjaciółka również.

Niektóre z Was są naprawdę żałosne - znajdziecie powód do kłótni nawet w takim wątku. Brak słów.

..no dokładnie.....święte słowa.....taki wątek a i tak nie potraficie sie opanować koszmar jakiś ..:(

[embed_image 2152924da4d267bffd501a5393ab07ee]

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:25:46

Cytat
lovenda89
Ja na pogrzeb kolegi kupiłam białą różę, moja Przyjaciółka również.

Niektóre z Was są naprawdę żałosne - znajdziecie powód do kłótni nawet w takim wątku. Brak słów.

Jakich kłótni? Ja tylko uważam, ze to głupie pytanie.

Jesli nie wiadomo jakie kwiaty - > Pani w kwiaciarni doradzi.

A tak na marginesie kwiatki to akurat pierdoła - tak jak napisałam wyżej. Może kupić byle co. Kwiatki tutaj nic nie dadzą. Jeśli ją znała to powinna się za nią pomodlić, a nie zastanawiac się cały dzień jaki kolor kwiatów kupić...

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:26:03

Niektóre z Was nie mają za grosz przyzwoitości, te kłótnie to przenieście na pw...

Co do wątku - jeżeli była to bliska koleżanka z pracy/szkoły to może złóżcie się na jakiś duży wieniec?
A jeżeli idziesz sama to kup białe kwiaty - białe róże lub lilie.

Co do pogrzebów i składania się na wieńce...
Miałam koleżankę w LO, jak byliśmy w 2 klasie to jej ojciec popełnił samobójstwo.
Robiliśmy składkę po 5zł na wieniec, pieniądze zbierała taka jedna dziewczyna z naszej klasy.
Dziewczyna, której ojciec się powiesił dobrze się trzymała, bo nie miała z nim dobrego kontaktu więc normalnie chodziła do szkoły.
Jedna z "inteligentnych" dziewczyn z mojej klasy podeszła do niej, daje jej 5zł i mówi "masz, to na Twojego tatę"
To dopiero wpadka... Jak dziewczyna, której zmarł ojciec mogła zbierać na wieniec do niego?

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:30:46

Nic dziwnego, że dziewczyna zapytała, jakie kwiaty kupić, skoro nie bywa na pogrzebach często. Tym bardziej, że to pogrzeb młodej osoby. A jutro może zapytać, jak sie ubrać. Nie będzie mi to przeszkadzało.
Starajmy się odpowiadać na pytania, a nie zchodzić z toru tematu...
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 10:31 przez Nasti1111.

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:33:04

Cytat
natalka1012
jakie kolwiek jej i tak juz wszystko jedno

masakra, co ty wypisujesz!!!! weź się ogarnij trochę

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 10:34:12

Kalie to typowe kwiaty na pogrzeb ;)

jakie kwiaty na pogrzeb kolezanki?

05 paź 2011 - 11:33:48

Cytat
kacper_blokers
Cytat
lovenda89
Ja na pogrzeb kolegi kupiłam białą różę, moja Przyjaciółka również.

Niektóre z Was są naprawdę żałosne - znajdziecie powód do kłótni nawet w takim wątku. Brak słów.

..no dokładnie.....święte słowa.....taki wątek a i tak nie potraficie sie opanować koszmar jakiś ..:(

[embed_image 2152924da4d267bffd501a5393ab07ee]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TOP SZAFER 2 ??