Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:25:47

WŁASNIE ŻEBY COS SPRZEDAC TRZEBA MIEC SUPER ZDJĘCIA A MOJE RACZEJ TAKIENIE SĄ OCEŃCIE SAME



zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:30:37

świetne prace :) pewnie pracochłonne takie są :)
a ile mniej więcej płaciłyście za taki dobry zestaw startowy??? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 13:33 przez nielegalnerymy.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:32:55

Cytat
ewelyna27
WŁASNIE ŻEBY COS SPRZEDAC TRZEBA MIEC SUPER ZDJĘCIA A MOJE RACZEJ TAKIENIE SĄ OCEŃCIE SAME
i jaki masz na nie zbyt? może zrób zdjęcia bez lampy w ciągu dnia? wyjdą bardziej naturalne kolory nie prześwietlone:)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:36:49

Cytat
aneczka-art
szczerze mówiąc nie opłaca się już. Sama robię od kilku lat i z roku na rok jest co raz gorzej:) biżuterii jest pełno full, każdy Ci teraz powie że ma jej mnóstwo w domu. Chyba, że będziesz robić biżuterię na styl h&m, opia i jak w hurtowni Katrine. A, że ciężko takie elementy tanio kupić, więc kokosów z tego nie zbije się, bo teraz dziewczyny chcą wszystko za grosze a to się już mało opłaca:/ nadłubiesz się przy tych koralikach a prawie nic z tego nie masz:)

z tego względu, że ja po prost lubię ją robić to kontynuuję hobby:) gdyby nie to, dawno bym zakończyła tą pracę:) możecie zajrzeć na mój profil, jaką biżu robię.

kilka moim praczły/quote]

śliczne!

Ja robię sobie sama nie dla zarobku bo kokosów z tego nie ma ale dla siebie z racji tego że nie mogę nosić kolczyków więc robię sobie sama klipsy, albo przerabiam na klipsy. Jakiś fajnych modnych klipsów nie dostanie się nigdzie więc robię sobie np. z piórkami :)

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:37:48

widziałam też trochę kolczyków z filcu:) albo takich na szydełku, ale to już potrzebny większy talent ;p

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:39:16

fajne i ciekawe

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:45:31

chyba zainwestuje w taki zestaw do robienia biżuterii :)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:51:35

Cytat
nielegalnerymy
chyba zainwestuje w taki zestaw do robienia biżuterii :)

a ile taki zestaw kosztuje?:) podaj mi numer aukcji:) jestem ciekawa co on w sobie ma

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 14:30:18

jeszcze nie znalazłam takiego w miare przyzwoitej cenie :) szukam właśnie :) bo z tego co widziałam to są wszystkie akcesoria, ale jest po 2 do 6 sztuk każdego rodzaju koralików ;/

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 14:54:31

Cytat
nielegalnerymy
jeszcze nie znalazłam takiego w miare przyzwoitej cenie :) szukam właśnie :) bo z tego co widziałam to są wszystkie akcesoria, ale jest po 2 do 6 sztuk każdego rodzaju koralików ;/


jak zaczynałam przygodę z biżuterię, to nie kupowałam takiego gotowego zestawu:) kupowałam wszystko osobno i miałam elementy takie jakie chciałam

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 14:57:21

niestety nie opłaca się, wiele dziewczyn potrafi już sama sobie zrobić takie cuda

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 15:02:04

Cytat
oskka
niestety nie opłaca się, wiele dziewczyn potrafi już sama sobie zrobić takie cuda

też tak sądzę, ale nie każdemu chce się robić i nie każdemu będzie chciało się zamawiać elementy i narzędzia do robienia biżuterii...
To tak samo z ubraniami, wiele osób mogłoby sobie samemu coś uszyć ale wolą iść do sklepu kupić gotowe:)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 16:52:06

Cytat
aneczka-art
Cytat
ewelyna27
WŁASNIE ŻEBY COS SPRZEDAC TRZEBA MIEC SUPER ZDJĘCIA A MOJE RACZEJ TAKIENIE SĄ OCEŃCIE SAME
i jaki masz na nie zbyt? może zrób zdjęcia bez lampy w ciągu dnia? wyjdą bardziej naturalne kolory nie prześwietlone:)

no właśnie dopiero zaczynam kilka sztuk sprzedałam ale miałam właśnie wtedy lepszy aparat do zdjęć ale mi padł . muszę znaleźć inne żródło do sprzedaży niz alleg..

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 18:05:22

Cytat
aneczka-art
Cytat
nielegalnerymy
jeszcze nie znalazłam takiego w miare przyzwoitej cenie :) szukam właśnie :) bo z tego co widziałam to są wszystkie akcesoria, ale jest po 2 do 6 sztuk każdego rodzaju koralików ;/


jak zaczynałam przygodę z biżuterię, to nie kupowałam takiego gotowego zestawu:) kupowałam wszystko osobno i miałam elementy takie jakie chciałam
a gdzie kupowałaś te rzeczy :)?
dziewczyny podbijam temat :) wypowiadajcie się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 18:31 przez nielegalnerymy.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 19:38:02

Cytat
nielegalnerymy
Cytat
aneczka-art
Cytat
nielegalnerymy
jeszcze nie znalazłam takiego w miare przyzwoitej cenie :) szukam właśnie :) bo z tego co widziałam to są wszystkie akcesoria, ale jest po 2 do 6 sztuk każdego rodzaju koralików ;/


jak zaczynałam przygodę z biżuterię, to nie kupowałam takiego gotowego zestawu:) kupowałam wszystko osobno i miałam elementy takie jakie chciałam
a gdzie kupowałaś te rzeczy :)?
dziewczyny podbijam temat :) wypowiadajcie się :)

na all jest dużo takich hurtowni polecam eliza akcesoria albo antykwariat, sama sobie wybierz i stworz swój zestaw po co wydawac 50 zł za kilka elemantow gdzie za ta sama cene możesz miec mnustwo koralikow i półfabrykatow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weryfikacja, pomożcie!