Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

40 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:57:17

Cytat
puchuskubatek
zależy jakiej biżuterii. Ładnie zrobiony sutasz zawsze się dobrze sprzeda. Biżuteria z naturalnych kamieni i srebra, biżuteria artystyczna... na to zawsze będzie popyt. A kuleczki doczepiane do bigla, lub zczepione w razem są warte grosze, nie schodzą i większość by tego po prostu nie założyła. Szkoda czasu

mnie osobiście ten sutasz w ogóle nie podoba się:) Robię biżuterię która wg mojego uznania jest ładna.

Dla dziewczyn które chcą zaczynać, możecie spróbować:) może akurat jest ukryta w którejś z WAS artystyczna dusza:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 12:58 przez aneczka-art.

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:58:42

musiałabyś mieć prawdziwy talent i światne pomysły, bo taka prosta to się nie opłaca, masz już jakieś prace ? pokaż zdjęcie.

Moja kuzynka robi, ale ze srebra i ma cały warsztat i dobre pomysły, nawet jubiler ją wziął na szkolenie, ale trzeba się wyrózniać jak ona. Bo ona robi prawdziwe jubilerskie cacka i tanie nie są, ale się sprzedają

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:01:01

Cytat
oAgnieszkAo
moje śliczności:) zarobiłam na tym, na jednych lepiej na innych gorzej:)


bardzo mi sie podoba ten pierwszy, ile taki kosztuje?

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:01:10

opłaca się jeśli wymyślisz coś nowego swojego :)

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:01:46

nie mam jeszcze żadnych prac :) właśnie tak oglądałam na allegro zestawy do robienia biżuterii, i pomyślałam dlaczego miałabym nie spróbować :) ale najpierw wolałam poznać opinię innych szafowiczek :)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:01:51

Cytat
olusia89
musiałabyś mieć prawdziwy talent i światne pomysły, bo taka prosta to się nie opłaca, masz już jakieś prace ? pokaż zdjęcie.

Moja kuzynka robi, ale ze srebra i ma cały warsztat i dobre pomysły, nawet jubiler ją wziął na szkolenie, ale trzeba się wyrózniać jak ona. Bo ona robi prawdziwe jubilerskie cacka i tanie nie są, ale się sprzedają

Jubilerka to inna sprawa:) to zawsze będzie się sprzedawać bo to trwałe materiały, jak kupujesz to porządnie;)

a biżuteria sztuczna to już inna bajka:) jak ktoś kiedyś określił jednorazówki... Jeżeli komuś szybko nudzi się biżuteria to ta opcja jest idealna:) bo jest tania i możesz kupić kilka sztuk w tej samej kwocie co jedno ze srebra.

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:02:59

spróbować zawsze możesz:)
zwłaszcza jeżeli jesteś osobą kreatywną i masz pomysły na biżuterię :)
ja sam robię biżuterię od 2,5 roku i raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu:)
a na ładnie zrobioną, niebanalną i w rozsądnej cenie biżuterie chętny się zawsze znajdzie:)
na proste kulki na biglu też mam zbyt ;P babeczki ok 50 właśnie lubią taką prostą skromną biżuterie (przynajmniej większość moich klientek)
wiec jeżeli masz tylko ochotę próbuj:)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:05:26

ja znalazłam na szafie dziewczynę, która robi biżuterię jaką by się chciało... a raczej ona znalazła mnie : i jestem jej za to wdzięczna. znalazłam w necie zdjęcie kolczyków i zapytałabym czy dałaby radę takie zrobić. zrobiła w ciągu jednego dnia, na drugi dzień do mnie wysłała. są piękne. więc jeśli ktoś ma taki talent i umie zrobić biżuterię na zamówienie, to myślę, że się opłaca.

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:07:46

a gdzie sprzedajecie swoją biżuterię :)? oprócz szafy oczywiście? jakieś sprawdzone serwisy :)? czy może macie stałe klientki ;p?

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:07:59

Cytat
nielegalnerymy
mi nie chodzi o mega zarobki ;) tylko tak, żeby mieć dla siebie te parę złotych i nie wołać wiecznie na rodziców, żeby dali na nowy sweterek, spódnicę czy inną rzecz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 13:09 przez aneczka-art.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:10:01

Cytat
aneczka-art
Cytat
aneczka-art
Cytat
nielegalnerymy
mi nie chodzi o mega zarobki ;) tylko tak, żeby mieć dla siebie te parę złotych i nie wołać wiecznie na rodziców, żeby dali na nowy sweterek, spódnicę czy inną rzecz :)

no to napisałam wyżej, jaką biżuterię powinnaś robić. Taka zwykła już się dawno nie sprzedaje. A chyba 1 zł za parę nie satysfakcjonuje Cię? bo przy takich przychodach, wątpię czy Ci się koszty materiałów spłaciły.

kilka moich przykładów

a na zamówienie też robisz ?bo potrzebuje pewne kolczyki a styl zbliżony do takich co robisz.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:12:46

Cytat
oAgnieszkAo
Cytat
aneczka-art
Cytat
aneczka-art
Cytat
nielegalnerymy
mi nie chodzi o mega zarobki ;) tylko tak, żeby mieć dla siebie te parę złotych i nie wołać wiecznie na rodziców, żeby dali na nowy sweterek, spódnicę czy inną rzecz :)

no to napisałam wyżej, jaką biżuterię powinnaś robić. Taka zwykła już się dawno nie sprzedaje. A chyba 1 zł za parę nie satysfakcjonuje Cię? bo przy takich przychodach, wątpię czy Ci się koszty materiałów spłaciły.

kilka moich przykładów

a na zamówienie też robisz ?bo potrzebuje pewne kolczyki a styl zbliżony do takich co robisz.

napisz do mnie na priv, to może da radę coś stworzyć:)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:13:43

Cytat
aneczka-art
Cytat
puchuskubatek
zależy jakiej biżuterii. Ładnie zrobiony sutasz zawsze się dobrze sprzeda. Biżuteria z naturalnych kamieni i srebra, biżuteria artystyczna... na to zawsze będzie popyt. A kuleczki doczepiane do bigla, lub zczepione w razem są warte grosze, nie schodzą i większość by tego po prostu nie założyła. Szkoda czasu

mnie osobiście ten sutasz w ogóle nie podoba się:) Robię biżuterię która wg mojego uznania jest ładna.

Dla dziewczyn które chcą zaczynać, możecie spróbować:) może akurat jest ukryta w którejś z WAS artystyczna dusza:)
jak mnie by robić taką biżuterię wcale nie trzeba mieć talentu. Bierzesz koraliki, doczepiasz do łańcuszka lub bigla - żadna sztuka. Nawet dziesięciolatka to potrafi. A wartościowa biżuteria na sutaszu się nie kończy.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:14:13

Cytat
aneczka-art
szczerze mówiąc nie opłaca się już. Sama robię od kilku lat i z roku na rok jest co raz gorzej:) biżuterii jest pełno full, każdy Ci teraz powie że ma jej mnóstwo w domu. Chyba, że będziesz robić biżuterię na styl h&m, opia i jak w hurtowni Katrine. A, że ciężko takie elementy tanio kupić, więc kokosów z tego nie zbije się, bo teraz dziewczyny chcą wszystko za grosze a to się już mało opłaca:/ nadłubiesz się przy tych koralikach a prawie nic z tego nie masz:)

z tego względu, że ja po prost lubię ją robić to kontynuuję hobby:) gdyby nie to, dawno bym zakończyła tą pracę:) możecie zajrzeć na mój profil, jaką biżu robię.

kilka moim praczły/quote]

super masz te rzeczy chyba cos od ciebie kupie :)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 13:23:40

Cytat
puchuskubatek
Cytat
aneczka-art
Cytat
puchuskubatek
zależy jakiej biżuterii. Ładnie zrobiony sutasz zawsze się dobrze sprzeda. Biżuteria z naturalnych kamieni i srebra, biżuteria artystyczna... na to zawsze będzie popyt. A kuleczki doczepiane do bigla, lub zczepione w razem są warte grosze, nie schodzą i większość by tego po prostu nie założyła. Szkoda czasu

mnie osobiście ten sutasz w ogóle nie podoba się:) Robię biżuterię która wg mojego uznania jest ładna.

Dla dziewczyn które chcą zaczynać, możecie spróbować:) może akurat jest ukryta w którejś z WAS artystyczna dusza:)
jak mnie by robić taką biżuterię wcale nie trzeba mieć talentu. Bierzesz koraliki, doczepiasz do łańcuszka lub bigla - żadna sztuka. Nawet dziesięciolatka to potrafi. A wartościowa biżuteria na sutaszu się nie kończy.

no to dobrze, że 10latki takie coś też potrafiłyby robić i wiem że robią, bo w moim mieście otworzono taki mini warsztat dla dzieci:)

Co kto lubi, ja robię to co ja bym ubrała a sutasz kompletnie nie jest w moim stylu, srebra i złota nie mogę robić z pewnych względów. Co z tego, że to jest chwytliwe i ma cenę swoją, jakbym za to zabrała się to nawet zbytu na to nie miałabym.
Są osoby które robią sutasz, są osoby które bawią się w jubilerstwo, są osoby które robią artystyczną biżuterię i są osoby które robią zwykłą tanią biżuterię jak ja.

Nie uważam się, za artystkę. Po prostu robię biżuterię taką a nie inną by zadowolić Panie i to wszystko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 13:24 przez aneczka-art.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZARĘCZYNY NIEDOBRZE MI