Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

skuteczna dieta

11 minut temu

informacje o żywieniu

29 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:35:26

Tak jak w tytule, jak myślicie opłaca się robienie biżuterii własnoręcznie i sprzedawanie jej??? :)
Jeśli wątek w złym dziale proszę o przeniesienie.

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:37:26

Sama się nad tym zastanawiam, ale boje się, że nie udałoby mi się tego wszystkiego sprzedac...

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:40:34

szczerze mówiąc nie opłaca się już. Sama robię od kilku lat i z roku na rok jest co raz gorzej:) biżuterii jest pełno full, każdy Ci teraz powie że ma jej mnóstwo w domu. Chyba, że będziesz robić biżuterię na styl h&m, opia i jak w hurtowni Katrine. A, że ciężko takie elementy tanio kupić, więc kokosów z tego nie zbije się, bo teraz dziewczyny chcą wszystko za grosze a to się już mało opłaca:/ nadłubiesz się przy tych koralikach a prawie nic z tego nie masz:)

z tego względu, że ja po prost lubię ją robić to kontynuuję hobby:) gdyby nie to, dawno bym zakończyła tą pracę:) możecie zajrzeć na mój profil, jaką biżu robię.

kilka moim prac:





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 13:11 przez aneczka-art.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:43:15

taa chyba tylko dla siebie. sprzedawanie kolczyków za 1 zł to żaden biznes

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:44:37

Cytat
Goszk
taa chyba tylko dla siebie. sprzedawanie kolczyków za 1 zł to żaden biznes
tylko jakie to kolczyki są? proste bez udziwnień, koralik na drucik i gotowe. Takich to nie robię od bardzo dawna...
Cytat
aneczka-art
Cytat
Goszk
taa chyba tylko dla siebie. sprzedawanie kolczyków za 1 zł to żaden biznes
tylko jakie to kolczyki są? proste bez udziwnień, koralik na drucik i gotowe. Takich to nie robię od bardzo dawna...

a te ceny to stworzyły osoby które tworzą biżuterię, tak działa konkurencja. Każda zaczęła powoli zniżać ceny, aż doszło do 1 zł. Gdyby każda dziewczyna trzymała się normalnego poziomu cenowego, nie byłoby takiego czegoś. Zeby tego uniknąć po prostu nie robię takiej biżuterii która jest warta 1 zł...szkoda zachodu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 12:46 przez aneczka-art.

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:46:42

mi nie chodzi o mega zarobki ;) tylko tak, żeby mieć dla siebie te parę złotych i nie wołać wiecznie na rodziców, żeby dali na nowy sweterek, spódnicę czy inną rzecz :)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:47:11

mojej koleżance sie opłaca od 4 lat to robi;)

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:48:31

Cytat
nielegalnerymy
mi nie chodzi o mega zarobki ;) tylko tak, żeby mieć dla siebie te parę złotych i nie wołać wiecznie na rodziców, żeby dali na nowy sweterek, spódnicę czy inną rzecz :)

no to napisałam wyżej, jaką biżuterię powinnaś robić. Taka zwykła już się dawno nie sprzedaje. A chyba 1 zł za parę nie satysfakcjonuje Cię? bo przy takich przychodach, wątpię czy Ci się koszty materiałów spłaciły.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:48:32

zależy jakiej biżuterii. Ładnie zrobiony sutasz zawsze się dobrze sprzeda. Biżuteria z naturalnych kamieni i srebra, biżuteria artystyczna... na to zawsze będzie popyt. A kuleczki doczepiane do bigla, lub zczepione w razem są warte grosze, nie schodzą i większość by tego po prostu nie założyła. Szkoda czasu

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:49:12

Cytat
Noemi_007
mojej koleżance sie opłaca od 4 lat to robi;)

ja też robię od 4 lat:) jest tendencja spadkowa, jeśli chodzi o zainteresowanie:)

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:50:42

Cytat
Noemi_007
mojej koleżance sie opłaca od 4 lat to robi;)
a wiesz może ile jej tak na miesiąc wychodzi ;p???

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:52:46

kiedyś jasne było lepiej a teraz juz każdy ma albo sam próbuje sobie robić, ja zaczęłam robić biżuterię sutasz ale tez ciężko duzoooo czasu zajmuje zrobienie i cięzko ze zbytem.

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:53:36

Mi też się już nie opłaca. Na starcie wydasz dużo na półprodukty, a później trzeba długo czekać żeby się zwróciło. Do tego jak nie zrobisz świetnych zdjęć to o wystawianiu w necie nie ma mowy, bo sprzedają się tylko te, które wyglądają rewelacyjnie na zdjęciu. A sprzedawanie koleżankom szybko się kończy - za pierwszym razem wszyscy obkupują się jak szaleni, a później już jak się zapchają tą biżuterią jest bardzo kiepsko. Parę razy zmieniałam już styl robionej biżuterii myśląc, ze może to pomoże, ale jest równie kiepsko

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:55:59

a co myślicie o kolczykach robionych metodą decoupage??

Opłaca się? Biżuteria hand made???

03 paź 2011 - 12:56:47

moje śliczności:) zarobiłam na tym, na jednych lepiej na innych gorzej:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co w szafie:?