Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:17:34

Dziewczyny, spokojnie, bez bulwersów
Napisane jest "korekta tytułu" więc można się domyśleć, że został on poprawiony :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:19:38

korzystałam kilka razy, jak dotąd zawsze byłam zadowolona!

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:22:46

Cytat
aneczka-art
nigdy z tego nie korzystałam
Cytat
nefretete1106
NIE MA BŁĘDU W TYTULE!!!!!!
LUDZIE CO WY PISZECIE?
TO SŁOWO ODMIENIA SIĘ OD KTÓRY, KTÓRA, KTÓRAŚ!!!!!
JEST TO FAKTYCZNIE RZADKO UŻYWANE JUŻ SŁOWO, ALE NAPISAŁA DZIEWCZYNA POPRAWNIE...
EH... UDAWAĆ MĄDRĄ JEST NAJPROŚCIEJ :) ŻAL

tytuł chyba został poprawiony, bo jedna użytkowniczka napisała, że było "Kturaś"

A to nie wiedziałam, w takim bądź razie zwracam honor :)

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:24:03

ja też, wszystko w jak najlepszym porządku

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:25:53

fajne , bardziej okazik się opłaca..

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:26:53

Ja nie ale moja mama korzysta bardzo często i jest MEGA zadowolona :)

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:28:37

bardzo często z tego korzystam, bo w Trójmieście jest dużo fajnych promocji z gruponu, kupiowałam i dla siebie różne rzeczy w tym masaż i saunę błotną, zabiegi kosmetyczne wyjpad do knajpki na dobre jedzonko, ale także w formie prezentu- mamie ostatnio tak manicure japoński kupiłam, bardzo fajna sprawa, ja się nigdy nie zawiodłam

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:33:28

Kocham Groupon, bardzo opłaca się z niego korzystać, polecam wszystkim :) Ja ostatnio kupiłam za 39zł zabiegi regeneracyjne na włosy razem z masażem głowy, strzyżeniem i modelowaniem chociaż normalnie kosztuje to o wiele więcej, jeszcze nie wykorzystałam ale pewnie będzie świetnie

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:35:04

ja często korzystam z restauracji, zabiegów kosmetycznych. Miałam także kiedyś sesję zdjęciową z groupona. Najbardziej opłaca się to w dużych miastach am są zawsze supr promocje

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:35:27

Dziewczyny a jak się za to płaci ? kase na konto przelewa? a jeżeli oferta nie zostanie kupiona to co dzieje się z pieniędzmi ? bo zawsze chciałam skorzystać ale nigdy zasad nie ogarniałam.Może któraś z Was bd tak miła i wytłumaczy ?:)

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:35:57

ja również korzystałam i jestem zadowolona :)
jak najbardziej polecam !!!
kupując coś serwer automatycznie przekierowuje cię do płatności wybierasz tam swój bank logujesz i robisz przelew, następnie na pocztę jest przesyłane takie pismo że kupiłaś ta usługę , drukujesz to umawiasz się na wizytę i bierzesz ta kartkę ze sobą i ją oddajesz tam gdzie dokonujesz zakupu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 19:39 przez angel175city.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:41:52

widzę dużo pozytywnych wpisów, a ja się naciełam i pragnę Was ostrzec...
chciałam koledze zrobić prezent, więc kliknełam na kupon na strzelnicę, od razu zapłaciłam przelewem internetowym i nic, zupełnie nic, zaczełam dzwonić, pytać, aż w końcu okazało się, że system "przeoczył" moją wpłatę :/
na szczęście zwrócono mi pieniądze, ale straciłam czas, nerwy i koszty na dodzwonienie się po kilka razy na infolinię (a wierzcie mi trzeba mieć nerwy ze stali, bo nie zawsze połączenie zostanie odebrane), teraz muszę biegać po mieście i szukać w ostatniej chwili upominku, ponieważ cała ta zabawa z tą firmą zajęła mi kilka dni (oczywiście po wyjaśnieniu problemu mój wykupiony groupon dawno zakończył się), pozdrawiam

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:44:04

Cytat
angel175city
ja również korzystałam i jestem zadowolona :)
jak najbardziej polecam !!!
kupując coś serwer automatycznie przekierowuje cię do płatności wybierasz tam swój bank logujesz i robisz przelew, następnie na pocztę jest przesyłane takie pismo że kupiłaś ta usługę , drukujesz to umawiasz się na wizytę i bierzesz ta kartkę ze sobą i ją oddajesz tam gdzie dokonujesz zakupu

dzięki
a co będzie jak liczba kupionych ofert nie będzie odpowiednio duża i wpłacę pieniądze?;>

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:48:14

ja tez juz pare razy skorzystalam... super groupon jest:))

GROUPON, czy któraś korzystała?

04 paź 2011 - 17:41:57

Korzystałam z zakupów grupowych już kilka razy i póki co jestem zadowolona zarówno z działania portali, jak i z samych usług, z których korzystałam. Ofert grupowych pojawia się już tak dużo, że znalezienie naprawdę wartościowej zniżki jest trudne. Ja sobie pomagam używając strony www.godealla.pl która wyświetla oferty z Groupona, Grupera i innych w jednym miejscu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przelew bank spółdzielczy